Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP jest winien THQ 800 tys. dolarów, czyli historii "Kto wydaje Wiedźmina 2 na konsole" ciąg dalszy

27 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2012 o 16:48, amsterdream napisał:

W ogóle to ile już Wiedźmin miał dystrybutorów? Namco, THQ, Atari, Warner Bros - coś
jeszcze pominąłem? To nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne.


Chyba źle sformułowałeś pytanie - ile to Wiedźmin 2 ma wydawców? Bo dalej ma Namco w EU i Braci Warner w Junajted Stejts. Więc nie wiem, po co plujesz tyle jadu o byle gówienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:45, amsterdream napisał:

CDP - co za idioci. Po jakiego wała szukali kolejnego wydawcy gdy mieli już jednego?
Zachłanny polak dwa razy traci, i bardzo dobrze :)


Nikt nie szuka dwóch wydawców w jednym regionie, uwierz mi. Gdyby tak było, mielibyśmy gry pewnie 50% taniej.
Błędem CDP było podpisanie umowy z THQ przed rozwianiem wątpliwości z Namco, ale nie wypowiadałbym się aż tak ostro. Biznes to biznes, jeśli THQ dało im dobre warunki umowy, to łapali okazję. Nie ma ich co mieszać z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, teraz będą ścigać "piratów" aby im kasę oddali za "spiraconego" Wiedźmina (cudzysłowy zamierzone, bo w większości przypadków okazało się, że niektórzy wezwani do zapłaty nie posiadają nawet kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ łatwo zarobiło kasę :) Fakt faktem, że przy dużych produkcjach i ich sprzedaży to nie jest wiele, ale mimo wszystko CDP dostało po tyłku, a szkoda. Ale będzie nauczka na przyszłość. Najpierw rozwiązać jeden problem, zanim zrobi się drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować