Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery pierwszego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3

30 postów w tym temacie

W najlepszych czasach na CB w najpopularniejszym ladderze CoDa4 było aktywnych ponad 10k klanów. MW3 ponad miesiąc od premiery "cieszy" się "aż" 150. Hm...to chyba wiele mówi o tym jak ewoluowała seria :< A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 20:15, zawcia napisał:

W najlepszych czasach na CB w najpopularniejszym ladderze CoDa4 było aktywnych ponad
10k klanów. MW3 ponad miesiąc od premiery "cieszy" się "aż" 150. Hm...to chyba wiele
mówi o tym jak ewoluowała seria :< A szkoda.


Szkoda najwyżej dla nas- graczy lubiących wymagającą rozgrywkę ( mixy, cb, promod itd. ). Seria natomiast wyewoluowała dokładnię tak jak chciała i jest z tego w pełni zadowolona. Jako przekombinowana, ograniczona strzelanka dla mas zarabia znacznie więcej. Zresztą nawet te 10k klanów o których mówisz to tylko swoisty "wybryk natury". Przecież już CoD4 był z założenia shooterem konsolowym, który po prostu nie był w 100% trafiony ( brak ton nalotów, tytułów, irracjonalnych perków i innych rzeczy którzy hulający po XBOXLive "prosi" z auto-aimem uwielbiają najbardziej ) przez co spodobał się graczom e-sportowym i umożliwiał bardzo fajną rozgrywkę na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sama dyskusja które DLC jest lepsze lub gorsze to nieświadome czasem akceptowanie jego istnienia. Pisałem to już wcześniej - coś takiego jak DLC nie powinno istnieć, bo jest to zwyczajnie wycięta część gotowej gry. Dla tych co dziwią się dlaczego CoD jest hejtowany. Otóż dlatego, że pośrednio i bezpośrednio wpływa no to, że gier dla prawdziwych graczy (tych, którym żadnego problemu nie sprawia przejście CoD''a na Veteranie) jest coraz mniej i z całych sił próbują zmienić ten stan rzeczy. Szacun dla hejterów CoD''a, ale chyba i tak nic już nie zdziałamy. Za późno (Medal of Honor, Syndicate, Battlefield i wiele innych RIP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trollujcie się nawzajem!
A ja was strolluję za to, że macie inne fotele przed komputerem niż ja i dlatego jesteście nooby, naiwniaki i cioty!

Fanboy to najlepszy fanatyczny wojownik, jakiego można sobie wyobrazić. Firma, dla której walczy nawet nie musi mu płacić żołdu, bo on sam z przyjemnością oddaje swoje oszczędności. Na dodatek będzie wychwalał pod niebiosa wszystko, co jego ukochany wydawca powie i wypuści, jednocześnie tępiąc wszystko inne.

Chrzańcie się, sami sobie zakładacie ograniczniki na łepetyny! Powinniście się cieszyć, że inni ludzie mogą kupić to, co wolą, nawet jeśli nie jest to wasza ulubiona gra. Inne gusta pozwalają ludziom cieszyć się w ten sam sposób z zupełnie innych rzeczy. I każdy potrafi dokonać własnego rachunku zalet i wad swojego wyboru. Dopuśćcie możliwość istnienia innych sposobów myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech naprawią najpierw matchmaking i respawny. W żaden tryb oprócz Team Deathmatch nie da się grać, bo wywala No Games Found. A potem niech dodadzą ze 20 dużych map, bo te są wszystkie za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a człowiek miał nadzieję, że świat o tej serii zapomniał. Naiwny ja...

A tak w ogóle - zapowiedź DLC do DLC (MW3) do podstawki (MW1)?
Świat staje na głowie.

Spoiler

Fenomenu BF 3 też nie pojmuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:19, vegost napisał:

Chyba twoje słowa tyczą się BF3. Bo jak na razie to tam uświadczyliśmy kopiuj, wklej
map z BF2. Nienawidzę trollowania.


To, że się nie zgadzasz ze zdaniem innego użytkownika wcale nie oznacza, że on trolluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to biedny kraj dlatego ludzie mieszkajacy w nim graja na pc bo wychodzi to taniej.
Zloza sobie PCta za 1000zl kupia monitor za 500zl i nawet jesli kupja orginaly to BF3 100zl wiec wychodzi 1600zl czyli bieda bo co mozna miec za taka kase porownojac do tego sam moj TV jest 3razy drozszy od tego zestawu .
Dodajmy do tego ze wiekszosc mieszka w malutkich mieszkankach i to niektozy jeszcze z rodzicami wiec o duzym tv mozna pomazyc.
U mnie sie liczy komfort i wygoda a to mi daje konsola a gra ktora mi daje frajde to CoD bo jest dopracowany i robiony na konsole dlatego rzadzi na rynku.
B3 to niedorobione gowno na konsolach.
Reklamowanie gry grafika z PC i sprzedawanie go na konsolach dodam mocno okrojonego produktu nazywam frajestwem.
A dlc do MW3 kupie oczywiscie jesli bedzie ciekawe.
Stary silnik ale i tak sprzedal sie lepiej niz nowy B3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 10:15, Marcin360360 napisał:

Polska to biedny kraj dlatego ludzie mieszkajacy w nim graja na pc bo wychodzi to taniej.
Zloza sobie PCta za 1000zl kupia monitor za 500zl i nawet jesli kupja orginaly to BF3
100zl wiec wychodzi 1600zl czyli bieda bo co mozna miec za taka kase porownojac do tego
sam moj TV jest 3razy drozszy od tego zestawu .
Dodajmy do tego ze wiekszosc mieszka w malutkich mieszkankach i to niektozy jeszcze z
rodzicami wiec o duzym tv mozna pomazyc.
U mnie sie liczy komfort i wygoda a to mi daje konsola a gra ktora mi daje frajde to
CoD bo jest dopracowany i robiony na konsole dlatego rzadzi na rynku.
B3 to niedorobione gowno na konsolach.
Reklamowanie gry grafika z PC i sprzedawanie go na konsolach dodam mocno okrojonego produktu
nazywam frajestwem.
A dlc do MW3 kupie oczywiscie jesli bedzie ciekawe.
Stary silnik ale i tak sprzedal sie lepiej niz nowy B3.



Wiesz, to na prawdę smutne, że nie masz nic innego oprócz pieniędzy, czym mógłbyś się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować