Zaloguj się, aby obserwować  
Orion

Darksiders II - Temat ogólny

165 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2012 o 13:24, Gol_Galad napisał:

Czy z Darksiders 2 kupionym na muve.pl nie ma żadnych problemów z graniem w języku angielskim
oraz kupowaniem DLC-ków na Steamie?
Odnoszę się do tej oferty - http://sklep.muve.pl/digital/akcja/darksiders-ii-pc-pl-digital/6095

Gra jest po ENG i po PL. I bez problemu dokupiłem DLC na Steamie. Ja też mam grę z muve, ale pudełkową. Więc chyba to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z DLC? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy występują one w normalnej kampanii czy to są jakby osobne historie dostępne tylko w tej zakładce w grze "zawartość do pobrania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Widzę, że z poziomu menu da się też wybrać Kuźnię Otchłani. A jak to jest - jeżeli gram w kampanię i wybiorę w menu któreś z DLC to przedmioty, lvl postaci itd rozumiem, że się przenoszą pomiędzy nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem swiezo po ukonczeniu Darksiders 2 to wypada jakos to podsumowac.
Ogolnie rzec ujmujac jestem zadowolony z tych 20 godzin choc przyznam szczerze, ze gdzies w polowie swojej przygody poczulem ogromne znuzenie tytulem. Dla mnie osobiscie gra cierpi na schematycznosc, racja jest wieksza od poprzedniczki i to znacznie, kazda kraina wyglada swietnie i calkiem inaczej jednak w kazdej powtarza sie ten sam schemat... ''''chcesz przejsc dalej to znajdz klucz ! '''' ..ja rozumiem, ze podobnie bylo w jedynce jednak tutaj przez ogrom swiata staje sie to nuzace i po pewnym czasie mialem dosc i musialem odlozyc pada na kilka dni. Wiec mimo, ze ta czesc jest wieksza i dluzsza to przez schematycznosc dostaje wielkiego minusa i na tym polu Smierc przegrywa z Wojna ;). Jesli chodzi o plusy to walka przeszla diametralna zmiane, z tanka jakim byl Wojna do lotrzyka z masa unikow i kontr co jest nie tylko przyjemniejsze w samym sterowaniu ale sprawia wieksza frajde i milo popatrzec na akrobacje Smierci + fakt, ze samego sprzetu ktorego mozemy uzywac jest cala masa po kosy, maczugi, zbroje czy inne talizmany..robi to wrazenie i fajnie jest zobaczyc jak nasza postac rosnie w sile ;) Co sie tyczy starc z bossami to moge tylko powiedziec, ze kilka z nich zapamietam na dlugie lata i choc nie sa one tak genialne jak np w Lords of Shadow to mimo wszystko jest to najlepszy element gry.
Elementy erpegowe tez daja rade z tona sprzetu po pokonanych przeciwnikach czy drzewkiem rozwoju gdzie kazdy moze stworzyc wlasna postac wedlug swoich upodoban. O zagadkach ktore byly silna strona pierwszej czesci nie ma co pisac bo sa podobne i wymagaja czesto uzywania zdobytych umiejetnosci co jest rownie dobre jak poprzednio z ta roznica, ze przez dlugosc samej gry zaczely po pewnym czasie nuzyc i denerwowac. Jesli zas chodzi o technikalia to graficznie gra trzyma poziom poprzednika co jest na plus bo styl graficzny wedlug mnie dalej jest swietny. Muzyka z kolei jest genialna i Jesper Kyd po raz kolejny pokazal klase i chetnie zaopatrze sie w soundtrack jesli takowy istnieje.
Podsumowujac cala gre to przed zagraniem wydawalo mi sie, ze dostane usprawniona jedynke z wiekszym swiatem do eksploracji i dodanymi elementami z erpega i wlasciwie wszystko jest ok jednak konczac sama gre musze przyznac, ze jedynka byla mimo wszystko lepsza. Ciezko w sumie mi sie z tym pogodzic bo na papierze wyglada to lepiej ale zabraklo tego klimatu dzieki ktoremu w Darksiders znowu poczulem sie jak gowniarz zagrywajacy do poznych godzin w Soul Reaver''a 2 ;) Satysfakcji z ukonczenia D2 takiej znowu nie mialem wiec osobiscie gra jest slabsza jednak w ekszynowej skali spokojnie dalbym 8. Pozostaje miec nadzieje, ze THQ stanie na nogi albo sprzeda marke komus kto tchnie ducha w to swietne uniwersum. Pytanie czy jest takie studio :(
Mowiac jednym zdaniem gra dobra ale bez rewelacji ;)

Sorry za brak polskich znakow ale nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z gra i nie wiem co mam dalej zrobic. Juz nawet skorzystalem z Youtube bo mnie krew zalewala, okazalo sie ze robie wszystko dobrze tylko ze u mnie to nie dziala. Link do filmiku zeby bylo wiadomo o ktory moment mi chodzi (filmik nie moj) :
http://www.youtube.com/watch?v=V4WI-SfcEKw

Dokladnie 29 minuta i 45 sekund, ten skok ze scianki na slupek. U mnie nie da sie skoczyc, cokolwiek bym nie klikal na padzie, kazdy kierunek ze skokiem on poprostu przesuwa sie po tej sciance. Ustawialem go naprzeciwko tego slupka, czekalem az sie odwroci ale nic sie nie dzieje. Nie wykonuje skoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 03:03, Gosu napisał:

Dokladnie 29 minuta i 45 sekund, ten skok ze scianki na slupek. U mnie nie da sie skoczyc,
cokolwiek bym nie klikal na padzie, kazdy kierunek ze skokiem on poprostu przesuwa sie
po tej sciance. Ustawialem go naprzeciwko tego slupka, czekalem az sie odwroci ale nic
sie nie dzieje. Nie wykonuje skoku.

Na klawiaturze do tego służy funkcja "Focus" (pod Shiftem), a na padzie to bodaj któryś z lewych triggerów (dolny) służył. Musisz go przytrzymać i wtedy skoczyć.

Jeżeli faktycznie nie działa, to "zresetuj" dungeon - wyjdź i wejdź. Najlepiej z buta, bo to teleporcie do miasta i z powrotem nie zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 14:14, kaczek93 napisał:

Czy da się grać dalej po zakończeniu głównego wątku?


Nie w tej samej grze. Możesz rozpocząć tzw. Nową Grę + czyli zachowuje Ci level i umiejętności, ale zaczynasz grać od nowa, na wyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 14:16, Evertsen_Dante napisał:

> Czy da się grać dalej po zakończeniu głównego wątku?

Nie w tej samej grze. Możesz rozpocząć tzw. Nową Grę + czyli zachowuje Ci level i umiejętności,
ale zaczynasz grać od nowa, na wyższym poziomie trudności.

To lipa. Miałem nadzieję że po skończeniu głównego wątku będę mógł sobie pozaliczać poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 14:10, Mordant napisał:

Jeżeli faktycznie nie działa, to "zresetuj" dungeon - wyjdź i wejdź. Najlepiej z buta,
bo to teleporcie do miasta i z powrotem nie zawsze działa.


Wyjscie z ''buta'' i powrot do lokacji zalatwilo sprawe, dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z grą Dark Siders II a mianowicie... Mam oryginalną wersję na komputer,zyskałem wyższy poziom i wzmocniłem jedną z umiejętności.
Tylko że nie da się przypisać jej do klawiszu skrótu, chciałbym mieć przypisaną np: na klawiszu numer 1.
Co zrobić jak nie działa?
Proszę o odpowiedź bo jak tego nie ogarnę to muszę grać bez umiejętności :(

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2013 o 19:14, polipo21 napisał:

Proszę o pomoc.


Prawdę powiedziawszy nie wiem jak z tym można mieć problem, zmieniasz ustawienia jak w każdej innej grze - w menu znajdujesz ustawienia klawiszy. Spróbuj jeszcze przypisać nie pod 1. a np. pod X (całkiem wygodne w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 20:54, Evertsen_Dante napisał:


> Proszę o pomoc.

Prawdę powiedziawszy nie wiem jak z tym można mieć problem, zmieniasz ustawienia jak
w każdej innej grze - w menu znajdujesz ustawienia klawiszy. Spróbuj jeszcze przypisać
nie pod 1. a np. pod X (całkiem wygodne w grze).


hahahaha chłopie ale ja jestem głupi ._. nie popatrzałem w ogóle w opcje :D dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą,jestem w Odlewni w miejscu w którym zbieramy 3 kawałki serca dla tego wielkiego Wartownika,utknąłem przy 2 kamieniu w miejscu gdzie musimy wjechać konstruktem do prasy aby go zmiażdzyło i wtedy mozna wziąc z niego kule.No i gdy jechałem do prasy komstrukt zjechał nad przepaśc obok dzwigni na screenie i sie zablokował.Próbowałem wychodzić z gry,normalnie i z "buta" ale cały czas jest w tym samym miejscu.Wiek ktos co zrobić ?

20130117121603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 12:17, gumeczka napisał:

Witam mam problem z grą,jestem w Odlewni w miejscu w którym zbieramy 3 kawałki serca
dla tego wielkiego Wartownika,utknąłem przy 2 kamieniu w miejscu gdzie musimy wjechać
konstruktem do prasy aby go zmiażdzyło i wtedy mozna wziąc z niego kule.No i gdy jechałem
do prasy komstrukt zjechał nad przepaśc obok dzwigni na screenie i sie zablokował.Próbowałem
wychodzić z gry,normalnie i z "buta" ale cały czas jest w tym samym miejscu.Wiek ktos
co zrobić ?


Albo zacznij od nowa albo wczytaj sobie Save''a :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam są tam jakieś wybuchowe kule do rzucania może uda się wywalić skurczybyka na inną pozycję? Przy braku innej możliwości pozostają pewnie jakieś cheaty które bez wątpienia gdzieś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,z bomb już korzystałem nie działa.Chyba pozostają już tylko cheaty bo nie chce mi sie przechodzic od początku całej gry,grałem na + i miałem 26 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować