Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w styczniu - najciekawsze premiery miesiąca

25 postów w tym temacie

Nie ma nic ciekawego ! Jedyna gra na, którą i tak wszyscy czekają jest Diablo 3. Wielki nieobecny w tym miesiącu czy może faworyt roku 2012 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego ;/;/ Czekam na Diablo 3... no i może jakieś dobre RPG - Z tych wszystkich premier podoba mi się Helikopter :P Osobiście nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - dla mnie też syf straszliwy na ten miesiąc....
Aczkolwiek do premiery ME3 i ewentualnie D3 mam w co grac bo mam do ogrania najmniej jeszcze 3 scenariusze SP w SWTOR xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie redaktorze, seria Resident Evil jak najbardziej była obecna na platformie Nintendo 3DS w postaci Resident Evil: Mercenaries 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Silent Hill HD ? nie ukaże się w styczniu? Kurde bez jaj, czekam na ten tytuł od bardzo długo a co pojawi się jakaś informacja to listopad, później grudzień i styczeń. A teraz? Mogliby wreszcie podać oficjalną datę premiery, ehh. Wie ktoś może coś więcej niż ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że nie ma nic ciekawego. Mam tyle zaległości, że kolejnych tytułów mi nie brakuje. Miejmy tylko nadzieję, że przy lutowym odcinku będziecie mogli napisać o Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować