Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ken Levine niepocieszony szumem wokół piersi Elizabeth z Bioshock: Infinite

18 postów w tym temacie

Jak gra jest oznaczona pegi 18 to nawet ci*sko może mieć na wierzchu. Po kiego grzyba sie jacyś debilni ludzie tego czepiają, no ale ludzie byli, są i będą przyczymani i żadna siła tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten news, to bym nie zauważył w jej piersiach niczego zasługującego nawet na PEGI 7+...
Sęk w tym, że w sumie... dalej nie widzę niczego innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:21, crosserXY napisał:

Jak gra jest oznaczona pegi 18 to nawet ci*sko może mieć na wierzchu. Po kiego grzyba
sie jacyś debilni ludzie tego czepiają, no ale ludzie byli, są i będą przyczymani i żadna
siła tego nie zmieni


Wtedy by zakazali sprzedaży tej gry w Niemczech i Australii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze, co mi przyszło do głowy czytając tego newsa to: "Czy Ken jest gejem?" :D
Jakby dali jakiegoś brzydkiego mutanta, który przez prawie całą grę miałby za nami łazić, to gracze by jeszcze większy szum zrobili :P
"Spędziłem znacznie więcej czasu na rozmyślaniu nad jej oczami niż nad klatką piersiową" - Czyli jednak nad nią rozmyślał :P

A tak na poważnie, to założę się, że wszyscy chyba widzieli jakie komentarze (które też są najwyżej oceniane) z reguły wystawiają "dzieci" pod filmikami, w których znajdują się dziewczyny... Tak, takie społeczeństwo już mamy, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 17:00, Shinigami napisał:

Dobrze, że krytykujący nie zwrócili uwagi na jej duże oczy, w końcu w tym spojrzeniu
może czaić się zło ;)

Albo kurw...iki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duża głowa w stosunku do reszty, za duże oczodoły w stosunku do głowy, talia wyglądająca jak ściśnięta masochistycznym gorsetem, to są rzeczywiste problemy. A nie głupi biust jak u tych, napychających go silikonem poza granice dobrego smaku. Przy całej reszcie cyce tylko dopełniają logiczny obraz prymitywnego bezguścia projektantów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiefo rabanu to chyba narobili te porąbancy amekykancy. Przeciez to nie ma na co patrzec. Niby dekolt duzy, ale szef mia racje i jej oczy przyciagaja wieksza uwage swoja wielkoscia. Wielkie niebieskie oczy, zboczency.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym aby była bardziej naturalna. Zawsze mogłaby mieć jakiś zmienny makijaż jako skutek uboczny jej mocy. Co do tego szału na punkcie piersi to mnie to nie dziwi chociaż smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za naturalnością. Czyli normalne duże piersi a nie takie tam wypryski jak na screenshot-cie. Jak kto woli kobitki bez piersi to ... niech się do Chin wybierze. Nawet w Ameryce wiele kobiet ma spore piersi, i d.. ... oraz brzuch i wogóle są duże. Wiadomo - Ameryka kraj wielkich możliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po przeczytaniu newsa na pewno nie patrzałem na obrazki w tle tylko na /.O O.\ Gra będzie Piersiorzędna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie najważniejszym problemem jeśli chodzi o grę to wielkość dekoltu bohaterki. Na bogów... Ja rozumiem, że ktoś mógłby mieć jakieś ale, jakby te piersi były gołe, ale to przecież normalny dekolt a większe noszono już w drugiej połowie XVII wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Y, co za bulszit. Durni internauci będą uczyć artystę swego fachu. A jeśli Levine mówi prawdę i Elizabeth jest tak interesująca jak ładna, to obroni się sama, bez przypominania, gdzie ma oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować