Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sportowe coupe Toyoty za darmo oraz nowe DLC - świąteczne niespodzianki od twórców Gran Turismo 5

10 postów w tym temacie

30k euro ta Toyota ma stać?? Raptem tyle co Avensis, super! :) A DLC?- takie sobie, nie wiem czemu jakieś VW zamiast nowego Lambo, Astona (DB9 w premium to za mało) czy np. torowej wersji Lexusa LF-A, póki co czekam na więcej (ostatni car-pack był fajniejszy, choć znalazły się tam już obecne w GT5 modele);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena tej Toyoty jest znana już od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, w końcu to "mały" samochód sportowy, który ma być także tani w utrzymaniu.

W GT5 jest to całkiem fajny samochód i naprawdę miło, że go dali. Ma 195 koni mechanicznych, ale pokazuje pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie auto chciałbym mieć- nie za duże (więc poręczne), nie za małe (więc pewnie całkiem praktyczne), nowoczesny, ale nie przesadzony design (nie krzyczy: "mój właściciel jest już stary, ale ma dużo kasy więc wsiadaj i udawaj podnieconą"), silnik (wystarczająco mocny by zawstydzić nadętego menedżera w BMW, ale nie na tyle żeby pił jak stado bawołów) i pewnie lepiej niż przyzwoita jakość wykończenia i wyposażenie seryjne (jak to w Toyotach bywa). To może być kurna system-seller w kategorii małych aut sportowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 17:36, kodi24 napisał:

Takie właśnie auto chciałbym mieć- nie za duże (więc poręczne), nie za małe (więc pewnie
całkiem praktyczne), nowoczesny, ale nie przesadzony design (nie krzyczy: "mój właściciel
jest już stary, ale ma dużo kasy więc wsiadaj i udawaj podnieconą"), silnik (wystarczająco
mocny by zawstydzić nadętego menedżera w BMW, ale nie na tyle żeby pił jak stado bawołów)
i pewnie lepiej niż przyzwoita jakość wykończenia i wyposażenie seryjne (jak to w Toyotach
bywa). To może być kurna system-seller w kategorii małych aut sportowych ;)


Mnie to auto również zauroczyło. W grze, jak i przede wszystkim w rzeczywistości - póki co - na podstawie zdjęć, filmików i suchych danych. W pełni zgadzam się z tym co napisałeś. Nie mogę się doczekać jak bedzie można spotkać tę Toyotę na naszych ulicach ;) Bo przede wszystkim uważam też, że jest śliczna i bardzo sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna, bo nie jest oscentacyjna, pasuje do klimatow przecietnej polskiej miesciny bo nie wyglada za przypalowo ;) Taki samochod mowi wiele dobrego o swoim wlascicielu ;)) Chocby tyle, ze potrafi on liczyc ;) Tak jak bylo z Mazda MX-5, masowka ze szok, ale przede wszystkim atrakcyjny cenowo, kompetentny sportowy samochodzik dajacy taka sama frajde z jazdy jak sporo drozsze roadstery BMW Z. Honda S2000 byla juz troche za sportowa (jak Opel Speedster, czy Lotus Elise) i troche za droga, a Celica szybko sie opatrzyla. FT-86 to ciekawy kompromis pomiedzy osiagami a rozsadna cena, a poniewaz to Toyota mozna oczekiwac porzadnie wykonanego i niezawodnego auta. Dodajmy do tego baby-LFA look i to moze byc marketingowa bomba na nadchodzacy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,teraz mam dylemat.Kupować Supre czy 86 GT ''12 ? Supra wygrywa,chociaż to GT prezentuję się świetnie i ma genialny jak dla mnie silnik.Nie za mocny i nie za słaby jednocześnie.Teraz zostaje tylko zarobić na tę Supre,może za jakieś 15 lat sobie ją kupie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować