Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Najbardziej oczekiwana gra 2012 roku na gram.pl

49 postów w tym temacie

Po przeczytaniu kilku zapowiedzi jestem pewny, że to Tomb Raider dostarczy największych emocji podczas gry. Jak tu więc nie czekać z niecierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na ME3, bo nie było Risena 2, na którego czekam najbardziej, nie było także dwóch kolejnych tytułów, które znajdują się w mojej trójce najbardziej oczekiwanych gier - Darksiders 2 i Kingdoms Of Amalur: Reckoning. Dziwi mnie także brak AC3 i South Para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest wybieram The Last of Us, choć wachałem się nad nowym Tomb Raiderem i nową, młodszą Larą. Brakuje mi tylko The Last Guardian, generalnie czekałem na to już rok temu i się póki co nie doczekałem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór. Wiele gier zasługuj na tą nagrodę. Mój głos padł na Mass Effect 3. Choć małe szanse aby była to lepsza gra od GTA V, czy ludzie będą się nią bardziej jarali niż Diablo III, ale ME2 było grą niemal idealną, była zwyczajnie świetna. Trzecia część zwieńczy całą historię i jeżeli tylko będzie choć tak samo dobra jak poprzedniczka, to śmiało można mówić że to będzie jeden z pewniaków do tytułu gry roku 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista najbardziej oczekiwanych gier 2012:

Diablo III
Mass Effect 3
Dragon''s Dogma
Kingdoms of Amalur Reckoning
Guilds Wars 2
Tomb Raider
Bioshock: Infinite
Risen 2
Max Pyne 3
Borderlands 2
Syndicate
DmC
Inversion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować