• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MPTPSP

POMOCY!!!RIDDICK!!!

Pytanie

Prosze pomocy kupiłem Kroniki Riddicka ale kiedy gra che się instalować wyskakuje Game has crashed.Do you want to create a crashlog?!Co mam zrobić nie będe tego wam odsyłał ponieważ zapłaciłem za nią 20 zł i nie mam zamiaru poświęcić kolejnych 16 zł prosze o pmoc lub przesłanie nowej płytki na wasz koszt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

131 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.05.2006 o 13:30, Akashi napisał:

W chwili obecnej sprawdzamy co może być jeszcze przyczyną takiego komunikatu, proszę o cierpliwość
niebawem otrzymasz odpowiedź.


OK nie no ale wiecie troche się niecierpliwie bo Riddick to jest to o czym marzyłem(naprawde)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oczywiście rozumiem, co masz na myśli aczkolwiek najpierw musimy odpowiedzieć wszystkim osoba, które wysłały zgłoszenie przed Tobą.

Heh już wysłane spróbuj postąpić zgodnie z wskazówkami krok po kroku. Jeżeli w jakimś etapie nie będziesz pewny co dalej to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LUDZIE RIDDICK DZIAŁA!!!NIESAMOWITE!!ŚWIĘTO!!I WIELKA RADOŚĆ!!I WIELKIE DZIĘKI dla Akashiego za pomoc i dla całej ekipy CDP!!EKSTRA!!I WIELKIE DZIĘKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam mały problem z roddickiem. jak wlaczam gre to moge grac tylko w okienku a niepelnym oknie. troche glupio grac jak sie widzi pasek zadan;p mozna cos z ty zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.05.2006 o 18:10, wasilo napisał:

mam mały problem z roddickiem. jak wlaczam gre to moge grac tylko w okienku a niepelnym oknie.
troche glupio grac jak sie widzi pasek zadan;p mozna cos z ty zrobic??



Miałem to samo. U mnie pomogło zwiększenie rozdzielczości w opcjach gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam taki dziwny problem z Riddickem bo gdy instaluje sterowniki do karty nvidia 84.21 i prubuje włonczyc Riddicka to wyskakuje mi to co załonczyłem na obrazku. A le co smieszniejsze gdy instaluje sterowniki 71.24 to sie włancza.

czy moze ktos wie czemu sie tak robi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.05.2006 o 01:08, TTBoS napisał:

mam taki dziwny problem z Riddickem bo gdy instaluje sterowniki do karty nvidia 84.21 i prubuje
włonczyc Riddicka to wyskakuje mi to co załonczyłem na obrazku. A le co smieszniejsze gdy
instaluje sterowniki 71.24 to sie włancza.

czy moze ktos wie czemu sie tak robi ??


Jak zainstalujesz nowe sterowniki czyli 84.21 zainstaluj również program Riva Tuner. Tam w odpowiedniej zakładce wybierz OpenGL 1.5 i powinno działać - w moim przypadku to pomogło. Gra nie chciała działać na GF 6600GT firmy Gainward a na Gigabyte działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2006 o 17:57, MPTPSP napisał:

LUDZIE RIDDICK DZIAŁA!!!NIESAMOWITE!!ŚWIĘTO!!I WIELKA RADOŚĆ!!I WIELKIE DZIĘKI dla Akashiego
za pomoc i dla całej ekipy CDP!!EKSTRA!!I WIELKIE DZIĘKI!!


:(:(:(:( Pisalem juz w innym topicu i ktos podeslal mi tego linka-zrobilem wszystko co sie dalo, co tu bylo opisane od poczatku tematu. Mam dokladnie ten sam problem co MPTPSP. wszystkie mozliwosci tu publicznie napisane zawiodly... czy ktos moglby podrzucic co pomoglo MPTPSP??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak więc dziękować nie ma za co :P Najważniejsze, że możesz sobie pograć i to się liczy.
Co do komunikatu z openGL, jaką Grafikę posiadasz niestety nie doczytałem się takiej informacji? Czy czasem nie podkręcałeś karty graficznej? (sorry ale to takie standardowe pytanka)

Blejzimierz proszę skorzystaj z formularza zgłoszeniowego do Pomocy technicznej opisz nam proszę, jaki masz problem, ewentualnie dołącz zrzut ekranu, jeśli jakiś komunikat Ci się pojawia oraz dołącz raport dxdiag.
http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomocy!!! gra wogole nie chce mi ruszyc (czyt.zainstalowac) nie po to kupilem gre zeby tylko ladnie na polce wygladala co zrobic zeby mi wogole autorun odpalil bo sama plyte widzi ale na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli autorun nie włącza Ci się sam, to spróbuj znależć na płycie plik autorun, a jeśli nie pomoże to znajdź plik setup, który także powinien znajdować się na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z tym ze wlasnie ów autorun to jest plik setup i za nic nie chce mi sie odpalic a zauwazylem ze drWatson sie uruchamia jak wciskam setup czemu i co to jest ten watson??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jakiś czas temu zakupiłem tą grę. Nie grałem w nią ze względu na moją świetną kartę graficzną (GF FX 5200 ;). Kilka dni temu zakupiłem GF 6600 GT. Po włączeniu gry, wywala mnie do Ikspeka i wywala komunikat, który postaram się zamieścić na dole ;)

POMOCY!! Nie po to wydawałem tyle kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeżeli miałeś zainstalowaną grę i zmieniłeś kartę graficzną należy grę ponownie zainstalować po aktualizacji sterowników w tym wypadku sterownika 84.21.
Jak by nie chciała się uruchomić dalej skorzystaj z formularza Zgłoszeniowego do Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2006 o 13:36, Mauden napisał:

Ja jakiś czas temu zakupiłem tą grę. Nie grałem w nią ze względu na moją świetną kartę graficzną
(GF FX 5200 ;). Kilka dni temu zakupiłem GF 6600 GT. Po włączeniu gry, wywala mnie do Ikspeka
i wywala komunikat, który postaram się zamieścić na dole ;)

POMOCY!! Nie po to wydawałem tyle kasy ;)


jak instalacja nowych sterów do grafiki nie pomoże to przeinstaluj system. to na pewno nie jest błąd gry w tym przypadku. mi tez czasem takie cus wyskakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niekoniecznie. Problem z Riddickiem jest taki, że jest częściowo oparty na technologiach uzytkowych znajdujących się w fazie alfatestów w czasie produkcji gry. Dodatkowo kod jest naszatkowany ze względu na wymuszoną kompatybilność z dawną betą windows 64, co wcale nie dodaje mu stabilności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem podobny przypadek - taki sam komunikat - pomógł program RivaTuner - to samo w przypadku kiedy wyskakiwał komunikat że gra wymaga Open GL 1.3 a ja mam na karcie 1.5 i go nie wykrywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować