Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard uruchomił urodzinową stronę Diablo. Trzecia część "prawie skończona"

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jedna z najbardziej uwielbianych przez pecetową społeczność serii obchodzi 15. rocznicę powstania. Z okazji tego jubileuszu Blizzard przygotował dla fanów Diablo specjalną stronę.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard uruchomił urodzinową stronę Diablo. Trzecia część "prawie skończona"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sypią tym "prawie" jak z rękawa od jakiegoś roku, ludzie czekają na tą grę z wywieszonymi jęzorami. "When it''s done" to jedno, ale teraz zrobił się z tego cyrk na kółkach i jest to po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Azja nie jest tym, co nas powstrzymuje - zapewnił, dodając po chwili, że gra wciąż nie jest skończona." - Oczywiście, że jest skończona. Tylko trudno, żeby powiedzieli ludzią, którzy czekają na grę, że Diablo 3 jest gotowe, ale musimy się wstrzymać z wydaniem bo kasę nam bokiem przejdzie jak nie załatwimy sprawy na Korei :) Litości :) Po co koleś kłamie ? :) My wiemy co jest grane, nie trzeba nam mydlić oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 20:26, vegost napisał:

"Azja nie jest tym, co nas powstrzymuje - zapewnił, dodając po chwili, że gra wciąż nie
jest skończona." - Oczywiście, że jest skończona. Tylko trudno, żeby powiedzieli ludzią,
którzy czekają na grę, że Diablo 3 jest gotowe, ale musimy się wstrzymać z wydaniem bo
kasę nam bokiem przejdzie jak nie załatwimy sprawy na Korei :) Litości :) Po co koleś
kłamie ? :) My wiemy co jest grane, nie trzeba nam mydlić oczu.

My może i wiemy o co biega, ale chyba lepiej żeby ktoś kto nie śledzi na bieżąco informacji usłyszał, że gra jeszce jest dopracowywana, niż jest gotowa, ale czekamy na Koree (chyba dobrze odmieniłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaa... a mi nadal sie nieudalo dostac do bety ktore jak wiemy trwaja od wrzesnia... tez mowili ze tak z miesiac przed wydaniem beda Stress testy wiec taka moze open beta... jak narazie nie widac wiec nie widze szybkeigo wydania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jeszcze o jednym, pokazali skład EK Diablo 3. I to jest ważna wiadomość. Jak dla mnie must have.
A w betę pogrywam od jakiegoś m-ca ... miodzio choć krótkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 21:14, TraenMD napisał:

Zapomnieliście jeszcze o jednym, pokazali skład EK Diablo 3. I to jest ważna wiadomość.
Jak dla mnie must have.
A w betę pogrywam od jakiegoś m-ca ... miodzio choć krótkie :-)


Już dawno jest ogłoszony skład EK :) Bez szału, znów niepotrzebne pety do Wowa. I to ma być EK Diablo 3 ? Co tam w ogóle robi syf z wowa. Mam jeden element mniej lol. Najważniejsze to głowa Diablo i kamień duszy w postaci USB. Też szału nie ma, chociaż wygląd jest fajny i może robić niezłe wrażenie na biurku u mnie :) Nie ma to jak być fanem :D A tak to EK taka sama jak w przypadku Stara 2. Na usb też była pierwsza część starcrafta, tutaj mamy drugiej część Diablo. Pewnie po angielsku :) Choć znając Blizzarda, może nas zaskoczy. Tak czy siak trochę drogo będzie bo pewnie po 500 zł. Na Diablo 3 mam tylko 200 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy do S2 kolekcjonerskiej był osobny cdkey do S1 czy po prostu automatycznie dodawało S2 bo battle.net po rejestracji kolekcjonerki S2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 07:44, Wojman napisał:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego skoro Blizzard od pewnego czasu swoje gry od razu sam
tłumaczy na język polski, a także strony internetowe to dlaczego dziennikarze podają
link do amerykańskiej wersji serwisu skoro istnieje polska w polskiej wersji? http://eu.battle.net/d3/pl/game/anniversary/


Pewnie się wstydzą że są Polakami :) Ale to taka przypadłość większości co zna dobrze język Angielski. Uważają że jak go znają to Polski już im niepotrzebny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 07:44, Wojman napisał:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego skoro Blizzard od pewnego czasu swoje gry od razu sam
tłumaczy na język polski, a także strony internetowe to dlaczego dziennikarze podają
link do amerykańskiej wersji serwisu skoro istnieje polska w polskiej wersji? http://eu.battle.net/d3/pl/game/anniversary/


Jak od lat robi się Copy-Paste newsów z zagrnicznych stron, to lenistwo już nie pozwala wyszukać polskiej wersji strony, tylko kopiuje się newsa razem z linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by Blizzard nie odwalił, to i tak nic nie przebije tego, jakie wrażenie zrobił na mnie Diablo w 1996 roku, ze swoją muzyką i klimatem. Teraz, kiedy patrzę na rozgrywkę i oprawę trzeciej części... Nie odczuwam niczego specjalnego ;) Coś, co kiedyś było nielegalne stanie się legalne (handel itemami za pieniądze) i tyle tego "łaaał".
Coop ze znajomymi co najwyżej wchodzi w grę, inaczej zasnę po dwudziestu minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 07:44, Wojman napisał:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego skoro Blizzard od pewnego czasu swoje gry od razu sam
tłumaczy na język polski, a także strony internetowe to dlaczego dziennikarze podają
link do amerykańskiej wersji serwisu skoro istnieje polska w polskiej wersji? http://eu.battle.net/d3/pl/game/anniversary/


Głupota nie boli, a czasem by się przydało, żeby gdzieś strzyknęło ostrzegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, a może podczas beta testów znaleziono jakiś poważny błąd, który muszą naprawić. Twierdzenie, że gra na pewno jest gotowa a producenci tylko ściemniają jest dziecinne i aroganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować