Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tymczasem w Jerozolimie, czyli GTA: San Andreas II, God Of War na PC i inne cuda

52 postów w tym temacie

Ale beczka :)
U nas też można spotkać przeróżnej maści nowości rynkowe (taka antycypacja) chociaż odkąd zlikwidowali "stadiona" to i trudniej O-TAKE niuchy. Sami byście ruszyli głową i pomyśleli co by można było wypuścić. Np. Micro Tony Hawk Machines Fingerboard LEGO itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:09, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> We Lwowie w sklepie z grami nie takie cudeńka widziałem :P
Co na przykład? :)

Chociażby Antologia Assassin''s Creed i Prince of Persia w jednym pudełku, czy zestaw erpegowca: Skyrim i DA II na jednej płycie :)
O "oryginalnym" ACR w wersji pudełkowej na pecety (tydzień przed premierą) nawet wspominać nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Zastanawiacie się gdzie w tej grze był wielki misio? Otóż developer w dniu premiery urządził specjalny konkurs – niedźwiedzia dostała pierwsza osoba, która ukończyła na 100% multiplayer z Mafii II. "

chyba coś przespałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, artykuł przypomniał mi stare dzieje, jak kolega przyniósł do mnie Heroes3: Armaggedon''s Blade, twierdząc, że to oryginał, ale za 5 zł. Za 5 zł, bo tyle kosztuje gra bez pudełka i instrukcji. :P Tylko płytka coś śmieszną naklejkę miała. No i oryginał od CDP przetłumaczony na ruski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować