yerko

Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

137 postów w tym temacie

Jak się odnosicie do takich gier? Bo po pierwszej nawet udanej części niecierpliwie czekam na drugą część a do końca marca daleko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:40, Sericulum napisał:

W 1 grałem dosyć długo, ale jakoś później nudą wiało. Jakby w 2 dodali multi to bym nawet
się skusił, ale jeszcze trzeba poczekać.


Ale multi jak by miało wyglądać? by się dowoziło ładunki gdzie na planszy by byli inny gracze? To by się tacy trafiali ci by jezdzili i powodowali wypadki i taki by był finał naszego multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby było multi, to by nie było tak nudno. I pomysł jakby się uciekało od innych graczy, żeby nas nie uderzyli ;p.
Na serwerze tak do 16 ludzi i gra by była wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zamiast dowożenia ładunków mielibyśmy totalną "..." :D Jeszcze wstawili by zniszczalny świat jak np. w BF3 i jazda. Pomysł fajny- zagrałbym z chęcią :D Wieziesz benzynę, podstawiasz pod budynek, wyciągasz pistolet, bam-bam i podziwiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:32, Sericulum napisał:

I cywile, na których by się wpadało z prędkością 140km/h :D
Ahh te marzenia. Pewnie zobaczymy 1 w lepszej oprawie.


No napewno dodadza tylko pare jakiś rzeczy i kilka samochodów tak to cudów też się nie spodziewam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy tak wymyślać i wymyślać, ale sprawdzi się pewnie to, że dadzą tylko lepszą grafikę, nowe auta... Mi marzy się taka bardziej realistyczna jazda- wypadki na drogach (nie koniecznie z naszym udziałem), korki w miastach, budowy autostrad, ehhh ale takie coś o czym będzie można powiedzieć, że w 10% oddaje realia to pewnie nie w tym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:46, Radekl2 napisał:

Moglibyśmy tak wymyślać i wymyślać, ale sprawdzi się pewnie to, że dadzą tylko lepszą
grafikę, nowe auta... Mi marzy się taka bardziej realistyczna jazda- wypadki na drogach
(nie koniecznie z naszym udziałem), korki w miastach, budowy autostrad, ehhh ale takie
coś o czym będzie można powiedzieć, że w 10% oddaje realia to pewnie nie w tym życiu.


O człowieku jak by zrobili taką grę to bym tak w nią naparzał, bardziej rozbudowane miasta, ładunek trzeba odpowidnio ustawić zanim się go odczepi jakis system parkowania :D. W euro truck''u kijowo z tymi mandatami bo jedziesz 103km/h to zaraz Ci wyskakuje mandat mam ten najlepszy samochodzik tylko po to żeby się szybko rozpedzaj z ladunkiem, bo sens takiego czegos ze dowioze ladunek a 1/3 calej sumy zjedza mandaty bo predkosc. by mogli zrobic zeby policja gdzies stała i tam trzeba uwazac. Było to w jakiejs czesci hard trucka ze jak policja była blisko to pikało jakie gowinko ktore si ekupowało nie wiem czy nie w hard truck 18WoS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Dopracowana w najmniejszych szczegółach gra jest zawsze piękna. Kurcze nawet w głupi symulator betoniarki można by było grać jakby było to w 50% tak jak w rzeczywistości...
Na razie nie ma do tego sprzętu, a może chęci też :)
Trudno pogramy tylko w symulator (a raczej mierną kopię) jazdy ciężarówką... Mogliby tylko właśnie wsadzić to o czym pisałem- wypadki, większy wpływ policji (nie dostajemy mandatu, gdy coś zrobimy źle leczy gdy KTOŚ to zauważy...), ehhh rozmarzyłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:27, Radekl2 napisał:

ehhh rozmarzyłem się :)


marz ile mozesz bo nie wiadomo co przyniesie rok 2012 :DD ale wypadki by mogli wprowadzić i jakies małe korki i ta policje bo tak to pojeździsz troche i nudno si erobi wiecznie te same trasy te same samochody takie monotonne sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram! Gra jest świetna. Poprawiono chyba wszystko co nie podobało mi się w pierwszej części. Na razie jestem zakochany i zachwycony. Nie zauważam nawet błędów, jeśli jakieś są. Jeśli ktoś jest niezdecydowany - brać w ciemno! Premiera jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 13:01, yerko napisał:

Przewróciło mi się auto, wczytuje profil to wcytuje mi już przewrócone. Jest na to jakiś
sposób ?

Wezwać pomoc drogową? F7 i potem Enter przy domyslnej konfiguracji chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 14:01, igor631 napisał:

> Przewróciło mi się auto, wczytuje profil to wcytuje mi już przewrócone. Jest na
to jakiś
> sposób ?
Wezwać pomoc drogową? F7 i potem Enter przy domyslnej konfiguracji chyba.


Wyskakuje, że pomoc drogoda (niedostepna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś.... Czy, żeby nie wsadzać płyty do napędu, wystarczy mi, że ściągnę demo i wpiszę przy starcie klucz gry, który otrzymam przy polskiej wersji pudełkowej? Dostanę dokładnie to samo co przy wersji pudełkowej (akurat chodzi mi o menu, bo wiadomo, że gra niczym różnić się nie będzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się