Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #127: Które twierdzenie jest błędne odnośnie gry widocznej na obrazku?

34 postów w tym temacie

Spoiler

"Gra nie korzystała z akceleratorów grafiki, gdyż... nie były jeszcze wtedy dostępne." - cytat z opisu.

"Poprawną odpowiedzią jest: Korzystała w pełni z akceleratorów grafiki 3D" - ktoś tu się chyba troszkę zamieszał przy podawaniu prawidłowej odpowiedzi :/ W tym samym opisie widzimy też: "W swoim czasie robiła ogromne wrażenie - rozgrywka w pełnym 3D", ale nawet mimo to odpowiedź "Jako jedna z pierwszych toczyła się w pełnym środowisku 3D" nie jest uznawana za prawidłową.

Coś mi tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No nie do końca masz rację. Gry 3D spopularyzowały się jeszcze przed akceleratorami, które odpowiadały np. za mniej kanciaste koła w wirtualnym samochodzie. Akceleratorem 3D nie jest np. S3 Trio64,a gry obsługiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:47, Undertaker napisał:

Spoiler

No nie do końca masz rację. Gry 3D spopularyzowały się jeszcze przed akceleratorami,
które odpowiadały np. za mniej kanciaste koła w wirtualnym samochodzie.


Ale Descent był chyba pierwszą grą w PEŁNYM 3D, czyli można było poruszać się w dowolnym kierunku, a nie tylko w trójwymiarowym środowisku w jednej płaszczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię posądzać o analfabetyzm wtórny, ale wydaje mi się, że nie zrozumiałeś pytania ;) Przypominam - "Które twierdzenie jest błędne...". Odpowiedź natomiast jest jak najbardziej prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 00:05, Laid_back napisał:

Nie chce Cię posądzać o analfabetyzm wtórny, ale wydaje mi się, że nie zrozumiałeś pytania
;) Przypominam - "Które twierdzenie jest błędne...". Odpowiedź natomiast jest jak najbardziej
prawidłowa.

I potem większość narzeka, że to matura jest za trudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 00:05, Laid_back napisał:

Nie chce Cię posądzać o analfabetyzm wtórny, ale wydaje mi się, że nie zrozumiałeś pytania
;) Przypominam - "Które twierdzenie jest błędne...". Odpowiedź natomiast jest jak najbardziej
prawidłowa.

Hehe, tu mnie masz :) Na studiach zawsze nienawidziłem tego typu pytań, a teraz nawet Gram mnie takimi nęka :P Na swoje usprawiedliwienie dodam, że po 11 godzinach pracy można popełnić taką gafę ^^ Tak więc zamiast wtórnego analfabetyzmu proponowałbym określenie chwilowego zaćmienia umysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 15:37, MacJak napisał:

I potem większość narzeka, że to matura jest za trudna...

Oj kolego, jakby Tobie przyszło pisać taką maturę jaką ja pisałem, to wtedy dopiero narzekaniom nie byłoby końca :P Nowa matura z polskiego to jest śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:29, PinKee napisał:

Oj kolego, jakby Tobie przyszło pisać taką maturę jaką ja pisałem, to wtedy dopiero narzekaniom
nie byłoby końca :P Nowa matura z polskiego to jest śmiech.

Heh, domyślam się. :p Chociaż przynajmniej wyniósłbym ze szkoły średniej coś więcej, niż analiza i jedyna prawdziwa interpretacja utworów...
Co do mojego poprzedniego komentarza, to no offense intended. ;) Tak mi się skojarzyło z ostatnim marudzeniem ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:50, MacJak napisał:

Heh, domyślam się. :p Chociaż przynajmniej wyniósłbym ze szkoły średniej coś więcej,
niż analiza i jedyna prawdziwa interpretacja utworów...

I napisałbyś najdłuższe s woim życiu wypracowanie na zakończenie edukacji na poziomie średnim ^_^ Mój rekord - 11 stron A4, na maturze właśnie, drugiej takiej traumy już w życiu nie miałem jak do tej pory :)

Dnia 09.01.2012 o 19:50, MacJak napisał:

Co do mojego poprzedniego komentarza, to no offense intended. ;)

None taken :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować