Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dreadnaughty wkroczą do świata Warhammer 40,000: Space Marine

14 postów w tym temacie

Dostaniemy Dredki w cenie połowy gry znając Relica ....
Albo wydadzą Exterminatusa jako oddzielny pakiet jak to zrobili z LS by zarobić na tym co dali za free ;]

Po ich nowym dodaniu free DLC do Retri załamałem się
Mogli go wcale nie dawać bo wygląda ochydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie Dreadnaughty? :p Dreadnoughty Waść chciał rzec?

Dnia 24.12.2011 o 12:00, MasterChiefGT napisał:

Dostaniemy Dredki w cenie połowy gry znając Relica ....
Albo wydadzą Exterminatusa jako oddzielny pakiet jak to zrobili z LS by zarobić na tym
co dali za free ;]

Po ich nowym dodaniu free DLC do Retri załamałem się
Mogli go wcale nie dawać bo wygląda ochydnie


Ja tam za ostatni tryb capture the flag za free do Space Marine się nie gniewam. Mogliby jednak naprawić w końcu to skopane multi (lagi, brak dedyków, lagi, matchmaking, LAGI), bo jeszcze kilka miesięcy i wszyscy dadzą sobie z nim siana, a zostaną w nim tylko żyjątka spaczni. Już teraz są pustki...

Co do topicu... Dreadnought jako klasa w multi? Nawet nie potrafię zacząć sobie tego wyobrażać. :p Dodatkowe misje do kampanii brzmią ciekawie, ale raczej nie za dodatkowe €.
Ja obstawiam nowy tryb do multi. Tylko znowuż jeszcze bardziej podzieli to i tak wątłe zasoby graczy tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie naprawili tego samego skopanego systemu użytego w Retri
Więc tu też wątpię że cokolwiek zrobią z tym

Liczę że będzie to za free albo w przyzwoitych pieniądzach a nie jak te pseudo wyglądy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreadnoughty z racji rozmiarów obecnych map byłyby niegrywalne (problem z wąskimi korytarzami i schodami), więc pewnie dostaną osobny tryb. Jeśli płatny to tym gorzej, bo zaniży to i tak kurczącą się liczbę graczy a takie dzielenie exterminatusa na trzy części (darmowy dla SM, płatny dla Chaosu i jeśli miałby jeszcze dojść płatny tryb z Dreadnoughtami) nie zostawi tutaj zbyt wielu graczy grających z osobna w każdy z tych trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 13:43, MasterChiefGT napisał:

Liczę że będzie to za free albo w przyzwoitych pieniądzach a nie jak te pseudo wyglądy


Wcale tak nie myślę są dobre zwłaszcza Chaos Marine Alpha Legion Champion może faktycznie ciut za drogie no ale cóż.

Nawet przez myśl mi to nie przeszło żeby dodali dodatkową klasę to wgl by nie pasowało do tych trybów chyba ze jedna osoba z gry za największą liczbę zabitych to by miało jakiś sens ale by musieli ogarnąć broń która by była w miare skuteczna brzeciwko maszynom. Osobiście widzę to tak ze dostaniemy drega do exterminatusu jako przeciwnika tak jak to zrobili z orkami ale zgadzam sie z tym ze jak by był płatny to spalą ten pomysł bo jak będziemy mieć takie lagi to gra długo nie potrzyma a jak narazie mam zamiar kupić nowe DLC i jak mnie zaspokoi to będę się może zastanawiał nad zakupem nowego DLC (Chyba ze nadal będą takie lagi)

A tak po za tym to moim zdanie trochę za wcześnie na nowe DLC dopiero co wypuścili jedno:/



A jeśli chodzi o przedłużenie kampanie to wątpię choć by było ciekawie bo chyba każdego interesują dalsze przygody z chaosem i niewyjaśniony dar kapitana Titusa i jego "Przyjaciela" Leandros-a(Jak dla mnie to on jest heretykiem, świadczy na to kilka dowodów przynajmniej moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 16:11, Karnifex napisał:

jak będziemy mieć takie lagi to gra długo nie potrzyma a jak narazie mam zamiar kupić
nowe DLC i jak mnie zaspokoi to będę się może zastanawiał nad zakupem nowego DLC (Chyba
ze nadal będą takie lagi)

Powinni w końcu zrezygnować z multi opartego na p2p i nieco usprawnić wyszukiwanie (którego także w DoW2 do dzisiaj nie naprawili) to będzie dobrze. Niestety, Relic idzie w zaparte.

Dnia 25.12.2011 o 16:11, Karnifex napisał:

A jeśli chodzi o przedłużenie kampanie to wątpię choć by było ciekawie bo chyba każdego
interesują dalsze przygody z chaosem i niewyjaśniony dar kapitana Titusa i jego "Przyjaciela"
Leandros-a(Jak dla mnie to on jest heretykiem, świadczy na to kilka dowodów przynajmniej
moim zdaniem)

Może nie tyle heretykiem co naiwniakiem bezmyślnie trzymającym się kodeksu. Jak na standardy SM to nadal był on "młody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2011 o 16:16, Arcling napisał:

Może nie tyle heretykiem co naiwniakiem bezmyślnie trzymającym się kodeksu. Jak na standardy
SM to nadal był on "młody".


Wszyscy heretycy sie wtapiają tak jak na przykład Drogan tylko on był już doświadczony i nie dawał tego po sobie poznać ale leandros to co innego jego zasadą mył kodeks(Może źle to ująłem alewiecie o co chodzi) a on go używał tylko w tedy kiedy Titus robił coś co miało by zmienić plan Nemerotha. A czy widziałeś tą nienawiść jaka zawładnęła nim kiedy pierwszy raz walczysz? kiedy odstrzelił orkowi nogi i strzelał do niego bez ustanku cały czas pewnie jak by sie Titus nie odezwał to chyba nic by z tego orka nie zostało chyba ze by go wbił na pal i nosił (ale wtedy by było wszystko jasne ^^) a myślisz ze dlaczego Leandros wezwał inkwizycje przecież cały plan Nemerotha upadł i teraz zostały wszczęte postępy do skażenia Titusa siłami Chaosu. Ale to są tylko domysły ja mowie co widzę jak gram w kampanie i uważam że leandros-em od początku było coś nie tak. Proste że ty możesz myśleć co innego ale ja swojego zdania nie zmienię no chyba z okaże się coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować