Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super Meat Boy przeskoczył milionowy próg. Nadchodzi druga część!

20 postów w tym temacie

Masa egzemplarzy zapewne sprzedała się kilka dni temu na świątecznej wyprzedaży. Było za nią osiągnięcie. Swoją drogą wykonali je tylko nadludzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ*********** ************************************************************************************* *!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DXD^^;)=):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:56, Fanotherpg napisał:

Pepsi, taka uwaga - Super Meat Boy jest sequelem. Pierwsza wersja - Meat Boy - to gra
flash dla Newgrounds. TM nawija o 3.


OK, zgoda, ale do którego fragmentu jest to uwaga? Gdzieś w newsie jest zaprzeczenie tego, o czym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić link, w którym Team Meat pisze cokolwiek o sequelu? Subskrybuję ich twitter, przeglądam czasami ich ''stronę domową'' i nie ma tam ani jednego słowa o sequelu SMB. Edmund wiele razy podkreślał, że nie będzie robił sequelów swoich gier, dlatego trochę mnie ten news zdziwił.

Linka, linka, linka dajcie, a jak nie to spier...lajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniano wcześniej, przyczyniła się do tego paczka Humble Indie Bundle #4. :P A co do osiągnięcia steam, to pełen szacun dla tego kto je zrobił. :P Czasami jak odpale SMB, to po tym jak poraz "enty" coś mi nie wyjdzie mam ochote padem o ścianę pierdzielnąć, a na grę nie mogę patrzeć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić. Czwarta edycja Humble Indie Bundle rozeszła się w prawie pół milionach egzemplarzy. Wynik cieszy, bo ich druga gra czyli The Binding of Isaac jest równie udana i wciągająca. Druga część Super Meat Boya? Biorą w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:20, Kraju napisał:

Nie ma co się dziwić. Czwarta edycja Humble Indie Bundle rozeszła się w prawie pół milionach
egzemplarzy. Wynik cieszy, bo ich druga gra czyli The Binding of Isaac jest równie udana
i wciągająca. Druga część Super Meat Boya? Biorą w ciemno.

The Binding of Isaac to nie gra Team Meat. Zajmował się nią tylko jeden z członków ekipy wraz z "zewnętrznym" towarzyszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Meat Boy niedawno był w Humble Bundle, ja tam kupiłem dla innych tytułów, ale jako że była steamowa misja na niego więc spróbowałem. Przez 10 minut. I mi wystarczyło. Gdzie w tej grze zabawa? Pierwsze 20 zgonów jest nawet zabawne, ale potem już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest liczona jako gra Team Meat. Po za tym ten zespół składa sięz dwóch osób, więc jakby nie patrzeć połowa ekipy Team Meat pracowała nad The Binding of Isaac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:38, Kraju napisał:

Ale jest liczona jako gra Team Meat.

Nie jest. Jedyną grą wydaną przez Team Meat jest SMB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować