• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MPTPSP

POMOCY!!!RIDDICK!!!

Pytanie

Prosze pomocy kupiłem Kroniki Riddicka ale kiedy gra che się instalować wyskakuje Game has crashed.Do you want to create a crashlog?!Co mam zrobić nie będe tego wam odsyłał ponieważ zapłaciłem za nią 20 zł i nie mam zamiaru poświęcić kolejnych 16 zł prosze o pmoc lub przesłanie nowej płytki na wasz koszt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

131 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy ta gra napewno jest legalna ?
Czy masz wszystkie Service packi do Windows?
Czy masz dobre sterowniki do kart graficznych itd..?
Zawsze możesz wejść na swoje konto na gram.pl gdzie jest zarejestrowana twoja gra i klknąć przycisk Pomoc gdzie będziesz musiał wypełnić formularz kontaktowy, który zostanie przesłany do fachowej pomocy technicznej CDP gdzie napewno Ci pomogą :]
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to zrob to co poradził Kamil.i.Maciek :] Przeczytaj tego crashloga i moze sie doczytasz czym to spowodowane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli błąd wyskakuje podczas uruchomienia instalacji upewnij się czy na pewno masz odpowiednio dużo wolnego miejsca na dysku twardym. Zalecane jest by na systemowym było około 4GB wolnego dla procesu instalacji i przepakowywanie plików TEMP oraz dodatkowe miejsce na dysku dla gry kolejne 4GB.
Jeśli instalujesz na dysku systemowym najlepiej jest byś miał koło 6-7GB wolnego miejsca.

Spróbuj także zmienić nazwę folderu przed instalacją „InstallShield” na inną np. „InstallShield old” (C:\Program Files\Common Files\ InstallShield)
Opróżnij także zawartość wszystkich katalogów TEMP w komputerze
- C:\WINDOWS\Temp
- C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Ustawienia lokalne\Temp

Wyłącz wszystkie programy działające w tle stosując się do poniższej instrukcji:
1. Kliknij "Start" na pasku zadań
2. Wybierz "Uruchom"
3. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
4. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:

Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

5, Przejdź do zakładki "Usługi"
6. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
7. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).

Następnie po uruchomieniu komputera rozpocznij instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2006 o 13:35, MPTPSP napisał:

A te katalogi temp to chodzi o opróżnienie wszystkich plików w tym folderze???

A i on wogule nie chce się instalować te okno wyskakuje zaraz po włożeniu płyty do napędu pproszę o szybko porade i odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jak chce tego crashloga zobaczyć to czekam i się nie pokazuje,a i jeszcze tego folderu!!
- C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Ustawienia lokalne\Temp
nie mam na kompie a jak te TEMP mam usunąć to wszystkie na kompie czy tylko te podane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więc proszę zainstalować grę z dysku zgodnie z ponizszą instrukcją:

I. Zainstaluj grę z dysku twardego

1. Na pulpicie systemu operacyjnego Windows, kliknij dwukrotnie na ikonie Mój komputer.
2. Wybierz dysk, na którym chcesz utworzyć nowy folder.
3. W menu Plik wybierz polecenie Nowy, a następnie Folder.
4. Wpisz nazwę nowego folderu, na przykład GRA i naciśnij klawisz ENTER.
5. Włóż dysk z grą do napędu CD-ROM lub DVD-ROM (wyłącz ekran autostartu).
6. W oknie Mój komputer kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę napędu CD-ROM lub DVD-ROM, a następnie na polecenie Eksploruj.
7. W menu Edycja wybierz polecenie Zaznacz wszystko, następnie ponownie w menu Edycja polecenie Kopiuj.
8. Kliknij prawym przyciskiem myszy na folder utworzony w punkcie 3, a następnie wybierz polecenie Wklej.
9. Po skopiowaniu wszystkich plików na dysk twardy, przejdź do katalogu, gdzie płyty zostały skopiowane.
10. W folderze GRA kliknij dwukrotnie plik setup.exe aby uruchomić instalację. W trakcie instalacji żadna płyta nie może znajdować się w napędzie CD-ROM.

UWAGA: Ten sposób instalacji gry, wymaga dodatkowego miejsca na dysku twardym.

II. Opróżnij foldery z plikami tymczasowymi
Przejdź do katalogów wypisanych poniżej i usuń całą zawartość tych folderów:
C:\Windows\Temp
C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne*\Temp

*Katalog Ustawienia lokalne jest folderem ukrytym. Aby włączyć wyświetlanie ukrytych plików i folderów, należy w dowolnym oknie kliknąć na Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery.

III. Uruchom system operacyjny w trybie czystego bootowania i w tym trybie zainstaluj grę

1. Kliknij "Start" na pasku zadań
2. Wybierz "Uruchom"
3. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
4. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:
Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

5, Przejdź do zakładki "Usługi"
6. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
7. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chce bardzo podziękować Akashiemu za cierpliwość i pomoc jakiej mi udzielił naprawde serdeczne dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Udało się zainstalować?
Jeśli tak to dobrze :)
Dziękować nie ma, za co, po to jesteśmy.

Pozostaje mi życzyć tylko dobrej zabawy w czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2006 o 15:49, Pawłek napisał:

O JEZU!!!! Tutaj sami geniusze pracują czy to tylko ty jesteś wszechwiedzący?? Jestem pełen podziwu!


Akashi pracuje chyba w pomocy technicznej akurat. Dlatego to wszystko wie. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2006 o 15:49, Pawłek napisał:

O JEZU!!!! Tutaj sami geniusze pracują czy to tylko ty jesteś wszechwiedzący?? Jestem pełen
podziwu!


Za to im płaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety zastosowałem się do poleceńAkashiego i robiłem wszystko zgodnie z instrukcją po kilka razy a gra nie chce się zainstalować:(:(:(!!!Nie wiem co mam robić!!!Próbowałem wszystkich sposobów!!Akashi czy możesz coś jeszcze poradzić??PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm zadam może takie głupie pytanie, ale ile masz wolnego miejsca na dysku twardym? Na systemowym dysku musi być minimum 4.4 GB wolnego miejsca, z tym, że zalecam by było powyżej 6gb, jeżeli instalujesz na innej partycji tak czy inaczej musisz mieć te podstawowe 4.4 GB wolnego miejsca na systemowym plus na dysku docelowym kolejne 4,4 GB. Z tego, co ostatnio ustaliliśmy podczas instalacji pliki Temp zajmować mogą do 4GB

Jeśli to nie pomoże bardzo proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego:
http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=475

Należy także dołączyć raport z programu dxdiag to nam bardzo ułatwi ustalenie przyczyn twojego problemu. Jeśli możesz dołącz także zrzut z ekranu z komunikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na c mam 12,1GB wolnego miejsca,na E 5,67GB,a na F 40GB wolnego miejsca a ten zrzut to chodzi o to co się pokazuje za komunikat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować