Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

5 milionów użytkowników na Steamie. Jednocześnie.

31 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2012 o 00:20, WinKami napisał:

Czy to o "naszej" 11:28? Bo coś mi się wierzyć nie chcę. ;-) //chodzi o strefę czasową


Hamerica serwery zalała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić. Promocje się skończyły, nie ma po co zdobywać na siłę aczivków, to w końcu można zagrać w zakupione/zdobyte gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia wyprzedaży o godzinie 19:00 była masakra. :)
Steam to idealna platforma. Nie rozumiem powstawania takiego badziewia jak Origin itp. Każda duża firma zazdrości sukcesu Valve i chce mieć swojego klona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam bardziej od powstania Origin, dziwi że wyszedł na to BF3...aż się zastanawiam jaka była różnica cenowa dla producenta skoro zdecydował się na tak mało znaną platformę (nie wiedziałem że istnieje póki nie kupiłem BF3 :P )

A jutro losowanie...mam 14 węgielków...może trafi mi się główna wygrana i do końca życia będę miał w co grać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Niektórzy nie mogą rozstać się z facebookiem czy nk i używają ich "24h/dobę" (czyt. działa cały czas podczas pracy pc). Nie posiadam żadnego z nich i posiadać nie zamierzam. Za to Steam w 2006 zagościł na moim PC i od tamtej chwili pełni rolę nie tylko platformy do gry, ale także funkcje społeczne i właśnie z nim nie rozstaję się przez te umowne "24h/dobę".

PS: Dungeon Defenders, LA Noire, Orcs Must Die, Bastion, EYE Divine Cybermancy, Rock of Ages i Xotic wyhaczone w promocjach, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 02:30, Beleth napisał:

mnie tam bardziej od powstania Origin, dziwi że wyszedł na to BF3...aż się zastanawiam
jaka była różnica cenowa dla producenta skoro zdecydował się na tak mało znaną platformę
(nie wiedziałem że istnieje póki nie kupiłem BF3 :P )

A jutro losowanie...mam 14 węgielków...może trafi mi się główna wygrana i do końca życia
będę miał w co grać? :P


DICE twórcy Battlefild-ów należą do EA. EA jest twórcą Origin. EA chce mieć swoje gry na swojej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 07:35, Fang napisał:

DICE twórcy Battlefild-ów należą do EA. EA jest twórcą Origin. EA chce mieć swoje gry
na swojej platformie.

Na szczęście Bioware ma taryfe ulgową bo inaczej bym nie popykał w SWTOR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:17, 90388315 napisał:

Na szczęście Bioware ma taryfe ulgową bo inaczej bym nie popykał w SWTOR :D

To raczej nie zasługa Bioware, tylko samych graczy. EA nie chciało tracić potencjalnych klientów, bo Origin raczej nie ma za dobrej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to że Skyrim nie jest dostępny w Polsce przez Steam tak mogę sobie kupić i grać ( co robię ) ale co będzie z dodatkami ? Wyjdą w pudełkach ? wszystkie ? bo skoro gry nie ma w steam (w polsce) to dlc też pewnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 07:21, Gohan1989 napisał:

Byłem o tej godzinie na stemie :D nie powiem pare reazy mnie z gry wywaliło


Huh? W co grałeś? Steam nigdy nie wywalił mnie z żadnej gry i nigdy o takim przypadku nie słyszałem. Co najwyżej odmawia uruchomienia/zainstalowania gry, ale szybki restart albo zmiana serwera contentu i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:17, 90388315 napisał:

Na szczęście Bioware ma taryfe ulgową bo inaczej bym nie popykał w SWTOR :D


No nie wiem Mass Effect 3 i każda kolejna gra BioWare będzie już na Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:33, Seishirou napisał:

Mnie denerwuje to że Skyrim nie jest dostępny w Polsce przez Steam tak mogę sobie kupić
i grać ( co robię ) ale co będzie z dodatkami ? Wyjdą w pudełkach ? wszystkie ? bo skoro
gry nie ma w steam (w polsce) to dlc też pewnie nie będzie.


Pewnie będzie można kupić tylko w wydaniu GOTY. Może kilka Cenędza/1C wyda w pudełkach ale na pewno nie wszystkie. Lonesome Road do F:NV do tej pory nie jest dostępny i już raczej nie będzie.
Możemy dziękować Cenędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:33, Seishirou napisał:

Mnie denerwuje to że Skyrim nie jest dostępny w Polsce przez Steam tak mogę sobie kupić
i grać ( co robię ) ale co będzie z dodatkami ? Wyjdą w pudełkach ? wszystkie ? bo skoro
gry nie ma w steam (w polsce) to dlc też pewnie nie będzie.


Coś się stało ? Z tego co wiem to Skyrim nawet wymaga by go aktywować przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:51, Phobos_s napisał:

Pewnie będzie można kupić tylko w wydaniu GOTY. Może kilka Cenędza/1C wyda w pudełkach
ale na pewno nie wszystkie. Lonesome Road do F:NV do tej pory nie jest dostępny i już
raczej nie będzie.
Możemy dziękować Cenędzy.


Nie wiem jak jest teraz ale mi się udało kupić na Steam wszystkie DLC do Fallouta NV bez większych problemów.
Cenędza znowu coś pokręciła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 09:26, dariuszp napisał:

Coś się stało ? Z tego co wiem to Skyrim nawet wymaga by go aktywować przez Steam.

Cenega/1C/Bethesda i ich umowy. To samo tyczy się RAGE''a (jego też nie ma) i Fallout: New Vegas (brak ostatnich DLC i sama gra mająca dwie niekompatybilne ze sobą wersje - jedna na Europę Zachodnią, drugą na nas).

PS. CDP nie lepszy - FEAR 2 do tej pory nie ma u nas na Steamie mimo faktu, że gra go wymaga.

Dnia 03.01.2012 o 09:26, dariuszp napisał:

Nie wiem jak jest teraz ale mi się udało kupić na Steam wszystkie DLC do Fallouta NV bez większych problemów.

Wszystkie?
Lonesome Road też? I Gun Runners' Arsenal? I Courier's Stash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy mi w steamie brakuje ... mianowicie tego, że nie można aktywować gier, które pomimo, że są dostępne w sprzedaży steam to w wersjach "pudełkowych" odmawiają aktywacji. Bo mimo wszystko ta platforma działa też jako sprawna kopia bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 09:27, dariuszp napisał:

Nie wiem jak jest teraz ale mi się udało kupić na Steam wszystkie DLC do Fallouta NV
bez większych problemów.
Cenędza znowu coś pokręciła ?


Kiedy? Przecież Lonesome Road, Courier''s Stash i Gun Runners'' Arsenal od początku są niedostępne i nie były dostępne dla graczy z Europy Wschodniej i Rosji.

Tzn. przez chwilę były dostępne ale to tylko gdy Steam miał problem z geolokalizają jakoś w listopadzie.
Oficjalnie nie możemy kupić tych trzech DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować