yerko

Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

137 postów w tym temacie

Jakimi autkami się wozicie? I jakie możecie polecić ? Ja osobiście jeżdżę VALIANTEM za 100 tysięcy, kupiłem go, bo za tą cenę ma 600 km i szybko się rozpędza z ładunkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 22:30, yerko napisał:

Jakimi autkami się wozicie? I jakie możecie polecić ? Ja osobiście jeżdżę VALIANTEM za
100 tysięcy, kupiłem go, bo za tą cenę ma 600 km i szybko się rozpędza z ładunkiem :)


MAN z silnikiem bodajże 650 Koni Mechanicznych, dobrze się jeździ, ale to największy silnik jaki można zapodać. Minusem jest że siedzi się blisko kierownicy, za blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę jakimś najtańszym DAV-em. Kupiłem jeszcze drugiego dla innego kierowcy oraz jakiegoś taniego MAN-a dla nowego pracownika. Na nic lepszego mnie nie stać, bo nabrałem kredytów na rozwój firmy i teraz je spłacam :)

Swoją drogą, dzisiaj pierwszy raz wjechałem do Polski. Świetnie się jeździ po tych wąskich drogach po środku pola czy brzegiem jeziora. Miła odmiana od ciągłych trójpasmówek na zachodzie :P Zauważyłem też, że nigdzie indziej nie ma tylu kaskaderów co pod Poznaniem. Wyprzedzają na zakrętach, podwójnych ciągłych i cudem unikają czołówek. Ale wystarczy wyjechać do Niemiec i wszyscy nagle jeżdżą jak nakazano. Cóż za dbałość o szczegóły! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2012 o 02:42, Sandro napisał:

Cóż za dbałość o szczegóły!


hahaha pięknie to ująłeś :D


Nie wiecie jak kupić drugi garaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile CDPunktow dostaje się za rejestrację Euro Truck Simulator 2? Zastanawiam się czy opłaca mi się rejestrować przed zmianą programu czy dać sobie jednak spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 10:45, maAtis9988 napisał:

Czy te klucz na Allegro po 1zł są legalne? Wydaje mi się, że za tanio żeby były dobre.
Na przykład ta aukcja: http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-klucz-kod-automat-24-7-gwar-i2862702065.html
?


Szczerze w to wątpię i nie brałbym udziału w takiej aukcji, kody mogą pochodzić z kradzieży i zostaną zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że gra tak mnie wciągnie. Tylko mam problem z teksturami pojazdów, bo mają taki jakby różowy kolor. Nie wiecie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 18:50, maAtis9988 napisał:

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że gra tak mnie wciągnie. Tylko mam problem
z teksturami pojazdów, bo mają taki jakby różowy kolor. Nie wiecie jak to naprawić?


Kupowałeś grę z tej aukcji za złotówkę? Nie piszę z rozwiązaniem problemu, chciałem tylko wiedzieć, czy gry z tej aukcji działają, bo sam mam zamiar zaopatrzyć się w ETS2.

Mam też pytanie do posiadaczy gry: czy patche do niej działają z każdą wersją gry, tj. czy dla różnych wersji językowych jest dostępny ten sam patch i czy jest on w wersji INT, czy do polskiej wersji trzeba ściągać patcha z jakiegoś osobnego źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie się sprawdza ile kierowca jeszcze jest w stanie przejechać km?
Chodzi mi o zmęczenie czy inne tego typu wskańniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 11:02, diabolo20 napisał:

Wie ktoś gdzie się sprawdza ile kierowca jeszcze jest w stanie przejechać km?
Chodzi mi o zmęczenie czy inne tego typu wskańniki.

Zmęczenie jest chyba tylko godzinowe, w GPS gdzieś masz czas do następnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 11:10, Sztywny_pl napisał:

Zmęczenie jest chyba tylko godzinowe, w GPS gdzieś masz czas do następnego wypoczynku.

A objawia się czymś tak jak poprzednich częściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 12:04, diabolo20 napisał:

A objawia się czymś tak jak poprzednich częściach?


Ziewanie i informacja, że należy znaleźć miejsce do odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:32, Gumisiek2 napisał:

Mam też pytanie do posiadaczy gry: czy patche do niej działają z każdą wersją gry, tj.
czy dla różnych wersji językowych jest dostępny ten sam patch i czy jest on w wersji
INT, czy do polskiej wersji trzeba ściągać patcha z jakiegoś osobnego źródła?

Patche do gry działają z każdą jej wersją. Przynajmniej te z oficjalnej strony gry.

@diabolo20
Oprócz podanych informacji o zmęczeniu pamiętaj, że za jazdę z zerowym czasem do odpoczynku będą Ci dość regularnie wlepiane mandaty :)

PS. Wczoraj wyszedł Patch 1.3 do gry. Witajcie Iveco i Volvo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw było Euro Truck Simulator, potem po nie długiej przerwie Euro Truck Simulator: Ekspansja Wielka Brytania, po dłuższej, ok. 4 - 5 letniej przewie nadszedł czas na Euro Truck Simulator 2. Teraz... Teraz właśnie nadszedł czas na dodatek(ponoć płatny) do ETS 2, będzie się nazywał Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Wschodnia Europa, co doda ta łatka czy co kolwiek to będzie? Doda ona więcej polskich miast, a w miejscu mojego miasta ma być położona droga i pole - lol(po przybliżeniu obrazka widziałem jak nachodzi droga na moje miasto), w dodatku mają też dojść inne zagraniczne miejscowości.
Więcej tutaj:
http://blog.scssoft.com/2013/01/ets2-eastern-european-expansion.html
Jakby co, dodaję w poście mapę, na wszelki wypadek jakby się komyś nie mogła wczytać na tej stronce.

20130324213259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze wezwać Policje do wypadku? Jadę sobie w najlepsze - zgodnie z przepisami - na trasie z Gdańska do Szczecina. Po drodze jakiś buc wyprzedza samochód jadący z naprzeciwka i nie udaje mu się dokończyć manewru - uderzył w moją cieżarówkę czołowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 02:11, Wojman napisał:

Jak w tej grze wezwać Policje do wypadku? Jadę sobie w najlepsze - zgodnie z przepisami
- na trasie z Gdańska do Szczecina. Po drodze jakiś buc wyprzedza samochód jadący z naprzeciwka
i nie udaje mu się dokończyć manewru - uderzył w moją cieżarówkę czołowo.

Nie ma takiej opcji. Inteligencja kierowców innych aut w tej grze pozostawia wiele do życzenia. Mi takie sytuacje zdarzają sie prawie w każdej trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się