Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo III zagramy już w przyszłym miesiącu?

43 postów w tym temacie

Proszę każdego o olanie takich newsów, gdyż sam blizzard powiedział "datę premiery poznają wszyscy jednocześnie, nie będzie tak, że dowie się o tym jakiś sklep a fani nie". Tyle w tym temacie. Dziwię się, że gram.pl nie wie o tym przekazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:45, Mejste napisał:

Ten news nie może być prawdziwy. Blizzard nie może wydać D3 akurat wtedy, kiedy muszę
pojawić się na uczelni i zdawać jakieś egzaminy...

Bo jest nie prawdziwy.... :D D ]I[ zapewne premierę będzie miał w 2k12 ale na bank nie w styczniu!
Nie martw się.... jeszcze trochę a będziesz mógł sobie ostro "ponołlajfić" ;-)
Ja zatracę się w totalnej otchłani tejże gry i niczym w jakimś amoku będę w nią grał 24/h xD z przerwami na potrzeby fizjologiczne xD
Już znajomym swego czasu oznajmiłem, że jak Diablo ]I[ wychodzi to nie wychodzę z domu przez miesiąc
Zbyt wiele godzin pfu tysięcy godzin zatraciłem grając po BN w D][ w to zatracę kolejne tyle a nawet i 2x więcej

Pozdrawiam maniaków i zatraceńców xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do pracowników gram.pl żeby przestali pisać bzdety. To już chyba 3 news w tym miesiącu odnośnie daty Diablo 3 na podstawie terminów wyssanych z palca przez pracowników sklepów. Na oficjalnym forum Diablo 3, Bashiok Community Manager Blizzarda miesiące temu napisał żeby NIE sugerować się datami sklepowymi bo nie są prawdziwe. Nie wiem czy płacą wam od ilości newsów, bo gdyby od ich wartości merytorycznej to byście nie mieli co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Gramie, czy naprawdę nie dzieję się nic ciekawszego, że musicie pisać takie durne newsy o pierdołach nie mających związku z prawdą? Moja mama powiedziała, że Diablo 3 wyjdzie w kwietniu. Walnijcie o tym z 2 niusiki, bo a nuż prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:07, Bulkers86 napisał:

Nie wiem czy płacą
wam od ilości newsów, bo gdyby od ich wartości merytorycznej to byście nie mieli co jeść.

Heh coś w tym jest ale widać, że chyba pepsi dziś nie miał zbytnio pomysłu na news.....
Może kupił go od Winiarego .. a ten drugi wiedział, że jest niedobry ;-)... czasem warto wejść na stronę D3 i zobaczyć co hmmm ''prorok'' ;-) Bashiok [główny poster Blizza] wypisuje

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać Pepsi nie czyta komentarzy i nadal swoje "rewelacje" powtarza, nie wspominając już o tym, że sam Blizzard zapowiedział, że sklepy o dacie premiery Diablo III dowiedzą sie w tym samym dniu co konsumenci. Ja więc powtórzę swój komentarz z tego miejsca: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72731&pid=12

Pepsi w przypadku gier Blizzarda to one mają premierę na całym świecie w tym samym dniu, więc na Diablo III nie będzie trzeba czekać kilka dni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze apropo premiery, przeważnie jest tak, że odstęp czasowy między ogłoszeniem daty a samą datą release to 8 tygodni w przypadku blizzarda. Tak więc, obecnie stawiamy na koniec lutego/marzec.
Zapiszcie to sobie gdzieś + to co wcześniej napisałem i potwierdziło Wojman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:15, Sherem napisał:

A ja się pytam kiedy pre-order Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III na gramie :P


No kurcze pieczone - właśnie kiedy ??

Do tej pory ni kliknąłem zamówienia, bo to nie EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię już plan finansowy na 2012 i niestety przez te chore ceny benzyny mogę zapomnieć o kupieniu Diablo 3.
Do tego Blizzard sypnie cenę iście konsolową żebyśmy się "zesrali" i mamy efekt końcowy.

Chyba trzeba będzie złamać zasady moralne i zassać grę... Życie w Polsce jest bardzo trudne i do tego jeszcze Blizzard pluje w twarz podnosząc cenę swoich gier na PC o 50% w stosunku do pozostałych.

Co zrobić? Upaść czy lizać loda przez szybę i wzdychać widząc wszędzie reklamy i recenzje na portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:07, Bulkers86 napisał:

Apeluje do pracowników gram.pl żeby przestali pisać bzdety. To już chyba 3 news w tym
miesiącu odnośnie daty Diablo 3 na podstawie terminów wyssanych z palca przez pracowników
sklepów. Na oficjalnym forum Diablo 3, Bashiok Community Manager Blizzarda miesiące temu
napisał żeby NIE sugerować się datami sklepowymi bo nie są prawdziwe.


Tzn, nawet jak ktoś trafi, data też będzie nieprawdziwa, bo Blizzard w życiu nie potwierdzi takich przecieków.
To oni mają ogłosić, ma być pompa, fanfary itd..Early 2012 to maksymalnie luty, to już kolejna z dat na przełomie stycznie/lutego, więc coś na rzeczy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako szanujący się portal nie powinniście wyskakiwać z takimi bzdurnymi "hit nowinkami". Do momentu kiedy sami producenci nie ogłoszą daty premiery to wszystkie tego typu "rewelacje" są bez sensu wróżeniem z fusów a jeżeli chodzi o blizzard to już w szczególności. Na dobrą sprawę jako datę premiery można podawać każdy kolejny wtorek (o ile to będzie wtorek) pierwszego kwartału.... tylko po to żeby usłyszeć ze będzie w czerwcu np ;)

Do mnie przemawia bardziej matematyka optymistyczna i jeżeli mam pokładać nadzieję w liczbach to wolę w ten sposób niż wierzyć sklepom, pozwolę sobie przytoczyć pewnego newsa (już dość leciwego) z fanowskiego portalu o Diablo3:

"Australijski oddział Blizzarda ogłosił konkurs w którym (tylko i wyłącznie) australijscy gracze mają okazję wygrać łącznie 100 kluczy do beta testów Diablo 3. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać Twitterową (czyli góra 25 znaków) odpowiedź na pytanie "Co będziesz robić na tydzień przed premierą Diablo 3?" na kanał @Blizzard_ANZ.

Jednak nie to nas powinno interesować a daty wymieniane w zasadach konkursu. Pierwsi zwycięzcy (33) zostaną wybrani 17 grudnia, kolejni (33) 24 grudnia natomiast ostatni (34) - 31 grudnia 2011 roku. Teraz uwaga; Blizzard ma 21 dni na wysłanie kluczy od czasu wyłonienia zwycięzców z poszczególnych grup (17, 24, 31 grudnia). Oczywiście jest to maksymalny okres dni i szczerze wątpię aby tyle czasu zajęło rozsyłanie e-maili. Ponadto nagrody nie odebrane (a więc nie użyte) w ciągu 15 dni zostaną dezaktywowane. Zakładając, że Blizzard będzie w tej sprawie szybki i wyśle klucze zaraz po wyłonieniu zwycięzców oraz mając na uwadze, że klucze będą aktywne przez 15 dni po ich wysłaniu otrzymujemy najwcześniejszą możliwą datę... 15 stycznia 2012 roku. Powtarzam, najwcześniejszą, bo Blizzard może wysłać je nawet 21 dni po ogłoszeniu zwycięzców o czym wspominałem wcześniej.

Dodajmy do tego minimalny okres czasu jaki mogliby dostać szczęśliwcy aby pograć sobie w betę czyli tydzień oraz kolejny tydzień, czyli okres pomiędzy zakończeniem testów a premierą Diablo 3. Szybkie dwa plus dwa i mamy 29 stycznia. Jest to jednak niedziela a Blizzard ostatnimi czasy upodobał sobie wtorki do wydawania swoich gier.

Dodajemy te dwa dni i otrzymujemy najwcześniejszą możliwą datę wydania Diablo 3 - 31 stycznia 2012 roku. Musimy się jednak jak zawsze przygotować na najgorsze."

to news ze strony: www. http://diablo3.com.pl/ - to tylko jedna z kilku naprawdę dobrych stron o D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 08:55, thiefi napisał:

Robię już plan finansowy na 2012 i niestety przez te chore ceny benzyny mogę zapomnieć
o kupieniu Diablo 3.
Do tego Blizzard sypnie cenę iście konsolową żebyśmy się "zesrali" i mamy efekt końcowy.

Chyba trzeba będzie złamać zasady moralne i zassać grę... Życie w Polsce jest bardzo
trudne i do tego jeszcze Blizzard pluje w twarz podnosząc cenę swoich gier na PC o 50%
w stosunku do pozostałych.

Co zrobić? Upaść czy lizać loda przez szybę i wzdychać widząc wszędzie reklamy i recenzje
na portalach?


Proponuję, żebyś stanął przed lustrem i plunął w twarz sam sobie. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Pepsi... Takimi newsami tylko pokazujesz, że na newsmana nadajesz się średnio.
Czy to na prawdę musi tak być, żeby czytelnicy przypominali Ci o fundamentalnych zasadach?
Ciężko zapamiętać, co piszą oficjele z Blizza? Ciężko zapamiętać jak Blizz wydaje gry? Ja wiem, że normę newsów musisz wyrobić ale niech one będą choć trochę rzetelne a nie totalnie wyssane z palca, bo równie dobrze mógłbyś pisać o lądowaniu UFO na Starówce.
Dlaczego ciągle mam wrażenie, że generalnie masz wszystkich swoich czytelników w "głębokim poważaniu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że premiery gier Blizzarda przypadają na całym świecie na ten sam dzień - naprawdę nie wiem, jak mogłem o tym zapomnieć i popełnić taką gafę - gorąco za to przepraszam.

inna sprawa jest taka, że krytykujecie mnie za podawanie dat z liczących się sieci sklepów, a jednocześnie newsy o nieoficjalnych datach premiery Diablo III zwykle mają najlepszą oglądalność danego dnia, niezależnie od pory ich publikacji. to jak to w końcu jest? piszecie, że nie chcecie takich newsów (a swoją drogą napisałem przecież w treści jakie jest oficjalne stanowisko Blizza, automatycznie sprowadzając opisane doniesienia do roli plotki - news jest zresztą tak otagowany; rzetelność informacji została tym samym w tym zakresie zachowana. gorzej by było, gdybym napisał, że datę tę można traktować jako oficjalną, co mi nawet przez myśl nie przeszło...), a jednak notorycznie do nich zaglądacie. jest w tym pewna niespójność, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować