Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

122 postów w tym temacie

Ja również jestem zdziwiony, że ludziom się bardziej spodobał Skyrim, szczególnie, że głosowali tu głównie Polacy, siłą rzeczy powinien Wiedźmin wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że obiektywizm i miłość do gier zwyciężyła z "zaściankowym patriotyzmem". Wiesiek 2 na pierwszym miejscu i przed Skyrimem - to było by przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, gry "akcji". Mam rozumieć, że w strzelaninach nie ma akcji? Wyścigi są nudne jak flaki z olejem? Gry sportowe to tylko szachy?

Po prostu NIENAWIDZĘ gdy tyle gier wrzuca się do jednego worka. Równie dobrze mogła by być kategoria: najlepsza gra z teksturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedno zaskoczenie - Dirt3, ja obstawiłem FM4 i się tego trzymam :) Reszta OK. Ewentualnie jeszcze spodziewałem się, że będzie więcej głosów na Borderlands 2 w "najbardziej oczekiwanych". Ah i Tomb Raider w tej kategorii, przed Max Paynem i BioShockiem, ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:36, TheFlyingDutchman napisał:

Dla mnie jedno zaskoczenie - Dirt3, ja obstawiłem FM4


/agree

Miałem dokładnie to samo napisać, FM4 > DiRT3, jakkolwiek Dirt nie byłby dobry, Forza to Forza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:24, BluesBoy napisał:

Fajnie, że obiektywizm i miłość do gier zwyciężyła z "zaściankowym patriotyzmem". Wiesiek
2 na pierwszym miejscu i przed Skyrimem - to było by przegięcie.


Rozumiem, że jak Wiesiu podobał mi się bardziej od symulatora turysty z tekturową historią i postaciami (bo RPG bym tego nie nazwał) to jestem wieśniakiem i growym ignorantem? Okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym zaskoczeniem owego plebistytu była ... niemożność oddania swojego głosu w żadnej z kategorii, bez przerwy mnie wqylogowywało

a moje typy?:

Gra Akcji: - Batman AC
gra RPG: - Deus Ex HR
shooter: - Bulletstorm / Rage
gra strategiczna: - Anno 2070
gra wyścigowa: - Shift 2
DLC: - DE HR Brakujące Ogniwo
gra sportowa: - nie gram
polska gra: - Wiedźmin 2
największe zaskoczenie: - Deus Ex HR / Rage
gra niezależna: - Limbo / Bastion
Gra roku: - Deus Ex HR
Najbardziej oczekiwany tytuł z 2012 roku: - Diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że oddałem głos na nowego Shoguna - inne strategie były daleko w tyle, choć zaskoczeniem było dla mnie, że Anno 2070 nie zajęło drugiego miejsca. Gra RPG i gra roku dla Skyrima - to było do przewidzenia, a o najlepszej polskiej gry 2011 to nie ma nawet co mówić. Wiadomo było, że Wiedźmin 2 w tejże kategorii wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować