Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompozytor utworów z Requiem dla snu pisze muzykę do Mass Effect 3

30 postów w tym temacie

Mansell pewno będzie miał taki udział w soundtracku, że jego nazwisko będzie na okładce i tyle. Cieszę się, że Hullick i ekipa od dlc są w składzie (do dzisiaj słucham utworów z Shadow Brokera czy Overlorda).

Swoją drogą, odsłuchałem próbkę utworu, który BW zamieściło na swoim forum. Muzyka bardziej przypomina mi Neverwintera czy innego Baldura, niż Mass Effect. Aczkolwiek po odsłuchaniu muzyki z trailerów czy zapowiedzi kolekcjonerki można się spodziewać, że soundtrack będzie na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 15:07, Dragoon1 napisał:

Tron miał jeden z najlepszych filmowych soundtracków(1. Wg. mnie, 2. Zaraz obok Incepcji),
zapowiada się ciekawie :D


Muzykę do Trona robił zespół Daft Punk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 15:07, Dragoon1 napisał:

Tron miał jeden z najlepszych filmowych soundtracków(1. Wg. mnie, 2. Zaraz obok Incepcji),
zapowiada się ciekawie :D

A do Incepcji Soundtracka robił światowej sławy kompozytor Hans Zimmer, którego muzykę możemy usłyszeć w "Black Hawk Down", [Helikopter w Ogniu] "Piratach z Karaibów" [od drugiej do czwartej części]
"Batman: Początek" "The Dark Knight" "Kod Da Vinci", "Anioły i Demony" wymieniać idzie i to jeszcze dłuuugo...
A co do Tronu to mój drogi to chyba IMO nieco przesadziłeś... mnie to już nie "interetete"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:12, nov_pl napisał:

Tak tak to wiem, ale w tekście jest podany Sam Hulick


A co ma jedno z drugim wspólnego? To, że Wall zrezygnował nie oznacza, że Hullick nie może być zaangażowany w nagrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sascha Dikiciyan aka Sonic Mayhem, twórca muzyki do Quake 2 i 3 + coś tam upichcił do Borderlands. Dobra rekomendacja.
Z tym, że muzyka z ME1 nie wpadła mi w ucho a z ME2 to tylko ta z jakiegoś klubu
http://www.youtube.com/watch?v=fjDt3N9H210
ale za to z mocą nostalgii.

Oby na nazwiskach się nie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:17, SpecShadow napisał:

Sascha Dikiciyan aka Sonic Mayhem, twórca muzyki do Quake 2 i 3 + coś tam upichcił do
Borderlands. Dobra rekomendacja.


I jeszcze mamy Dark Messiah: Might of Magic...

A co do samego C. Mansell''a to ktoś zapomniał wspomnieć o mistrzowskim Moon,
zresztą, krótką zajawkę można usłyszeć tutaj: http://www.box.com/s/6mnk1ae6rp3n6ef7bca7
Nieoficjalnie udostępnione, przez game-ost.com z bety gry...
Co jak co, ale w tej zajawce słychać Moon plus Incepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na bardziej ambientową muzykę, bardziej podobną do tej z jedynki. Jakby była podobna do Moon''a wcale bym nie narzekał, co więcej byłbym bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:41, vikingwasdead napisał:

Nieoficjalnie udostępnione, przez game-ost.com z bety gry...


Ciekawy eufemizm.

Co zaś się tyczy Clinta (Nigela) Mansella - jeśli ktoś robi swój pierwszy fanowski trailer/gameplay, to obowiązkowo musi być w tle "Requiem dla snu". :|

IMO zamiast zawracać sobie nim głowę, powinni pozostać przy twórcach z ME1 i ME2 - po co zmieniać coś, co sprawdziło się świetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 20:13, Vojtas napisał:

IMO zamiast zawracać sobie nim głowę, powinni pozostać przy twórcach z ME1 i ME2 - po
co zmieniać coś, co sprawdziło się świetnie?


Z tego co słyszałem to nie BioWare zrezygnowało z Jacka Wella tylko on musiał zrezygnować z ME3 z powodu jakiegoś innego projektu. Za to Mansell to świetny twórca muzyki i na pewno stworzy kawał bardzo dobrej ścieżki dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie było lekko zmienionego theme z Requiem bo mam go dość. W co drugim gameplayu z gier na youtube go wsadzają żeby dodać dramaturgii, czy pasuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 15:36, Braveheart napisał:

> Tron miał jeden z najlepszych filmowych soundtracków(1. Wg. mnie, 2. Zaraz obok
Incepcji),
> zapowiada się ciekawie :D
A do Incepcji Soundtracka robił światowej sławy kompozytor Hans Zimmer, którego muzykę
możemy usłyszeć w "Black Hawk Down", [Helikopter w Ogniu] "Piratach z Karaibów" [od drugiej
do czwartej części]
"Batman: Początek" "The Dark Knight" "Kod Da Vinci", "Anioły i Demony" wymieniać idzie
i to jeszcze dłuuugo...
A co do Tronu to mój drogi to chyba IMO nieco przesadziłeś... mnie to już nie "interetete"

Pozdrawiam.


Zimmer już taki " światowy " nie jest, wystarczy posłuchać Jego dzieł z ostatnich 506 lat, ostatni raz popisał się tak na prawdę w " Da Vinci Code " a " Incrpcia " to wyjątek potwierdzający regułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować