Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Najbardziej oczekiwana gra 2012 roku na gram.pl

49 postów w tym temacie

Hitman!! Nawet byłem nieświadomy tego, że już go zapowiedzieli. Niesamowitego smaka mi zrobiliście :D
Na Mass Effect 3 czekam, choć z czasem chrapka na niego tak troszkę się zmniejszyła...
A Max? Na litość boską, tak bym chciał wierzyć, żeby ten eksperyment z Sao Paulo się powiódł ale niee... Strzelania będzie aż nadto i zapewne soczyście, ale gdzie ten klimat poprzednich części? Coś czuję, że z tego może powstać największy zawód 2012. Niedoinwestowana i po prostu słaba gra. A szkoda by było, nie mniej czekam. Z tego całego zestawienia najciekawiej dla mnie się zapowiada... Hitman. Już pierwsze klatki powodują u mnie palpitację serca, w pozytywnym tych słów znaczeniu :D
Zobaczymy co przyszłość przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:49, anakin1000 napisał:

WTF is GW2? ; o


Jedynych (chyba jedynych) fanów Guild Wars w redakcji już nie ma więc pewnie nikt nawet o tym tytule nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 18:23, Bambusek napisał:

> WTF is GW2? ; o

Jedynych (chyba jedynych) fanów Guild Wars w redakcji już nie ma więc pewnie nikt nawet
o tym tytule nie pomyślał.


Guild Wars 2 się przewinęło, podobnie jak Metro: Last Light, Prey 2, Aliens: Colonial Marines, nawet Far Cry 3 i Ghost Recon: Future Soldier, ale raz, że nie dla wszystkich miejsca wystarczyło, a dwa, że ostatnie dwa tytuły to moim skromnym zdaniem jednak nie ta półka.

co zaś do gier, które nie zostały oficjalnie ogłoszone (choć wiadomo, że się pojawią, jak FIFA 13 czy nowy CoD) lub wiadomo o nich tylko tyle, że powstają - nie braliśmy ich pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym układać listę najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier to jej kolejność prezentowałaby się w ten sposób:
1. GTA V - o ile faktycznie wyjdzie w 2012
2. Test Drive: Ferrari - chociaż to wielka niewiadoma...
3. Max Payne 3
4. Risen 2
5. Diablo III
6. Project C.A.R.S. - jeżeli produkcja się nie przeciągnie...
7. dodatek do Wiedźmina 2, o ile jest coś takiego w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście najważniejszą grą roku 2012 jest bezdyskusyjnie Mass Effect 3. Jestem już na tym świecie prawie 22 lata i jeszcze żadna, ale to absolutnie żadna gra, nie wciągnęła mnie w swój świat tak, jak cała seria Mass Effect. Wisi mi, że mówią, że to nie RPG, że to zwykła strzelanka, że przewidywalna, niech sobie mówią. Dla mnie Mass Effect to po prostu mistrzostwo świata i wierzę, że ME3 będzie pięknie zrobiony.

Poza konkurencją, oczywiście Diablo III. W ogóle Diablo III było najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą... do czasu premiery pierwszego Mass Effecta :P Teraz zeszło już trochę na drugi plan, ale nadal śledzę wszystkie newsy o D3 a kasa leży odłożona na Diabełka. Jak sobie przypomnę, ile czasu spędziłem na battle.necie pykając w D2 + LoD... omg, mało co, a bym kiblował w 2. kl liceum przez to :P

To tyle w kwestii najbardziej oczekiwanych tytułów przeze mnie. Jednak świadomość gracza nie pozwala mi przejść obojętnie obok takich tytułów jak GTA V, Max Payne 3, Hitman: Absolution czy Bioshock: Infinite. To są po prostu marki same w sobie i warto w nie będzie zagrać, choćby z czystej ciekawości.

A na PS3 oczywiście "The Last Of Us" :) Dzieło twórców takiej gry jak Uncharted nie może być złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Five. Głos oddany.

Żeby nie było - czekam i na: Diablo 3, Risen 2, Kingdoms of Amalur, Bioshock Infinite, Max Payne 3 & Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 bedzie imho taka sama "gra roku" jak Bulletstorm czy Duke Nukem Forever. Z pozostałych propozycji redakcji to tylko Diablo3 oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie GTAV, ale nie jestem pewien, czy wyrobią się z terminem. Poza tym jakości jestem pewien. Jako najbardziej wyczekiwaną grę wybrałem więc nowego Tomb Raidera - mam nadzieję, że gra będzie zarąbista w co najmniej równym stopniu, co wszelkie trailery. Trzymam kciuki za ekipę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3...trzeba w końcu dokończyć robotę i zająć się czym ciekawszym np Ashley albo kogo tam lubicie przytulać. Duży minus za brak na liście GW2. O czym wy myśleliście w ogóle nie umieszczając jej!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioShock Infinite i mogę umierać. Reszta w porównaniu do tego to prostackie gierki. BioShock, BioShock 2 + Minerva''s Den oraz wszystkie opowieści tła i nadal mi mało tego niesamowitego klimatu, za którym stoi po prostu genialna wizja genialnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier o których wiadomo coś więcej niż że tylko będą, zdecydowanie Mass Effect, zresztą zeszłoroczny lider mojej listy najbardziej oczekiwanych tytułów roku 2011. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzac nie których nominowanych tak w poszczególnych kategoriach jak i w kategorii głównej to popadam w kompleks Sprocketa.Od nadmiaru dobroci może głowa rozboleć.No ale na coś się trzeba zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować