Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl dostarcza wybranym klientom Star Wars: The Old Republic w filmowych strojach – jest Jedi, Vader, Imperator, szturmowcy i R2D2!

93 postów w tym temacie

Hmmm. Ile kosztowala kolekcjonerka? Bo zdecydowana wiekszosc z nich nie wyglada na osoby przy kasie,a wiem, ze tania kolekcjonerka ne byla [450? 500zl?]

W kazdym razie swietna inicjatywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań. Świetna inicjatywa. Nie ma co się dziwić, że większośc uważa, iż gram.pl to najlepszy sklep internetowy. I właśnie ta akcja to potwierdza. Gratuluję pomysłu i wykonania, naprawdę świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz do kupienia jest na gramie za 450 złotych. Wcześniej też taka była. Poza tym, czego się nie robi dla gry na którą się czaka 4 lata. Poza tym to że ktoś mieszka w bloku i nie wielkim mieszkaniu nie znaczy że jest biedny i nie może sobie pozwolić na małe szaleństwo od czasu do czasu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wyrobić ze śmiechu xddd Najlepsze momenty, jak tańczycie do jakiejś wieśniackiej muzy, albo jak wchodzicie do wind jak gdyby nigdy nic xddd No i "Jestem Twoim ojcem!"! Rządzicie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko dlaczego R2D2 nie wlatywał na schody, tylko go wnosić musieli - przecież byłoby łatwiej i nikt by się nie zmęczył? A co z C3PO? Złomiarze go wam buchneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah. :D Świetny pomysł mieliście. :D
Jestem jak najbardziej za takimi akcjami. Najpierw Chuck, teraz to. Takie reklamowanie to ja lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od teraz chyba już nikt nie powie o gram.pl źle. To wy jesteście nie do ogarnięcia przez jedną osobę, może w waszym sklepie nie jest najtaniej, ale zdecydowanie warto. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę pracę i wkład w całość. Może kiedyś sam odbiorę paczkę od samego Chucka Norrisa ;). Szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować