Zaloguj się, aby obserwować  
Orion

Darksiders II - Temat ogólny

165 postów w tym temacie

Możesz jeszcze, jeśli istnieje taka możliwość cofnąć się wstecz do wyjścia. Może przy ponownym ładowaniu etapu / lokacji wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Darksiders II i stwierdzam że prawie 25h (bo tyle grałem, zrobilem co prawda trochę pobocznych) to zdecydowanie za dużo jak na slashera!
Bawiłem się nieźle, tego nie ukrywam ale w pewnym momencie zaczęły mnie okropnie irytować sytuacje w stylu (trochę to wyolbrzymię) znajdź dwie połówki klucza, wyruszasz na poszukiwania pierwszej nagle okazuje się że żeby ją dostać musisz zdobyć jeszcze trzy jakieś popierółki z czego jedna też będzie rozbita na dwa elementy. Za dużo było czegoś takiego.
Za mało było też na prawdę monumentalnych walk z bossami. Zaledwie pojedynek z

Spoiler

wielkim kostruktem

zrobił na mnie jakieś większe wrażenie. Niestety w tej kwestii to nie jest God of War :)
W grze jest jeszcze tyle do odkrycia, że można zabawić w tym świecie drugie tyle. Ja jednak zamierzem jeszcze ogarnąć tylko DLC Grobowiec Argula.
Ktoś może mi powiedzieć co jest za tymi tajemniczymi drzwiami które się chyba otwierają po zdobyciu kamieni dla Vulgrima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 23:42, kaczek93 napisał:

Ktoś może mi powiedzieć co jest za tymi tajemniczymi drzwiami które się chyba otwierają
po zdobyciu kamieni dla Vulgrima?

Klucze do nich zdobywa się za kartki (10 na klucz). I właściwie są tam skrzynki z przedmiotami oraz złotem. Dodatkowo w ostatnim skarbcu jest parę kamieni mocy (dwa lub trzy, o ile się nie mylę) - jakby ktoś chciał przypakować postać (czy też dobić osiągnięcia).

Ja właśnie wysiadłem przy zbieraniu kamieni - bodaj 6 mi brakowało, ale już nie miałem siły latać po wszystkich lokacjach za jakimś poradnikiem. Naprawdę mogliby po przejściu gry dać mapę z zaznaczonymi lokacjami pozostałych znajdziek (jak to było w jedynce).

Dla mnie sporym minusem był również poziom trudności. Grałem na Apokalipsie, to o ile jeszcze połowa pierwszego przechodzenia wymagała uwagi (ze względu na okropny niefart z dropem) to NG+ był śmiechu wart.

20130122235748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 10:05, gumeczka napisał:

Tak jak wcześniej pisałem, brakuje mi z każdej kategorii po 1-2, także odwiedzenie wszystkich ~60 lokacji to kwestia 2-3 godzin. Strasznie nudnych i mozolnych godzin. Szczególnie po dwukrotnym przejściu gry oraz wszystkich DLC.

Więcej zachodu niż to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie jak dostać się do skrzyni widocznej na screenie (DLC Lord Demon Belial)? Ukończyłem już grę i nie daje mi ona spokoju :P W necie też rozwiązania znaleźć nie mogę

20130219231731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem znajduje się w Mieście Umarłych wiec wiem jak przejsc poziom tylko ze jest tam pewna latarnia i trzeba ją umieścić na statule. Normalnie nie mozna przenosic latarni przez drzwi ale ja nie pomyslalem i troche oszukalem gre położyłem latarnie otworzyłem drzwi, wziołem latarnie i przeszlem. Oczywiscie latarnie mi przeteportowało z rąk tylko że nie ma jej na miejscu gdzie była wczesniej wogle znikła tepałem sie do innego świata, wyłaczałem gre i nic nie pomogło ktos cos poradzi na moja głupote. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam problem pobrałem DarkSiders 2 ale nie mam setupa.exe a wszystko jest w normie maiłbym prośbę ktoś by podesłał tutaj z instalatora jeden plik setup.exe o nic więcej nie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup grę, to najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Gra jest Steamworks, więc nie jest możliwe niedociągnięcie pliku setup.exe.

A jeśli masz grę na Steam, to zrób spójność plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi po prostu ten co robił paczkę i wrzucał na internet jest zielony w pakowaniu plików nawet widać to chodzi mi tylko żeby ktoś podesłał setup.exe.A tak się spytam ile gra kosztuje na steam ale SinglePlayer żebym przeszedł grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę możesz kupić na Steam (na najbliższej promocji, tj. Letnia Wyprzedaż będzie przynajmniej za 7,49 euro, a Season Pass do gry za 3,99) bądź w pudełku od Cenegi (za 70 zł i bez SPka).

Nie baw się w piractwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 12:02, SzukamSetupa napisał:

Nie o to chodzi po prostu ten co robił paczkę i wrzucał na internet jest zielony w
pakowaniu plików nawet widać to chodzi mi tylko żeby ktoś podesłał setup.exe.A tak się
spytam ile gra kosztuje na steam ale SinglePlayer żebym przeszedł grę :D


Zgodnie z regulaminem BAN za piractwo, kup sobie oryginał a nie pobieraj z neta wersji nielegalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanie. Czy można przejść ponownie grę + ? Lub jeszcze raz zagrać postacią z max levelem ? (nie widzę, albo nie znalazłem takiej możliwości)
Mam tak fajnie dopasioną postać ;-))) i szkoda było by to stracić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym uruchomieniu gry pojawia się komunikat brzmiący mniej więcej "By odblokować DLC aktywuj konto THQ"- tylko, że to niemożliwe... nie dostałem żadnego linku. Dlaczego na Steamie była obniżka wszystkich DLC? Przecież muszą działać, bo Steam nie sprzedawałby tyle niedziałających dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w samej grze jest opcja utworzenia tego konta i o ile dobrze pamiętam po zalogowaniu mogło się jedno dlc otrzymać za darmo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki na pewno działają, bo już bo bankructwie THQ i przejęciu marki przechodziłem D2 na Apocalypticu bez żadnych problemów. Nordic Games nawet przywrócił system maili w grze, który wymagany jest do jednego achievementa. Choć jak wygląda teraz aktywacja konta nie wiem, choć wydaje mi się że dzieje się to automatycznie na podstawie profilu Steama - przynajmniej ja nie musiałem tworzyć nowego konta po tym jak Nordic spatchował D2. Wcześniej faktycznie korzystało z osobnego konta THQ, tyle że nigdy nie musiałem wpisywać danych w Darksiders 2 bo linkowałem wcześniej konto Steama z THQ pod Saints Row 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat i dopiero teraz mam okazje zagrać w dwójkę ;) I mam tylko szybkie pytanie. Czy sterowanie jest podobne jak w jedynce? Myślę o zakupie pada w najbliższym czasie i ew. mógłbym to przyspieszyć jeśli komfort grania faktycznie byłby dużo większy. W jedynce grało mi się bardzo dobrze klawiaturą i myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować