Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie studio Farm51 pracuje nad FPS-em Adventurer, odświeży też pewną znaną markę

9 postów w tym temacie

Ambitnie, zbyt ambitnie jak na 3 mln PLN i 40 osobowy zespół.. niedługa rozgrywka lub biedny gameplay... stawiam jednak na to że projekt będzie sfinalizowany ale otrzymamy kolejnego fpsa z mumiami i zombiakami na pustyni i skryptami na każdym rogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wydaje mi się, że wyjdzie z tego po prostu zwykła bezmózga strzelanina. A te elementy przygodowe to będą jakieś QTE tu i ówdzie żeby np, nie spaść do dziury albo nie być zmiażdżonym przez toczącą się wielką kamienną kulę.
Pożyjemy zobaczymy...

A tak w ogóle, to co z Alien Fear i sporem Farm 51 vs City Interactive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 12:36, Phobos_s napisał:

A tak w ogóle, to co z Alien Fear i sporem Farm 51 vs City Interactive?


Z naszych ostatnich doniesień wynika, że sprawa trafiła do sądu. http://www.gram.pl/news_8AzrGuu5_The_Farm_51_i_City_Interactive_spor_rozstrzygnie_sad.html

Pochodzą one jednak z czerwca, więc w sprawie mogło się coś zmienić. Niestety, nie śledziłem tego zbyt uważnie, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy coś się już rozstrzygnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 13:05, pepsi napisał:

Z naszych ostatnich doniesień wynika, że sprawa trafiła do sądu. http://www.gram.pl/news_8AzrGuu5_The_Farm_51_i_City_Interactive_spor_rozstrzygnie_sad.html


To wiem i właśnie chodziło mi o to czy wiadomo coś dalej.

Dnia 03.01.2012 o 13:05, pepsi napisał:

Pochodzą one jednak z czerwca, więc w sprawie mogło się coś zmienić. Niestety, nie śledziłem
tego zbyt uważnie, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy coś się już rozstrzygnęło.


No to marsz do pracy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, że polskie studio równocześnie będzie zajmować się projektem na zlecenie jednego z zachodnich wydawców.


Kiedyś pojawiły się informacje, że Farm 51 pracuje przy serii Gorky, którą przed laty stworzyło Metropolis Software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować