Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve: Nie wierzcie w doniesienia o Half-Life 3

22 postów w tym temacie

Dla Valve był by to epic fail, gdyby wydali grę jeszcze na stare konsolę. Ograniczenia zmusiły by ich do zrobienia gry tak obskurnej na dzisiejsze czasy, że mało by kto chciał w to grać. Tylko fani, jeszcze nie wspomnę o grze w ograniczonym framerate. Nie nie.. skoro coś ma z tego wyjść to muszą wstrzymać się z grą co najmniej na dwa lata, żeby to miało ręce i nogi :) Poczekajmy na nowe konsole. Bo jeśli chodzi o wersję na pc to mogą już śmiało wydawać albo zapowiadać. Gry Valve wychodzą jak gry Blizzarda przez dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:09, piorko90 napisał:

O ile wyjdzie na konsole.

A to niby czemu nie miałby wyjść? W końcu każda część HLa od Valve na konsolach się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:16, vegost napisał:

Dla Valve był by to epic fail, gdyby wydali grę jeszcze na stare konsolę. Ograniczenia
zmusiły by ich do zrobienia gry tak obskurnej na dzisiejsze czasy, że mało by kto chciał
w to grać. Tylko fani, jeszcze nie wspomnę o grze w ograniczonym framerate. Nie nie..
skoro coś ma z tego wyjść to muszą wstrzymać się z grą co najmniej na dwa lata, żeby
to miało ręce i nogi :) Poczekajmy na nowe konsole. Bo jeśli chodzi o wersję na pc to
mogą już śmiało wydawać albo zapowiadać. Gry Valve wychodzą jak gry Blizzarda przez dekady.


Battlefield 3 oraz Crysis (pierwszy!) pokazał że można zrobić bardzo ładne gry nie zważając na konsole. Po prostu zrobili by HL3 mega wypaśnie na PC a konsole dostały by okrojoną graficznie wersje.

Co do samego newsa naprawdę byli ludzie który wierzyli że Valve w końcu nauczyło się liczyć do trzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:27, Fang napisał:

Battlefield 3 oraz Crysis (pierwszy!) pokazał że można zrobić bardzo ładne gry
nie zważając na konsole. Po prostu zrobili by HL3 mega wypaśnie na PC a konsole dostały
by okrojoną graficznie wersje.

Co do samego newsa naprawdę byli ludzie który wierzyli że Valve w końcu nauczyło się
liczyć do trzech?


Crysis pierwszy wcale nie jest ładny na konsolach. Brakuje wielu rzeczy, nie które są wprost pominięte, żeby chyba zaoszczędzić na płynności gry. Nie które textury były gorszej jakości, ale i były też takie, które były takie same jak na PC. Można gdybać, ale uważam, że średnio im to wyszło. A BF3 to strata 200 zł na ten syf na konsolę. Dla mnie to na obie wersję szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jakoś mnie taka postawa panów z Valve nie dziwi. Jeśli chcą utrzymać grę w tajemnicy to ściemniają, a jeśli gry nie robią to po prostu rozwiewają ploty.
Jeśli to pierwsze to mam nadzieję, że szybko przestaną i w końcu zapowiedzą HL3.
Jeśli to drugie, to niech się w końcu ruszą do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:32, vegost napisał:

Crysis pierwszy wcale nie jest ładny na konsolach. Brakuje wielu rzeczy, nie które są
wprost pominięte, żeby chyba zaoszczędzić na płynności gry. Nie które textury były gorszej
jakości, ale i były też takie, które były takie same jak na PC. Można gdybać, ale uważam,
że średnio im to wyszło. A BF3 to strata 200 zł na ten syf na konsolę. Dla mnie to na
obie wersję szkoda.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Przecież pisałem o wersjach pecetowych i wspomniałem że konsolowe są okrojone. Chodzi mi o to że mogą zrobić bardzo dobrą graficznie grę na PC a konsolowa będzie pocięta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 13:49, cegli11 napisał:

Jak na razie to Valve sobie z nami pogrywa.

Fani sobie pogrywają. Valve po prostu nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fani sobie pogrywają. Valve po prostu nic nie mówi.

Bardziej chodziło mi o to, że oni wiedzą, że czekamy na kolejne przygody Freemana, a rzucają nam ochłapy jak L4D2

Grafika to nie wszystko, więc ten argument jest wzięty z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve zapowiedzialo, ze epizody do H-L2 beda sie pojawiac w odstepach kilkumiesiecznych. Jak to sie skonczylo kazdy wie, wiec niech Valve przestanie pitolic i zrobi jakias nowa odslone Half-Life''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:45, Skomik napisał:

Podobno każda wypowiedź o szerokości Gabe''a sktukuje przesunięciem premiery o 3 miesiące :D


Podobno też z plam na słońcu można wyczytać datę premiery, ale ciii....

20111230194356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ich milczenie nt. serii HL jest żałosne nawiasem mówiąc. Mogliby się wypowiedzieć, czy w ogóle Gordona pogrzebali, czy jest jednak jakaś szansa. DOTA i nowy CS? Sorry, Valve stać na więcej. Dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(X(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować