• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Stian3D

Stary PC... RAM

Pytanie

Witam

Czy opłaca mi się włożyć do starego kompa jeszcze troche ram? jak go kupilem mial 256ram teraz ma 1.75gb i nie jestem pewien czy wsadzic ponad 2 gb ram czy zostawic tak jak jest? Mam DDR 3 sloty 1x1gb 1x512mb 1x256mb.Nie zabardzo się na tym znam... znalazlem lnk do kostki : http://allegro.pl/samsung-ram-1gb-pc3200-ddr-400-mhz-gwarancja-i2004232245.html tak jak mowie nie znam się na tym i prosił bym was o pomoc.Ja wiem, ze bardziej sie oplaca złozyc nowego niż grzebać przy starym ale ten pc bedzie do pracy np na Office...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2011 o 18:59, charnjit013 napisał:

Moim zdaniem jeżeli zamierzasz na nim wyłącznie pracować (jak mówisz: Office) to raczej
nie opłaca Ci się do niego nic wstawiać.

No widzisz nie tylko Office.Gram też na nim w Metin2,Cod 2 MP coś pod te gry.W codzie 2 mam za malo Fps`ow ale to nie chodzi o te fps, ale o płynniejsza. i sie zastanawiam czy więcej ram pomoze coś w grach przede wszystkim w Metin2 zalezy mi na tym.Jeśli dodam RAM to komp bedzie szybszy? np. W GIMPIE będzie szybciej sie ładował itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poprzez dodanie RAMu powinny się zmniejszyć czas ładowania, zapisu, instalacji itp. Ale nie zwiększy to ilości klatek na sekundę. Ograniczenie będzie płynąć ze słabszej reszty podzespołów komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2011 o 20:50, charnjit013 napisał:

Poprzez dodanie RAMu powinny się zmniejszyć czas ładowania, zapisu, instalacji itp. Ale
nie zwiększy to ilości klatek na sekundę. Ograniczenie będzie płynąć ze słabszej reszty
podzespołów komputera.

Ja wiem, ze link juz podawalem ale zrobie to jeszcze raz http://allegro.pl/samsung-ram-1gb-pc3200-ddr-400-mhz-gwarancja-i2004232245.html co o tym myślisz mogę je zamowić? 2 sztuki? to będę mial rowne 3 gb. Własie o to mi chodzi o szybsza instalacje i ladadowanie programow typu GG.itp
Myślę,ze cena jest ok, ale czy opłaca je jednak kupic? jestem gotowy do zamowienia tylko chcial bym zeby ktoś inny, bradziej doświadczony ode mnie to sprawdził. Z tego co widze to tylko za pomocą dodania RAM mogę dać temu PC kopa zeby byl troszke szybszy w tych instalacjach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować