Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs noworoczny - zgarnij ekskluzywny Razer Ironclad!

94 postów w tym temacie

powinna byc dawana jakas informacja odnosnie konca oraz potencjalnego terminu ogłoszenia wynikow tak bysmy mieli wstepne informacje bo jak widze to pod wiekszoscia konkursow ktos pisze kiedy koniec bo nikt tego nie ogłasza a sadze ze taka informacja ukomfortowała by nie jednego z nas a takto co chwila trzeba patrzec czy juz cos jest:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 21:22, lonek11 napisał:

Ciężko się nie zgodzić.
Ja z moim temperamentem odświeżam stronkę co jakieś 10min...



ja również co jakis czas, chodzi ogółem by uniknac i nerwów i takiego czekania bo mnie osobiscie to irytuje a sadze ze mozna wzglednie oszacowac ile zajmie ocenienie prac, ludzie by nerwy zaoszczedzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:23, SerwusX napisał:

W przerwach w LoLa sprawdzałem czy są wyniki... Masz rację, teraz został już tylko LoL
i lol.


Nawet 24h nie minęły od zakończenia konkursu a wy chcecie wyniki? Się w d... poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o bożu... chodzi mi nie o koniec konkursu ale rowniez o podanie ewentualnego terminu podania wynikow bo w innych konkursach czesto widze tego typu ogłoszenia co pomaga ogarniac kiedy wyniki i tyle nic wiecej nic mniej a patrzac po konkursach wczesniej taka sytuacja miala miejsce, i pytania nie znalazły odzewu jedynie okazywało sie ze nagle któregos dnia podane zostały wyniki :) nie wiem czemu wszyscy sie buntuja kiedy podaje tego typu propozycje:P zauwazyłem tylko ze jest taka potrzeba to chyba tyle pozdrawiam.:) i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:52, Czajanos napisał:

o bożu... chodzi mi nie o koniec konkursu ale rowniez o podanie ewentualnego terminu
podania wynikow bo w innych konkursach czesto widze tego typu ogłoszenia co pomaga ogarniac
kiedy wyniki i tyle nic wiecej nic mniej a patrzac po konkursach wczesniej taka sytuacja
miala miejsce, i pytania nie znalazły odzewu jedynie okazywało sie ze nagle któregos
dnia podane zostały wyniki :) nie wiem czemu wszyscy sie buntuja kiedy podaje tego typu
propozycje:P zauwazyłem tylko ze jest taka potrzeba to chyba tyle pozdrawiam.:) i luz


O koniec konkursu też ci chodziło. Parę postów wyżej, twój post:

"powinna byc dawana jakas informacja odnosnie konca oraz potencjalnego terminu ogłoszenia wynikow tak bysmy mieli wstepne informacje bo jak widze to pod wiekszoscia konkursow ktos pisze kiedy koniec bo nikt tego nie ogłasza "

A na wyniki z tydzień max trzeba poczekać, to takie straszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 07:46, Blutok napisał:

> o bożu... chodzi mi nie o koniec konkursu ale rowniez o podanie ewentualnego terminu

> podania wynikow bo w innych konkursach czesto widze tego typu ogłoszenia co pomaga
ogarniac
> kiedy wyniki i tyle nic wiecej nic mniej a patrzac po konkursach wczesniej taka
sytuacja
> miala miejsce, i pytania nie znalazły odzewu jedynie okazywało sie ze nagle któregos

> dnia podane zostały wyniki :) nie wiem czemu wszyscy sie buntuja kiedy podaje tego
typu
> propozycje:P zauwazyłem tylko ze jest taka potrzeba to chyba tyle pozdrawiam.:)
i luz
>

O koniec konkursu też ci chodziło. Parę postów wyżej, twój post:

"powinna byc dawana jakas informacja odnosnie konca oraz potencjalnego terminu ogłoszenia
wynikow tak bysmy mieli wstepne informacje bo jak widze to pod wiekszoscia konkursow
ktos pisze kiedy koniec bo nikt tego nie ogłasza "

A na wyniki z tydzień max trzeba poczekać, to takie straszne?


powinna byc dawana jakas informacja odnosnie konca oraz potencjalnego terminu ogłoszenia

Dnia 17.01.2012 o 07:46, Blutok napisał:

wynikow tak bysmy mieli wstepne informacje bo jak widze to pod wiekszoscia konkursow
ktos pisze kiedy koniec bo nikt tego nie ogłasza "


chodziło mi zeby informacja zawierała oby dwie czesci koniec oraz termin wyniku a nie tylko koniec tyle.

termin podany dziekuje bardzo i nie wiem po co sie czepiac?:P konsul odpowiedział krótko i konkretnie dziekuje dowidzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:05, Laid_back napisał:

jak już mówiłem, wyniki będą jutro :>


To tak jak rzucanie moich nałogów. Od jutra, od jutra, od jutra.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować