Zaloguj się, aby obserwować  
qrp

Nowa Dobra Gra 1/2012 już w kioskach!

10 postów w tym temacie

Nowa Dobra Gra 1/2012 już w kioskach!

Do kiosków trafił kolejny pakiet pod tytułem Nowa Dobra Gra. Znajdują się w nim aż trzy pełne wersje programów edukacyjnych dla najmłodszych na płycie DVD oraz książka w twardej oprawie z pełnymi instrukcjami obsługi do każdej z nich!

W zestawie Nowa Dobra Gra 1/2012 znajdują się trzy programy edukacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym – Matematyka: Podstawówka, Język polski: uczeń na szóstkę oraz Matematyka: Testy, zadania. Dzięki tym przyjaznym w obsłudze, kolorowym i dostosowanym do wymogów szkolnych programom dzieci poprzez zabawę uczą się poprawnego wykonywania podstawowych i zaawansowanych działań matematycznych oraz sprawdzają swoje umiejętności w serii testów. Zdobywają także niezbędną wiedzę z języka polskiego – poznają epoki literackie i pełną treść wybranych utworów, biografie autorów oraz pojęcia z dziedziny literatury i filozofii zgromadzone w przystępnym słowniku. Do zestawu dołączona jest książka w twardej oprawie zawierająca pełną instrukcję obsługi każdego z programów.

Nowa Dobra Gra 1/2012 już w kioskach w cenie 29,99 zł!

Na płycie DVD dołączonej do zestawu pełne wersje programów edukacyjnych:

• Matematyka: Podstawówka
Matematyka Podstawówka to aplikacja, która pozwala w przystępny sposób opanować wiadomości z zakresu programu nauczania matematyki w klasach IV-VI. Poza wiadomościami teoretycznymi i niezbędnymi wzorami zawiera też testy wyboru, za pomocą których dzieci mogę sprawdzić dotychczas zdobytą wiedzę. Wszystkie zadania odpowiadają wymogom programowym. Aplikacja na bieżąco monitoruje postępy i wyniki ucznia przedstawiając je w formie wykresu, dzięki któremu można łatwo znaleźć i uzupełnić ewentualne braki.

• Język polski: Uczeń na szóstkę
Program zawiera niezbędne opracowania epok literackich, lektur szkolnych, biografie autorów, a także słownik trudnych pojęć z zakresu literatury i filozofii. Jego dodatkowym atutem są pełne treści wybranych lektur (z możliwością wydrukowania) oraz testy z zakresu wiedzy o omawianych epokach. Dzięki przyjaznemu w obsłudze interfejsowi i przyjemnej dla oka oprawie graficznej doskonale nadaje się także dla początkujących użytkowników komputerów.

• Matematyka: testy, zadania
Ten bogaty w zagadnienia program oferuje szeroki zakres zadań, testów i przydatnych informacji nie tylko dla orłów. Dostępne w ramach aplikacji zadania charakteryzuje zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu nadaje się ona zarówno jako pomoc dla uczniów mających kłopoty z opanowaniem materiału jak i dla osób przygotowujących się do matematycznych konkursów i olimpiad. Program w przejrzysty sposób prezentuje wzory i obliczenia, uczy szybkich działań na liczbach, pomaga utrwalić wiadomości i sposoby rozwiązywania zadań, a także sprawdzić nabytą wiedzę w serii testów.


20111229221745

20111229221819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować