Zaloguj się, aby obserwować  
Orion

Darksiders II - Temat ogólny

165 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 14:49, Pupu2 napisał:

Fajna gra, ale czuć ze pod konsole. :) Pierwsza gra na PC, w której mam uczucie, ze lepiej
by się grało na padzie.

Też macie problemy z tear screeningiem?

Chyba jesteś jedyną osobą, która gra w DS 2. Bo poza tobą nikt się nie udziela. Co jest trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 14:51, Karanthir666 napisał:

Chyba jesteś jedyną osobą, która gra w DS 2. Bo poza tobą nikt się nie udziela. Co jest
trochę dziwne.

Chyba że ktoś "kupił" grę na torrentach (gdzie chyba już od wczoraj jest do zdobycia) albo mieszka w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi "śmierć" przypomina jakiegoś wrestling''owego zawodnik z usa ?:D
No nie mogę się pozbyć tego uczucia jak patrze na tą postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 14:53, kaczek93 napisał:

Chyba że ktoś "kupił" grę na torrentach (gdzie chyba już od wczoraj jest do zdobycia)
albo mieszka w USA.


Niekoniecznie. Gra jest już dostępna na OnLive wraz z 30-minutową wersją próbną (oczywiście darmową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zamawia gry z zagranicy, gdzie np. w Stanach gra już wyszła. Nie wysuwajmy pochopnych wniosków. To że ktoś ma grę przed polską premierą, nie oznacza odrazu że ją spiracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:03, Spayki napisał:

> Chyba że ktoś "kupił" grę na torrentach (gdzie chyba już od wczoraj jest do zdobycia)

> albo mieszka w USA.

Niekoniecznie. Gra jest już dostępna na OnLive wraz z 30-minutową wersją próbną (oczywiście
darmową).


Na Onlive US, na Onlive UK dopiero 20 ;(

@Kraju
Wymaga aktywacji na Steam w Europie nie można dokonać aktywacji przed 20 no chyba że się skorzysta z VPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 19:39, Celek napisał:

Na Onlive US, na Onlive UK dopiero 20 ;(


Tak, to prawda. Nawet zapomniałem, że mam konto na US ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 19:39, Celek napisał:

Wymaga aktywacji na Steam w Europie nie można dokonać aktywacji przed 20 no chyba że
się skorzysta z VPN.


Może konto zarejestrowane jest na US. W sumie ma to swoje korzyści, tańsze gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w 30 minutowe demko na OnLive. Co prawda musiałem zacisnąć zęby i dzielnie ignorować wszelkie przycinki i obniżoną jakość ale ostatecznie było w miarę komfortowo.
To co zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niesamowite lokacje, projekty postaci, przeciwników i postać samego Śmierci to coś co zasługuje na ogromne uznanie. Walka jest bardzo efektowna i daje masę frajdy.
Elementy zręcznościowe niemal rodem zagapione od Księcia Persji ale świetnie wpisują się w całość.
Nie zagłębiałem się za bardzo w system ekwipunku, ale wygląda na dość uproszczony i przejrzysty. W sumie to dobrze bo jakoś nie widzi mi się w slaszerze godzinami porównywać różne statystyki i dopasowywać je do swojego upodobania.
Obawiam się jedynie o to, że będziemy zmuszeni przemierzać bardzo duże odległości na naszym wierzchowcu co może być na dłuższą metę po prostu nudne.
Szkoda że mój PC zafundowałby mi pokaz slajdów ze Śmiercią (Śmierciem?) w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystałem z OnLive i grało sie całkiem fajnie.Sporo skakania jak na mój gust ale nie jest ono zbyt wkurzające.System ekwipunku jest ok,czytelny i intuicyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:17, gumeczka napisał:

Nie zdążyłem edytować.Czy kupując klucz będzie można pobrać polską wersję językową?

Kupiłem sam klucz i na razie nie mogę wybrać języka polskiego. Gra dodała się jako "Darksiders 2 Retail".

Możliwe, że Cenega zablokowała język polski do premiery gry (tak było na przykład z Alan Wake American''s Nightmare). Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby było identycznie jak z pierwszą częścią - chcesz mieć po polsku, kup od Cenegi.

W poniedziałek, czy tam wtorek, gdy gra się odblokuje na Steamie to napiszę jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 09:37, kaczek93 napisał:

Pograłem w 30 minutowe demko na OnLive. Co prawda musiałem zacisnąć zęby i dzielnie ignorować
wszelkie przycinki i obniżoną jakość ale ostatecznie było w miarę komfortowo.
To co zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niesamowite lokacje, projekty postaci,
przeciwników i postać samego Śmierci to coś co zasługuje na ogromne uznanie. Walka jest
bardzo efektowna i daje masę frajdy.
Elementy zręcznościowe niemal rodem zagapione od Księcia Persji ale świetnie wpisują
się w całość.
Nie zagłębiałem się za bardzo w system ekwipunku, ale wygląda na dość uproszczony i przejrzysty.
W sumie to dobrze bo jakoś nie widzi mi się w slaszerze godzinami porównywać różne statystyki
i dopasowywać je do swojego upodobania.
Obawiam się jedynie o to, że będziemy zmuszeni przemierzać bardzo duże odległości na
naszym wierzchowcu co może być na dłuższą metę po prostu nudne.
Szkoda że mój PC zafundowałby mi pokaz slajdów ze Śmiercią (Śmierciem?) w roli głównej.



Mam za sobą 5h gry i nie trzeba było przemeirzać dużych odległosci na koniu.
System ekwipunku faktycznie uproszczony.
Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak gra nabiera smaku, gdy zaczyna się walczyć z 3+ przeciwnikami naraz. Wtedy wszystko zajebiście przyśpiesza i nabiera dynamiki. Większej niż w god of war moim zdaniem.
Sama gra dla mnie jest połączeniem god of war i alice madness returns.
Najbardziej mnie wkurza auto-aim kamery. Ustawiam sobie ją by po 1sekundzie automatycznie wracała do jakiegoś ustalonego kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 17:16, Sipso2008 napisał:

Trzeba było kamratom, developerom, powiedzieć to by się auto aima pozbyli.


Ale to przecież inne studio zupełnie...a i tak nie pełnie funkcji producenta, by decydować o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Udało mi się ubić Thane''a na 2 levelu. Z podstawowymi kosami dochodziłem do ~25%, co zabierało dobre 5-10 minut. Po którymś głupim zgonie przez nieuwagę, przypomniało mi się o kosie za achievementy z jedynki. Po tym, padł bez problemu :).

W sumie prawie 5 godzin wbite, a nawet w połowie pierwszej krainy nie jestem. Gra wydaje się być naprawdę masywna. Walka z większą ilością przeciwników naprawdę nabiera smaku - szczególnie że na Apokalipsie wszystkie hity bolą i bez unikania co chwilę (w dobrą stronę!) można paść dość szybko.

Mam nadzieję, że szybko wprowadzą tą łatkę z configiem, bo przydałoby się trochę podrasować grafikę. Głównie działający Vsync!

Grę bez problemu odblokowałem przy użyciu VPN. Mimo, że nie pokazuję gry w statusie/profilu, to Steam bez problemu zlicza czas gry oraz odblokowane osiągnięcia.
Teraz tylko liczyć, że polska wersja się odblokuje z premierą (jak w przypadku Alan Wake American Nightmare).

Dobra, trzeba iść spać. Jutro od rana lecę dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czemu walczyłeś z Thanem? Powiedziałes mu, ze stwórce chcesz zabić?
Czy to nie thane, cie ucyz nowych ciosow? Co jezeli go zabijesz?



Ja mam 6lvl, od 5lvl biegam z broniami, które były prezentami (sa to bronie zrobione przez artystów biorących udzial w konkursie z forum polycount.com, a nie ze studia Vigi gamesl). Niestety, psują balans gry, gdyż są mocne.

Moim zdaniem, tak po 4h gra zaczyna sie robić nużąca i monotonna. Jest też znacznie mniej walki niż oczekiwałam, a więcej wspinania się i próbowania się dostać w jakieś miejsca po ścianach. Brakuje mi skrzydeł ikara z God of War. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 03:49, Pupu2 napisał:

Spoiler

Czemu walczyłeś z Thanem? Powiedziałes mu, ze stwórce chcesz zabić?
Czy to nie thane, cie ucyz nowych ciosow? Co jezeli go zabijesz?


Spoiler

Tak, to on. Nie zabija się, po prostu pokonuje w pojedynku. Nagrodą jest sporo doświadczenia (bodaj 1,5 lvlu dostałem). Dodatkowo otwiera się dodatkowe zadanie na zabicie 3 czy 4 innych bossów dla niego.

Dnia 18.08.2012 o 03:49, Pupu2 napisał:

Moim zdaniem, tak po 4h gra zaczyna sie robić nużąca i monotonna. Jest też znacznie mniej
walki niż oczekiwałam, a więcej wspinania się i próbowania się dostać w jakieś miejsca
po ścianach. Brakuje mi skrzydeł ikara z God of War. :D

Fakt, wydawało mi się, że będzie więcej walki. Ale że lubię przygodówki to mi to nie przeszkadza. Poza tym, później ma być dostępna

Spoiler

The Cruicible - arena z falami potworów, w której można zgarniać nagrody

. Nie orientuję się jak to dokładnie ma wyglądać, ale powinno się jakoś niedługo odblokować. Napiszę wtedy co i jak.

A co do broni. Ja teraz biegam z Rusanov''s Axe (broń z facebooka), w dodatku najedzona (lvl3 zaraz). Muszę przyznać że kopa dał mi potwornego :).


I jakbyś nie potrzebowała kolorowych broni, to chętnie przyjmę. Rusanov jest głodny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować