Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl dostarcza wybranym klientom Star Wars: The Old Republic w filmowych strojach – jest Jedi, Vader, Imperator, szturmowcy i R2D2!

93 postów w tym temacie

Świetny pomysł, świetne wykonanie. Jedna z najlepszych akcji tego typu w historii gram.pl.
Klienci, do których zawitaliście mieli prawo poczuć się wyjątkowo. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz ktoś potraktował kupujących w tak unikalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na premierę Serious Sama wpadajcie z minigunem. Szkoda, że do skryma nie zawisnęliście jakiś strojów wikingów z rogami i tak rozdawali grę :D Jeszcze czeka nas kilka ciekawych premier w nadchodzącym roku, mam nadzieje, że takie coś powtórzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 00:00, miradokusv napisał:

"Tylko niech tam... Ociec wróci"
Po tych słowach umarłem :D.
Macie jakąś redaktorkę, która chciałaby dostarczyć mi ME3 w kombinezonie N7?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde swietna inicjatywa. Oby wiecej takich, tylko szkoda, ze nie dostarczyliscie gry tak do wszystkich zdaje sobie jednak sprawe, ze bylo to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 11:35, Osiol napisał:

Z jednej strony bardzo fajny pomysł, ale z drugiej strony Imperialni szturmowcy, zwiadowca
i inni, którzy są w ogóle z innych czasów niż w grze nieco psuje efekt. To tak jakby
Komorowski promowałby Mieszka 1, zamiast kogoś ze swoich czasów.

Dnia 20.12.2011 o 11:35, Osiol napisał:

Tak, zdziwiłbym się dlaczego Vader wręcza mi grę, która nie jest z jego epoki.

No, nie. Ktoś wymyśla świetną akcję (a ja zaczynam żałować, że nie zamówiłem gry i nie mieszkam w Warszawie), a w myślicie tylko o tym, że Vader jest z innych czasów? Zresztą niby czemu Komorowski miałby nie promować gry (czy czegoś innego) na temat pierwszego władcy zjednoczonej Polski? Trzeba kultywować i promować własną tradycję, czi historię. Poza tym jeśli się już czepiamy to Mieszka I, a nie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu dowiedziałem się, że ta gra ma bardzo dobry soundtrack. "The Occupation of Balmorra" wymiata. :)

PS Jak się nazywa ta piosenka od 1:49?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować