Zaloguj się, aby obserwować  
Vasilli

Jaka to gra - Gra

8316 postów w tym temacie

Podpowiedź 2
Gra opowiada historię rodem ze Small Soldiers:
Pewna firma zabawkarska zostaje wykupiona przez potentata na rynku zbrojeniowym. W dzień Bożego Narodzenia, strażnik w fabryce zabawek zostaje oskarżony o zastrzelenie swojej córeczki. On sam twierdzi, że to sprawka...zabawki. Wkrótce Firma zbrojeniowa traci kontakt z fabryką zabawek, na miejsce zostaje wysłana drużyna S.W.A.T., która ginie bez wieści. W tej sytuacji zbrojeniowcy wysyłają swojego najlepszego człowieka aby rozprawił się z zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie, zawód? Nie, to wyzwanie, doprowadze tę zagadkę do szczęśliwego rozwiązania.
Tak jak napisałem walczymy tutaj z zabawakami, walkę toczymy na 3 poziomach w wersji shareware i 2 dodatkowych w pełnej wersji gry. Gra wyszła tylko pod Windę w 95 roku(czyli jeszcze pod DOS''ową nakładkę 3.x).
Studio które ją zrobiło istnieje dio dzisiaj, zrobiło kilka innych gierek( głównie puzzle i grę logiczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinno być tego typu gier (flash, shareware, amatorskie itp.), bo jest ich "trylion dziewięć". Szkoda, że punkt pierwszy Regulaminu zabawy nie precyzuje charakteru gier. Zadymek - bez urazy - ale nawet jak na Twoje zagadki to Mega Hardcore jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 01:52, zadymek napisał:

... doprowadze tę zagadkę do szczęśliwego rozwiązania.

Bardzo się cieszę. Tylko doprowadź ją jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:01, ddd-d2 napisał:

> ... doprowadze tę zagadkę do szczęśliwego rozwiązania.
Bardzo się cieszę. Tylko doprowadź ją jeszcze w tym miesiącu.

No to jesdyne co zostaje to podać nazwę studia które ją zrobiło:
Tibo Software

Szukajcie a znajdziecie...
A gra to nie hardcore bo nawet w Wikipedii o niej piszą, hardcore''y to są te wasze gry edukacyjne:)

Uspatente=> dla twojej informacji to kiedyś większość tytułów egzystowała jako shareware, chyba coś z 50% wychodzących tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:33, zadymek napisał:

Uspatente=> dla twojej informacji to kiedyś większość tytułów egzystowała jako shareware,
chyba coś z 50% wychodzących tytułów.


No to ja wiem, ale chyba nie o to w tej zabawie chodzi - vide inne komentarze :)

Bad Toys 3D - i nie zaprzeczę, że dopiero po ostatniej podpowiedzi / podobnie z wcześniejszą grą Shrapnel Games...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 01:11, Uspatente napisał:

No to ja wiem, ale chyba nie o to w tej zabawie chodzi - vide inne komentarze :)

kmentarze komentarzami, a fakty faktami:)

Dnia 19.10.2007 o 01:11, Uspatente napisał:

Bad Toys 3D - i nie zaprzeczę, że dopiero po ostatniej podpowiedzi / podobnie z wcześniejszą
grą Shrapnel Games...

Co ja poradzę, że naprawdę ambitne tytuły nie trafiają do Polski...
Uspatente+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 01:22, Uspatente napisał:

No coś ode mnie - dla ułatwienie dodam, że to wyścigi ;)

"F1" aka "Vroom! Multiplay" aka "Fórmula 1" aka "F1 World Championship"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź 1: Celem gracza jest zostanie prezesem tytułowego klubu . Aby tego dokonać gracz musi podróżować po świecie i wykonywać zadania polegające na zrobieniu zdjęć charakterystycznym miejscom lub zwierzętom czy też wygrywaniu różnych "wyścigów" (spływ pontonowy, wspinaczka wysokogórska, ...). Większość z nich jest ograniczona czasowo. Osiągnięcie statusu prezesa jest czasochłonne, a co za tym idzie kosztowne - bilety, noclegi - i w tym miejscu potrzebna jest wiedza gracza. Aby zarobić pieniądze trzeba po zatrudnieniu się w jakimś "slepie branżowym" odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących danego tematu. Można zrezygnować z pracy i szwendać się nocą (za dnia w ten sposób można tylko poprawić witalność kierowanej postaci) po kraju odpowiadając wyłącznie na pytania związane z danym państwem, ale pieniądze są z tego marne i na dodatek trzeba uważać na złodziei (zabierają 50% kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować