• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MPTPSP

POMOCY!!!RIDDICK!!!

Pytanie

Prosze pomocy kupiłem Kroniki Riddicka ale kiedy gra che się instalować wyskakuje Game has crashed.Do you want to create a crashlog?!Co mam zrobić nie będe tego wam odsyłał ponieważ zapłaciłem za nią 20 zł i nie mam zamiaru poświęcić kolejnych 16 zł prosze o pmoc lub przesłanie nowej płytki na wasz koszt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

131 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.06.2006 o 14:26, janusz82 napisał:

mi takie cos wyskakuje bardzo często na innych grach(jak system juz jest za bardzo zawalony).
po przeinstalowaniu systemu potem wszystko gra :)


Tego nie wykluczam :) ale imo reinstalacja systemu to już ostateczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2006 o 14:12, Akashi napisał:

jeżeli miałeś zainstalowaną grę i zmieniłeś kartę graficzną należy grę ponownie zainstalować
po aktualizacji sterowników w tym wypadku sterownika 84.21.
Jak by nie chciała się uruchomić dalej skorzystaj z formularza Zgłoszeniowego do Pomocy Technicznej.


Kupiłem kartę, zainstalowałem Riddicka, zaczęło mnie wywalać i dopiero wtedy zaaktualizowałem sterowniki. Nie wpadłem na to żeby grę przeinstalować ;) Formularz Zgłoszeniowy do Pomocy Technicznej wysłałem dzisiaj rano ale odpowiedź otrzymam pewnie dopiero w poniedziałek. Mam nadzieję, że Twój sposób pomoże :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdopodobnie w poniedziałek, niestety jestem już w domu. Jeszcze jedna rzecz upewnij się że masz zainstalowany SP2 do windowsXP jak nie masz to instalnij.

Kolejna rzecz to wyłąćz wszystko co chodzi ci w tle albo skorzstaj z procedury czystego uruchamiania.
np. zainstaluj i odpal grę w trybie diagnostycznym. (start->uruchom->wisujemy komendę "msconfig" i wybieramy tryb diagnostyczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2006 o 19:37, Akashi napisał:

Prawdopodobnie w poniedziałek, niestety jestem już w domu. Jeszcze jedna rzecz upewnij się
że masz zainstalowany SP2 do windowsXP jak nie masz to instalnij.

Kolejna rzecz to wyłąćz wszystko co chodzi ci w tle albo skorzstaj z procedury czystego uruchamiania.
np. zainstaluj i odpal grę w trybie diagnostycznym. (start->uruchom->wisujemy komendę
"msconfig" i wybieramy tryb diagnostyczny)


SP2 napewno mam. Na starej karcie mi działało bezproblemowo (w sensie stabliności oczywiście;). Nie wywalało gry ale... co to za przyjemność grać na najniższych detalach itd. :)

P.S:Dodałem teraz problem z Might and Magic 8. Widzę że jesteś mądry w te klocki więc jak możesz to też mi możesz pomóc ^^
P.S2:Sorry za offtop. Wiem że to temat o Riddicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli komuś nie chce zainstalować się Riddick to niech założy nowe konto w Windowsie i na nim gre zainstaluje.W tym też profilu trzeba grać.U mnie to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2006 o 09:47, morthi napisał:

i do kazdej gry zakladac nowe konto ? kiepskie rozwiazanie...jak dla mnie masz cos bardzo pomieszane
w systemie...


Niektóre gry nie chcą się instalować na kompie na którym zainstalowane są programy emulujące CD lub DVD (chodzi tu o zabezpieczenia przed kopiowaniem gry).
Wtedy wyjściem jest właśnie instalowanie na innym koncie, nie jest to wina systemu a najprawdopodobniej zainstalowanego Daemon tool czy podobnego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2006 o 10:45, morthi napisał:

coz:) ja tam nie mam takich programow zainstalowanych bo i po co :)


Także nie widzę potrzeby używania takich rzeczy (kupuję tylko oryginały). Ale wiedzieć warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czemu wszyscy kojarzą obrazy płyt tylko z piractwem. Jeśli masz oryginał, a nie chcesz zniszczyć płytki, to robisz sobie obraz płyty i z niego grasz. To jest legalne póki nie udostępnisz tego obrazu w programach p2p albo na ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja w dalszym ciagu nie rozumiem jaki jest sens robienia obrazu plyty :) no moze by szybciej zainstalowac kiedy masz gre na wielu plytkach - to faktycznie z dyskupojdzie szybciej niz z napedu :)

a pozniej i tak z takiej plyty nie pograsz bo jest zabezpieczona :) wiec jak dla mnie mija sie z celem robienie obrazow plyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisałem do pomocy technicznej CD Projektu w zeszły piątek a dziś mamy czwartek i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi... Chyba nie tak powinno być ;) Kupiłem tą grę żeby w nią pograć a nie po to żeby się kurzyła na szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam tylko że po przeinstalowaniu gry z powodu instalacji nowych sterowników sytuacja nie zmieniła się. Wciąż wyskakuje ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Obstawiam to że masz kartę nieobsługującą Open GL 1.3 lub posiadasz GD 6600GT - niektóre z tych modeli lubią się gryźć z Kronikami Riddicka. Mi pomógł program Riva Tuner i ustawienie Open GL właśnie na 1.3 choć karta obsługuje 1.5

PS: To temat do pomocy technicznej Riddicka więc mogłeś tutaj od razu opisać co się dzieje a nie od razu krytykować pomoc techniczną CD Projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 09:52, Markus89 napisał:

Obstawiam to że masz kartę nieobsługującą Open GL 1.3 lub posiadasz GD 6600GT - niektóre z
tych modeli lubią się gryźć z Kronikami Riddicka. Mi pomógł program Riva Tuner i ustawienie
Open GL właśnie na 1.3 choć karta obsługuje 1.5

PS: To temat do pomocy technicznej Riddicka więc mogłeś tutaj od razu opisać co się dzieje
a nie od razu krytykować pomoc techniczną CD Projekt ;)


Co się dzieje to sprawdź kilka postów wyżej bo napisałem...

Mam GF 6600 GT. Co więc zainstalować?

Service packi mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zadam takie jedno pytanie bo w ostatio wysłanym raporcie z karty radeon naagle zrobił ci się GeForce?

Czy czasem nie zmieniałeś karty graficznej na kompie? A jeśli tak to czy czasem nie zostawiłeś starych sterów od Radeona to jedno. Bo z twoich ostatnich kilku raportów dxdiag wynika że coś namieszałeś w systemie ostro :)

Po drugie czy po zmianie karty re instalowaleś grę?

Po trzecie odpowiedz poszła w poniedziałek 26.06.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 09:56, Mauden napisał:

Mam GF 6600 GT. Co więc zainstalować?

Service packi mam


Przeinstaluj grę, wgraj sterowniki od GF i zobacz czy się uruchomi. Jak nie to zainstaluj Riva Tuner ;) To bardzo pomocny program dla posiadaczay GF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować