Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Gra Roku 2011 na gram.pl - kategoria: najlepsza polska gra

18 postów w tym temacie

gram.pl

Polacy nie gęsi i swoje gry mają. A do tego takie, które z dumą można pokazywać na świecie i jeszcze zdobywać za nie nagrody, a co! Ten rok był dość obfity dla polskich produkcji, zatem zapraszamy do zapoznania się z naszymi nominacjami do kategorii najlepsza polska gra.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Gra Roku 2011 na gram.pl - kategoria: najlepsza polska gra" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Polacy dali do pieca !
Mam Buletstorma, Dead Island i Wiedźmina2 i każda z tych gier jest rewelacyjna...
Brawo !


PS: Jakby kto pytał to głosuje na Wieśka, gdyż jestem fanem książęk i gier;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wiedźmin 2? Dlaczego? Tego chyba nie trzeba wyjaśniać, to najlepsza polska gra która została wydana do tej pory. Dead Island to dla mnie druga najmocniejsza pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy padnie choćby jeden głos na grę inną niż Wiedźmin 2. Może parę głosów Dead Island dostanie, ale tak czy siak uważam że jakieś 90% głosów to Wiesiek będzie mieć. Przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:48, Sandro napisał:

Hmm... O Anomaly: Warzone Earth w życiu nie słyszałem,


Ja słyszałem wiele pozytywnych opińji - na pewno będzie w promocji na Steam (kwestia dni) i będzie to kwestia niewielkich pieniędzy. Ja na pewno się zaopatrzę, trzeba wspierać rodaków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować