Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery pierwszego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3

30 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Ale, co ciekawe, nie znamy jego zawartości. Call of Duty: Modern Warfare 3 doczeka się bowiem zróżnicowanych dodatków, a nie tylko zestawów map do multiplayera. Szczegóły powinniśmy poznać wkrótce.

Przeczytaj cały tekst "Znamy datę premiery pierwszego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 13:55, Kajmal napisał:

Kopiuj, wklej.I tym oto sposobem Pan Kotick, znowu będzie pchał miliony w swój portfel;)

No cóż, jak na razie jedyna gra w tym roku, której DLC było na zasadzie "kopiuj-wklej-zmień tekstury" to NIE Modern Warfare 3.

Hipokryzja? Ignorancja? Zawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 13:55, Kajmal napisał:

Kopiuj, wklej.I tym oto sposobem Pan Kotick, znowu będzie pchał miliony w swój portfel;)


Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej map z BF2. Nienawidzę trollowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:19, vegost napisał:

Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej
map z BF2. Nienawidzę trollowania.


Powrót do Karkand to mapy z BF2, ale są chociaż przerobione na nowy silnik graficzny i lekko zmodyfikowane do standardów BF3. A w przypadku coda jest to czyste kopiuj-wklej, gdyż gra od części czwartej jest ciągle na tym samym silniku, więc nie muszą kompletnie nic robić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:19, vegost napisał:

Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej
map z BF2. Nienawidzę trollowania.

A ja nienawidzę szerzenia dezinformacji. Mapy w zestawie Back to Karkand zostały zaprojektowane od podstaw na potrzeby nowego silnika, w dodatku odpowiednio zmodyfikowane (w Karkand jest nieco więcej budynków, wyeliminowano jeden checkpoint w postaci bunkrów, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:02, Darkstar181 napisał:

A ja nienawidzę szerzenia dezinformacji. Mapy w zestawie Back to Karkand zostały zaprojektowane
od podstaw na potrzeby nowego silnika, w dodatku odpowiednio zmodyfikowane (w Karkand
jest nieco więcej budynków, wyeliminowano jeden checkpoint w postaci bunkrów, itp)


I co w związku z tym ? Trudno, żeby EA, które tak się podnieca swoim nowym silnikiem gry, robił mapy na podstawie BF2 i wrzucał ją do nowego BF3. Jest to po prostu niemożliwe. Nowości, które wymieniłeś nie dają nic nowego. Jak ktoś bredzi o kopiuj i wklej to niech mówi też o swojej ulubionej grze... Takie hejtowanie CoDa za wszystko jest już nudne. Jak ktoś ma coś do Coda to niech tutaj nie piszę. Macie do tego swój obóz na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super że pierwsze dodatki już wkrótce ! szkoda tylko że dla CoD MW3 niema konkurencji w FPP , nawet taki BF3 crap któremu zrobili nowy silnik a ludzie go kupili "ohh ahh ohh ahh" :DDD żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 13:55, Kajmal napisał:

Kopiuj, wklej.


Rzeczywiście. Jak już Dared00 wspominał, MW3 to na razie jedyna gra, która nie dostała DLC na zasadzie "kopiuj-wklej i zmień tekstury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne :D
W moim przekonaniu jeśli ktokolwiek kupi ten sh1t to będą to "młode łepki".
Moja kopia MW 3 leży w szufladzie i tylko szukam okazji by jej się pozbyć :D Oprócz kampanii ta gra nie oferuje niczego. Pewnie wiele osób się ze mną zgodzi, że Multi w COD 4 rządzi a późniejsze wersje łącznie z najnowszą są coraz gorsze.
I tak przy okazji zarówno do BF jak i COD jestem nastawiony neutralnie. Grałem w obydwie gry i pomimo strasznie dennego singla to Multiplayer w BF wypada lepiej (pomijając kilka wad) na tle części poprzednich .
A tak btw. co jest złego w dawaniu tych samych map jako DLC ?? Ktoś kto grał w 2 część gry i był jej fanem jestem w 100% pewny, że z chęcią zagra ponownie na odświeżonych i co najważniejsze lubianych mapach np. ja sam grając w coda 6 żałowałem,że nowymi giwerami nie mogę pobiegać na moich ulubionych mapach z 4 : crash czy Backlot . Osobiście wolał bym 5 starych sprawdzonych i świetnych map niż 5 zupełnie nieklejących się do rozgrywki. A do tych co psioczą, że dodatek to stare mapy to hmm było coś takiego jak edycja limitowana kupiłeś? to dodatek masz za free czego nie można powiedzieć o Codzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się czepiacie, rany gościa. Nazwa DLC "Powrót do Karkand" chyba mówi wszystko, prawda? Spodziewaliście się zupełnie innej mapy? Odświeżyli to co było i git, nikt nie karze wam tego kupować, tym bardziej, że większość osób ma to za darmo(pre-order) -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze wydaja dlc do gry która była świetna w 2007r. CoD4 mw był naprawdę świetna grą i każde dlc tj np. cod mw3 plus jakieś tam mapki pokazują ze gra trzyma się świetnie a jej wierni fani doceniają fakt ze ludzie odpowiedzialni za nowe części niczego nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:19, vegost napisał:

Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej
map z BF2. Nienawidzę trollowania.


Widzę, że to ty próbujesz trollowac, ale coś to ci nie wychodzi.Jeśli nie masz dodatku to twój problem, ale jak nie grałeś to nie komentuj.Ja też nienawidzę trollowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to ty próbujesz trollowac, ale coś ci to nie wychodzi.Jak przedtem pisałem"jeśli ktoś porównuje dlc coda do dlc BF to powinien iść do dobrego okulisty".Jeśli nie grałeś w dlc, to chociaż nie komentuj.Ja też nienawidzę trollowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:19, vegost napisał:

Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej
map z BF2. Nienawidzę trollowania.


Z tą różnicą, że dla każdego średnio rozgarniętego gracza to DLC było DARMOWE. A i nie porównuj map z BF3 do tych zamkniętych klitek z MW3. I żeby nie było, gram w oba tytuły po multi, jednak BF3 wyprzedza Moderna o milion kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować