Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deep Silver chwali się świetnymi wynikami Dead Island

6 postów w tym temacie

Mnie ta gra bardzo zaskoczyła na plus oczywiście, a tematyka o zombi nie jest moją ulubioną.
Mam nadzieję że zrobią następne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Platinum Edition już przyjechało do mnie jakiś czas temu ale nie miałem okazji jeszcze pociachać zombiaków.
Mimo wszystko wiem, że na bank będę się dobrze bawił przy tej produkcji.
Techland zrobił kawałek dobrego kodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję ostatnimi czasy dosłowny przesyt tematyką zombie. Napakowano tego dosłownie gdzie się dało -samych filmów w tym roku powstało około 23 i naprawdę, czuję się jak Boomer albo nasz rodzimy Topielec i sam chętnie cisnę z ust jakąś mazią w tym kierunku.

Co do samej gry to jest to z pewnością zabawna sytuacja. Dlaczego? Ano dlatego, że znacznie wyższe oceny dostaje na rynkach zagranicznych niż rodzimych (oj, tutaj to często przyczepiano się o byle pierdułkę -zabawne, Wiedźmina 2 i jego niektórych tandetnych wpadek jakoś nikt tak nie wytykał ...) mimo wszystko produkcja solidnie trzyma się na rynku co mnie cieszy.
Gra trzyma wysoki poziom -może troszkę powoli się rozkręca, ale jak już zacznie to fiu-fiu. Dla wielu graczy dziwnym było brak samouczka ... W końcu gra ma tak bardzo skomplikowane sterowanie, że samemu nie da się tego ogarnąć, prawda? DMC dosłownie ... -odnoszę wrażenie, że gracze z roku na rok są coraz głupsi.

Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji pobawić się w rozwałkę zombie polecam. Gra dostarcza mnóstwa frajdy, a w co-opie jest jeszcze fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować