Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game of Thrones RPG wreszcie ze szczegółami i trailerem

24 postów w tym temacie

Wygląda przyzwoicie, troszkę sztywno. Liczę, że fabularnie okaże się dobre. W ciemno nie biorę na pewno, obecnie serial mnie nakręcił do tego stopnia, że sięgnę też po książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momentami grafika wygląda trochę archaicznie, a po trailerze raczej o niczym więcej, poza grafiką, wypowiadać się nie można... Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Materiał na grę mają zacny i trudny do skopania, ale już nie takie pewniaki "kładziono". Poczekam na więcej szczegółów, zanim zacznę się zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł serialowy a nie książkowy, soundtrack również pochodzi z produkcji HBO... pewnie jeszcze będą się spieszyć przed premierą drugiego/ trzeciego sezonu.
Trailer wygląda nieźle póki co i tak czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyanide już nas "uraczyło" strategią. Jakiej jakości była - wiadomo. Przy okazji ich RPGa trzeba będzie pewnie nabrać takiego samego dystansu, by czerpać radość z gry. Swoją drogą, ten komputerowy wizerunek George''a R. R. Martina w 1:52 to easter egg, pełnoprawny NPC, czy oba? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo grafika jest najważniejsza...ach Ci dzisiejsi gracze. Gameplay ZAWSZE stoi na pierwszym miejscu, grafika na drugim. Przed grafiką jeszcze w sumie wstawiłbym klimat ;)

Co do trailera to mnie się nawet spodobał :) Serial bardzo mnie wciągnął i mam ogromną nadzieję że ta gra będzie wypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:15, PrzeSmek napisał:

Graficznie porażka. Nie wiem tylko dlaczego do tworzenia gier opartych na tak świetnym
uniwersum wykorzystuje się studia typu Cyanide :/

Zapytałem o to pół roku temu samego najbardziej zainteresowanego. Powiedział, że tylko Cyanide zgłosiło się do nich z interesującymi projektami... Zauważ, że jak Cyanide się zgłaszało do Martina, nie było jeszcze serialu HBO i marka Gra o Tron nie zwracała na siebie uwagi wielkich studiów. Ot, poczytne książki, nic wartego zachodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika przypomina trochę Wiedźmina 2 na średnich detalach. Grywalnie również czułem się jakbym widział mod do naszego Wieśka.
Hmmm... zobaczymy. Może przetestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:03, Knightshade napisał:

Bo grafika jest najważniejsza...ach Ci dzisiejsi gracze.

pożal się boże z takim ubolewaniem
Skoro nie stać ich na lepszą to z innymi elementami może być tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie... Jeśli Cyanide nie zrobi z tej gry porażki 2012 roku to na pewno zakupię ;) Dla mnie nie jest najważniejsza grafika a klimat i otwartość świata rodem z serii The Elders Scrolls. Pamiętajcie, że grafika na pierwszych zwiastunach rzadko przypomina grafikę z gry więc nie przejmujcie się tym tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:50, Ollardo94 napisał:

(...) Dla mnie nie jest najważniejsza grafika a klimat i otwartość
świata rodem z serii The Elders Scrolls. (...)


Otwartość świata jakoś tego nie widzę, cała Pieśń ma określoną historię...
...zresztą zobaczymy co tak naprawdę wraz z G.R.R. Martin''em wymyślą...
...bo jak na razie to mam mocno mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda rewelacyjnie, ale też nie tragicznie.
Jeżeli oceny będą w granicy 7, to prawdopodobnie kupię tę grę.
PS: Gwizdnęli mi mój Status na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:42, In_The_End napisał:

Przecież od razu widac ze bedzie to jedna wielka porażka. Grafika jak z gothic 2:P
a szkoda

Gothic 2 też miał grafikę, jak z Gothica 2. A czy był porażką? ;)
W zasadzie to coś mi się widzi, że to Game of Thrones będzie właśnie miało klimat gothicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:42, In_The_End napisał:

Przecież od razu widac ze bedzie to jedna wielka porażka. Grafika jak z gothic 2:P
a szkoda

CH*&*(&^ to :D G2 Grafe miał jaką miał :D [[takie czas y bla bla bla]] ale jesli gra będzie miała w sobie to co z G2 to będzie całkiem w pytę.

Pozdrawiam i Wesołych.... świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować