Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przed wyruszeniem w drogę... - czyli wrażenia ze spotkania z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem

33 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

22 grudnia 2011 roku, na promującym grę The Elder Scrolls V: Skyrim spotkaniu z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem zjawiło się około 200 osób. Wśród nich było przynajmniej kilkoro forumowiczów gram.pl i jeden redaktor naszego portalu (który zdobył dla was coś cennego).

Przeczytaj cały tekst "Przed wyruszeniem w drogę... - czyli wrażenia ze spotkania z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:24, Undertaker napisał:

O co chodzi z tym tekstem o drużynie? Gdzieś się wcześniej z tym zdaniem spotkałem...

Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:24, Undertaker napisał:

O co chodzi z tym tekstem o drużynie? Gdzieś się wcześniej z tym zdaniem spotkałem...


Cytując Lukasa, znak czasów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst ze wszystkich polskich dubbingów w grach i chyba najbardziej kultowy dla każdego szanującego się fana crpg, muszę dokończyć dwójkę znowu, bo moja szósta postać wciąż czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jak tylko przeczytałem tytuł newsa, od razu wiedziałem co się święci. :D Zdanie wszech czasów jeśli chodzi o polski dubbing. :)
I podobnie, jak inni - aż się zachciewa znowu usiąść przy Baldurze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne :>

I zastanawiam się, czy jakakolwiek gra będzie miała szansa na wywołanie wspomnień po tylu latach jednym, mało istotnym (chociaż zależy jak na to spojrzeć :D) elementem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W swoich wypowiedziach obaj aktorzy podkreślali, jak bardzo różni się udźwiękawianie gier od reszty ich zajęć. Praca na skrawkach materiału, bez znajomości całej fabuły, wymaga nie lada umiejętności. Na podstawie krótkiego opisu postaci i samej treści wypowiedzi muszą budować wiarygodną osobowość, oddawać emocje - to zupełnie inny rodzaj wyzwania niż sztuka teatralna czy plan filmowy."

A potem ludzie się dziwią że inni nie chcą dubbingu. Który zresztą podnosi koszty lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:24, Undertaker napisał:

O co chodzi z tym tekstem o drużynie? Gdzieś się wcześniej z tym zdaniem spotkałem...

Szczerze ? :D.... niezły fail zaliczyłeś xD nie znać/pamietać tego tekstu.... wstydziłbyś się.. no ale cóż zdarza się :P

@Temat
Wiemdziałem, że ktoś to ogarnie wieeeeeeedziałem!!!! :D ktoś chyba jednak przeczytał to co wcześniej w poprzednim newsie :P PO usłyszeniu tego wybuchłem śmiechem a z drugiego pokoju matka powiedziała "Gorzej Ci?" xD
czyli to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72977&pid=22

BRAWO LUCAS... JESTEŚ OSOM!!
Przeczuwałem Twój niecny plan od samego początku jak wspomniałeś coś chyba dziś w jakimś topicu o tym :P

Muszę sobie to ogarnąć na dysk nie ma co.... nowe "Przed wyruszeniem w drogę...." Może nie jest takie samo [chodzi mi o dialekt głos bla bla bla..] ale wiadomo pełen spontan i z dedykacją !!!!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Lucas

Heh, miałeś chociaż chwilę, by porozmawiać z nimi? Ciekaw jestem, czy w ogóle pamiętają BG i czy zdają sobie sprawę, jak wielką estymą cieszą się wśród graczy. :) Jakby nie patrzeć BG było przełomowe również pod względem lokalizacji, dzięki czemu obaj są częścią historii grania w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować