Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwszy poziom z gry Asura`s Wrath

6 postów w tym temacie

Widać wiele absurdów, mimo to czekam na ten tytuł bardzo. Po obejrzeniu jednak tych filmików (za dużo z samej rozgrywki nie było;p) zagram najpierw w wersję demo jak się ukaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo, jak dla mnie głupie to i absurdalne aż do bólu. Ale to pewnie dlatego, że nie jestem fanem tych wszystkich azjatyckich super-hiper-mega świecących w ciemności, latających swobodnie w kosmosie i rozwalających olbrzymie macko-stwory gołymi rękoma bohaterów. "Przesadyzm" w tego typu produkcjach jest dla mnie odrzucający na każdym kroku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:39, Lipcu napisał:

Łooo, jak dla mnie głupie to i absurdalne aż do bólu. Ale to pewnie dlatego, że nie jestem
fanem tych wszystkich azjatyckich super-hiper-mega świecących w ciemności, latających
swobodnie w kosmosie i rozwalających olbrzymie macko-stwory gołymi rękoma bohaterów.
"Przesadyzm" w tego typu produkcjach jest dla mnie odrzucający na każdym kroku :/


Popieram Cię w 100%! Jedyna produkcja jaka się podobała z tych wszystkich Azjatyckich to był dragon ball. A reszty się oglądać nie dało. Osobiście przejdę obok tego tytułu obojętnie, jak przy prawie każdym innym projekcie Azjatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jednak przykuła muzyka będąca w tle Naprawdę brzmi świetnie. Co do przepakowanych Azjatyckich postaci każdy ma swoje zdanie, ja lubię tego typu gry i przesadzone światy więc pewnie wezmę się za ten Tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować