Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Serious Sam 3: BFE - recenzja

24 postów w tym temacie

czekam na wersję konsolową, przy drugiej części w HD bawiłem się przednio w 4-osobowym co-opie :)
grafika rzeczywiście nie powala ale akurat w tej grze nie ma to dużego znaczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rammi
Pudelkowa bedzie bodajze 12 stycznia w cenie ok. 80 zl. Teraz na Steam w promocji jest taniej, ok. 63zl, zostalo 5,5 godziny na zakup ;).

Zanim zabiore sie za to, zalicze poprzednie czesci w HD. Trzeba nabrac "smaka" na taka rozgrywke w dzisiejszych czasach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważny Sam zawsze miał klimatyczne projekty miast dawnych cywilizacji, które wprawiały w zadumę i podziw swoim przepychem. Mam nadzieję, że tu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, też chciałem kupić 2 części w HD na Steamie w promocji a okazało się że brakło mi na PayPalu 1 eurocenta :P
Ale co się odwlecze, to nie uciecze, najwyżej za rok w wyprzedaży kupię 3 części w paczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat "braki w sztucznej inteligencji" jest zamierzonym celem, jak w każdej części SS - wszystkie moby w grze są bezmyślnymi kreaturami, grzejącymi do przodu w stronę bohatera z errorem w mózgu - zabić Sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 13:37, Blazkovic napisał:

Pudelkowa bedzie bodajze 12 stycznia w cenie ok. 80 zl. Teraz na Steam w promocji jest
taniej, ok. 63zl, zostalo 5,5 godziny na zakup ;).

Zanim zabiore sie za to, zalicze poprzednie czesci w HD. Trzeba nabrac "smaka" na taka
rozgrywke w dzisiejszych czasach :P.


Zastanawiałem się nad kupnem na Steamie, ale chciałbym dołączyć pudełko do swojej kolekcji. Również liczę na jakieś drobne bonusy do wersji pudełkowej od rodzimego dystrybutora. No i jakim to sposobem zniknęła polska wersja ze Steama? O.o

A co do wersji HD to po raz kolejny je ukończyłem w... Święta. Nie ma to jak świąteczny nastrój w Średniowieczu w Second Encounter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te minusy to plusy .. właśnie dlatego Sam jest grą jedyną w swoim rodzaju przynajmniej dla mnie . Po kilku godzinach pracy , zmęczony człowiek szuka czegoś gdzie nie trzeba używać za bardzo szarych komurek , po prostu idziesz i faszerujesz kolejnych bezgłowych dupków ołowiem , wyrywasz serca i oczy jak leci . To jest piękne w tej grze ... a jeszcze jak grasz z kumplami OOOOOO Panie wtedy dopiero zaczyna się fun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo kupic na GetGames za okolo 35zl dopoki nie zabraklo im kluczy. Gdy dostana nowa ich partie maja wznowic promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam z chęcią zagrał bym sobie w Poważnego Sama 3. Jeszcze jak by mi się udało gdzieś kupić dwójkę to było by super. A tak w ogóle co w końcu znaczy ten dopisek "BFE"? Powie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:10, ErykG napisał:

Sam z chęcią zagrał bym sobie w Poważnego Sama 3. Jeszcze jak by mi się udało gdzieś
kupić dwójkę to było by super. A tak w ogóle co w końcu znaczy ten dopisek "BFE"? Powie
mi ktoś?

Before First Encounter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rammi w Polsce dystrybutorem gry jest cenędza więc nie licz na jakieś bonusy (oprócz nędznej jakości plastiku w porównaniu do innych polskich wydawców). Jakim sposobem zniknęła polska wersja? To proste. cenędza doszła do wniosku, iż w Polsce nie było jeszcze premiery więc zażądała od producenta usunięcia takowej wersji ze Steama. Producent przeprosił i zapewnił, iż jak tylko polska premiera będzie miała miejsce to od razu przywróci ją na Steam.

bobobo z tego, co się orientuję to jest tam co-op nawet dla 16 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język polski w SS3 na steamie: w folderze Config tworzymy plik user.cfg z wpisem strSetCurrentLocale("plk");
A wydawanie gry przez cenegę w 2 miesiące po premierze albo i później, to jakieś nieporozumienie. Kto chciał kupić w dobrej cenie, skorzystał z promocji -50% na steamie. Była przez 2 dni po 13,99eur. Niestety pozostali muszą czekać na widzimisię cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować