Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto najlepszy zwiastun 2011 roku wg GameTrailers

36 postów w tym temacie

Wielka szkoda, że nie brali wogóle pod uwage "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Pogarda i Strach" Muzyka, napiecie, sceny robia wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jako najlepszy trailer wygrał cinematic... Racja, jest świetny i uwielbiam cinematici, ale moim zdaniem w tym roku najlepszy był trailer Skyrima i "Fus Ro Dah"+muzyka. :) Pamiętam jeszcze jakie przy tej okazji były orgie na wszystkich forach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 12:43, CptArtur napisał:

DO GRAM.PL <----- WASZ KONKURS JEST ZBUGOWANY ALBO GO ZABLOKOWALIŚCIE

To Ty masz chyba buga... spróbuj może na innej przeglądarce przeważnie to pomaga

Dnia 24.12.2011 o 12:43, CptArtur napisał:

Wam dziala ludzie? : http://gryroku.gram.pl/

Mi działa już dawno oddałem głos na grę roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na prawy gorny rog strony. Tak, dobrze widzisz - jestes WYLOGOWANY. Zaloguj sie i powinno Ci sie udac zaglosowac :)

Nie pytaj mnie czemu wylogowuje - jaka strona, takie wylogowywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 13:04, Gohan1989 napisał:

A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami


Ale jak gra, która nie została wydana a co najlepsze nie ma jeszcze terminu wydania, może brać udział w plebiscytach ? To by było już śmieszne. Co do Dead Island to rzeczywiście, zwiastun był fajny. Ale jako gra roku to nie możemy o niej mówić. Była słaba i reprezentowała to wszystko co już widzieliśmy np w RE i Dead Rising. Nic specjalnego. Już wolę Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że zamieć swoimi filmikami "rządzi" od ponad dobrej dekady. A panowie z Techlandu w tym temacie wystrzelili z działa dużego kalibru,jak na firmę w gruncie rzeczy mało znana na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 13:27, vegost napisał:

> A Diablo III ? Blizzard przecież rządzi swoimi filmikami

Ale jak gra, która nie została wydana a co najlepsze nie ma jeszcze terminu wydania,
może brać udział w plebiscytach ? To by było już śmieszne. Co do Dead Island to rzeczywiście,
zwiastun był fajny. Ale jako gra roku to nie możemy o niej mówić. Była słaba i reprezentowała
to wszystko co już widzieliśmy np w RE i Dead Rising. Nic specjalnego. Już wolę Wiedźmina
2.

Bo to była nagroda za najlepszy trailer? Co z tego że gra nie została jeszcze wydana, "The Last of Us" też nie zostało wydane, a ich trailer nominowali do tej nagrody.

Fajnie że polska gra dostała jakąś nagrodę, ale GT to żaden autorytet, bo ich wybory są z reguły po prostu żałosne (jak to Call of Duty wygrywało z Crysisem w kategorii najlepsza grafika to już chyba klasyka GT).

Niemniej moim zdaniem najlepszym trailerem w tym roku był zdecydowanie Skyrim. Nie pamiętam żebym oglądał inny zwiastun kilkadziesiąt razy z rzędu, za każdym razem mając ciarki na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierając tego newsa coś tak czułem, co znajdę w środku. Gratulacje dla twórców trailera (i pomysłodawców) - jest absolutnie rewelacyjny i według mnie zdecydowanie zasłużenie zdobył pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować