Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Square Enix: Final Fantasy X HD na PS3 i PS Vita będzie remakiem, a nie zwykłą reedycją HD

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

To dopiero drugi dzień 2012 roku, a już pojawiają się dość zaskakujące informacje. Pierwszą z nich jest to, co z Final Fantasy X zamierzają zrobić Yoshinori Kitase i jego ekipa

Przeczytaj cały tekst "Square Enix: Final Fantasy X HD na PS3 i PS Vita będzie remakiem, a nie zwykłą reedycją HD" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na FF X...kupie od razu, X poziomem fabuły, grywalnością i wszystkim:) dorównuje VII. Do dziś miło wspominam czas spędzony przy tej grze i z wielką chęcią do nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :) FF X mam do tej pory i w nią pogrywam czasem tak jak i w VIII :) Ale pamiętam, że jednak X mnie rozwaliło jak pierwszy raz ją zobaczyłem :) Love at first sight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj z ust mi to wyjąłeś...
Ja tez mimo tego, że w 7mke grałem jak tylko miał premierę, urzekła mnie cholernie jak chyba wszystkich, do 10tki mam niezwykły sentyment.
Jest tam ukazany niesamowicie wzruszający romans jak na branże gier [ostatni raz tak działała na mnie fabuła mgsów jak ff x jeśli chodzi o kwestię rozmachu fabularnego], jest to tez gra która ukończyłem aż 6 razy a biorąc pod uwagę fakt, że każde wiązało się z najmniej 60-70 godzinami rozgrywki zjadło mi to niemało życia =)

Gra legenda, genialna dla mnie. Zakończenie również jedno z najlepszych [może i przewidywalne, może i stereotypowe, wszystko to się nie liczy bo zrobione było świetnie].
Mam do tej gry tak wielki sentyment, że zbojkotowałem twora jakim był X-2 i nigdy wen nie zagrałem i nie zagram. Dla mnie historia Yuny i Tidusa skończyła się w FFX w sposób iście magiczny i koniec, nie ma prawa bytu żadna cudaczna i naciągana kontynuacja =)
Do tego ogromna ilość scenek, iście filmowa liniowość [jak by się brało udział w interaktywnym porządnym pełnometrażowym anime] dzięki której można było naprawdę zżyć się z bohaterami opowieści.


A w ten remake - kurde jestem może przykręcony, ale aż chyba kupię konsolę dla jednej gry [no dobra dla dwóch, jak kupie ps3 to i w RDR nań zagram, miałem za miesiąc dwa kupić xklocka i w końcu ograć RDRa ale Sony wytoczyło tu na mnie ciężkie działo w tym momencie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować