Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

122 postów w tym temacie

Zwycięstwo FIFY było do przewidzenia, choć nie zasłużyła na wygraną. Długo jeszcze nie osiągnie NBA. Wygrywa przez popularność dyscypliny. Jako gra jest wciąż poziom niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:24, BluesBoy napisał:

Fajnie, że obiektywizm i miłość do gier zwyciężyła z "zaściankowym patriotyzmem". Wiesiek
2 na pierwszym miejscu i przed Skyrimem - to było by przegięcie.


Fakt ... jak miałaby 1 mijsce zająć gra IMHO dużo ciekawsza. Skyrim nie jest tak piękny jak go recenzenci opisują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:24, BluesBoy napisał:

Fajnie, że obiektywizm i miłość do gier zwyciężyła z "zaściankowym patriotyzmem". Wiesiek
2 na pierwszym miejscu i przed Skyrimem - to było by przegięcie.


Szkoda, że obiektywizm i miłość do gier przegrały z hypem. Skyrim na pierwszym miejscu i przed Wiedźminem 2 i Deus Exem - to jest przegięcie.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:24, BluesBoy napisał:

Fajnie, że obiektywizm i miłość do gier zwyciężyła z "zaściankowym patriotyzmem".


Obiektywizm w plebiscycie? Ekhem...

Poza tym skąd wiesz, jaką motywacją w większości kierowali się głosujący na Wiedźmina? Gra nie może się tak po prostu zwyczajnie podobać - bohaterowie, fabuła, walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:18, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Wszystkie typy były do przewidzenia. Nie czuję się w ogóle zaskoczony wynikami.

Mnie zaskoczyło, że Wiedźmin w oczach ludzi jednak nie pokonał Skyrima


W sumie Lucas i Mysza o tym gadali w podcastcie ludzie często zapominają co było wcześniej a akurat jest wielki hype na Skyrima więc ludzie na niego głosowali ze względu na to że to obecnie jest im najbliższe sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie tyle moge powiedzieć! Czekam na zwycięzce laptopa z niecierpliwością przydał by mi się taki jak nic ;P może nie rewelka ale zawsze to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:33, ShaunHastings napisał:

Boże, gry "akcji". Mam rozumieć, że w strzelaninach nie ma akcji? Wyścigi są nudne jak
flaki z olejem? Gry sportowe to tylko szachy?

Po prostu NIENAWIDZĘ gdy tyle gier wrzuca się do jednego worka. Równie dobrze mogła by
być kategoria: najlepsza gra z teksturami.


Co Ci nie pasuje w kategorii "gry akcji" - a jakbyś nazwał takie gry jak właśnie Batman czy Assassin? Ani to RPG, ani to FPS - to są gry akcji TPP. Chodzi w nich przede wszystkim o przedstawienie akcji. Nie o szczegółowy rozwój postaci, nie o wchodzenie w skórę żołnierza na froncie, nie o jazdę samochodem. I to jest nawet mój ulubiony gatunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 17:13, NeroNarmeril napisał:

Skyrim przed Wiedźminem? Gra RPG bez fabuły to nie RPG...


Jaki z tego wniosek? Sandbox pod szyldem znanej marki będzie się sprzedawał znakomicie, jeśli tylko wydawca nie zawali marketingu. Ale, tak naprawdę, Bethesda nie musiała wydawać wiele na promocję. Wymarzona sytuacja dla handlowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2012 o 17:05, Tomekku napisał:


>
> Mnie zaskoczyło, że Wiedźmin w oczach ludzi jednak nie pokonał Skyrima

W sumie Lucas i Mysza o tym gadali w podcastcie ludzie często zapominają co było wcześniej
a akurat jest wielki hype na Skyrima więc ludzie na niego głosowali ze względu na to
że to obecnie jest im najbliższe sercu.


Chodzi chyba o to, że na Skyrim jest obecnie moda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pograłem trochę w Skyrima i nie widzę czym można się to zachwycać: nudna historia, denny interfejs, postacie całkowicie bez wyrazu no i wszystko wieńczy drewniana walka. Na plus nalazłym bym jedynie otwarty świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 17:13, NeroNarmeril napisał:

Skyrim przed Wiedźminem? Gra RPG bez fabuły to nie RPG...

Pan chyba już zapomniał, o co w gatunku rpg chodzi.
Mała, krótka, liniowa gierka jaką jest W2 ledwo zasługuje na miano rpg. Bardziej gra akcji z jakimś tam rozwojem postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:33, ShaunHastings napisał:

Boże, gry "akcji". Mam rozumieć, że w strzelaninach nie ma akcji? Wyścigi są nudne jak
flaki z olejem? Gry sportowe to tylko szachy?

Po prostu NIENAWIDZĘ gdy tyle gier wrzuca się do jednego worka. Równie dobrze mogła by
być kategoria: najlepsza gra z teksturami.


Hm, Ty właśnie chcesz rozszerzać tę kategorię, tak przynajmniej wynika z Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować