Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anonymous grozi Sony. "Zniszczymy waszą sieć"

106 postów w tym temacie

Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu i niszczenie niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący z "Nowym Porządkiem Świata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:40, Pile napisał:

Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu i niszczenie
niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący
z "Nowym Porządkiem Świata".


Anonimowi to banda kretynów, którzy myślą, że hakując różne strony i powodując wyciek danych użytkowników, zbawią świat. Głównie za te wycieki itp. mocno stracili w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HURR DURR RADUJEM ŹFIAD GOMPUTEREM, HURR DURR DURR HUR.
Idea zacna, ale sam plan już równie ''genialny'', co ostatnie działania Anonów. No thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadaczem konsoli Sony jestem od mikołaja a z tego co wiem poprzedni atak Anonymous nie powodował że nie można było grać. Tylko że nie można było się wpisać na PSN, a grać można było offline :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:44, Piotrek_K napisał:

Inaczej bys pisal jakby Anonymous chcieli zaatakowac usluge twojej konsoli, bo najwiecej
straca na tym gracze, ktorzy po raz kolejny nie mogliby pograc.

Nie zgodze sie, bo dzieki atakowi na siec PSN tylko zyskalem - dwie pelne wersje gier i 30 dni abonamentu psn plus :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jedna ważna rzecz:

"I think people misunderstood: DID WE SAY WE WERE HACKING PSN??! We''re hacking the SONY network and exploiting its servers. NOT PLAYSTATION NETWORK. If I see any comments again, I''m deleting it...just like SOPA would do."

Więc gracze, po co się martwić? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:40, Pile napisał:

Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący
z "Nowym Porządkiem Świata".

Proszę? 8-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że EA się wycofało. Może wreście ktoś by z nimi porządek zrobiL :D - w ramach małej zemsty za cuda z graczami.
E: Ale jak by nie było, to faktycznie trochę pajacują ci hakerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:40, Pile napisał:

Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu i niszczenie
niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący
z "Nowym Porządkiem Świata".

A dla mnie wyglądają na przestępców. Włamują się do instytucji, kradną dane, wysyłają pogróżki. Czy to nie jest terroryzm?

"Ta ustawa wstrzyma biznes sieciowy i wielu użytkownikom ograniczy dostęp do wielu stron."
Warto by sprecyzować: nielegalny biznes sieciowy.
"Sprawiedliwość zostanie wymierzona natychmiastowo..."
Sprawiedliwość? W końcu ktoś chce się dobrać do tyłka internetowym przestępcom, a oni mówią, że to wielce niesprawiedliwe? Proszę...


Nie rozumiem. Wszyscy mówią, że piractwo jest złe, że szkodzi graczom i całej branży, a jak ktoś próbuje coś z tym zrobić (niedawna akcja CDP, teraz to), to nagle ludzie są wielce oburzeni. Wytłumaczy mi ktoś skąd to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:40, Pile napisał:

Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu i niszczenie
niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący
z "Nowym Porządkiem Świata".


Ot i mamy kolejnego fana wielkich teorii spiskowych... Ale trzeba przyznać amerykanie z netem made in china przesadzili. A może raczej nie tyle amerykanie co RIAA z resztą kółeczka wzajemnej adoracji, które co rusz wzywa do walki z piractwem na koszt uczciwych konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anonymous i inni hackerzy to zwykli złodzieje i przestępcy których miejsce jest w więzieniu.
Nigdy nie uwierzę, że oni robią to dla szczytnych pobudek czy wyższych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:40, Pile napisał:

Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu i niszczenie
niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący
z "Nowym Porządkiem Świata".

Rzeczywiście takie haki tylko pomogą ich sprawie i spowodują, że SOPA i ACTA nie przejdą...

Poza tym, ONI czytają te komentarze i niedługo znikniesz z systemu. HAHAHAHA!

PS. heh, "Ta ustawa wstrzyma biznes sieciowy i wielu użytkownikom ograniczy dostęp do wielu stron."
Do jakich stron niby? Zatoka piratów? Polowanie na ISO? mała nova? Oj, jak mi przykro.
Tak samo te gadki o sprawiedliwości - widać, że kasa im się powoli kończy, to trzeba wykraść kolejne dane kart kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:58, BATONEK6 napisał:

> Dobrze że są Anonymous. Tu nie chodzi o prawa autorskie tylko o cenzurę internetu
i niszczenie
> niechcianych stron. Anonymous to nie tylko hakerzy ale przede wszystkim ludzie walczący

> z "Nowym Porządkiem Świata".

Ot i mamy kolejnego fana wielkich teorii spiskowych... Ale trzeba przyznać amerykanie
z netem made in china przesadzili. A może raczej nie tyle amerykanie co RIAA z resztą
kółeczka wzajemnej adoracji, które co rusz wzywa do walki z piractwem na koszt uczciwych
konsumentów.

Czemu zaraz fana teorii spiskowych? Chociaż z drugiej strony, dla niektórych internet bez cenzury, jest conajmniej niewygodny. Tak, chodzi mi o powiązanane struktury biznesu i polityki - bo jak wiadomo, tak to właśnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się ich punkt widzenia. Byłem wśród grupy poszkodowanych wyłączeniem PSN, ale zmieniłem zdanie. Kierunek, w którym podąża branża nie podoba mi się, jeśli walczyliby jeszcze z DLC, online-passami itd. stałbym za nimi murem. Do tego chcą zniszczyć Justina Biebera i Lady Gagę (pod koniec filmiku o tym wspominają). Poza tym chyba się naoglądali Death Note XD, są pewne podobieństwa do Kiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:50, Murda napisał:

I jedna ważna rzecz:

"I think people misunderstood: DID WE SAY WE WERE HACKING PSN??! We''re hacking the SONY
network and exploiting its servers. NOT PLAYSTATION NETWORK. If I see any comments again,
I''m deleting it...just like SOPA would do."

Więc gracze, po co się martwić? :).


Tak, a wykradnięcie numerów kart kredytowych i innych danych z PSN to faktycznie nie hackowanie PSN. Ta banda idiotów jak coś zrobi to jedynymi co ucierpią będą gracze, albo co gorsza ich portfele.

A tak po za tym. jestem ciekaw czemu tylko na SONY się uwzięli. Biorąc pod uwagę ich kryteria to mają wiele firm do wyboru, a tu zawsze SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować