Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekipa DICE zadowolona z Battlefielda 3

69 postów w tym temacie

gra? dziurawa jak stara skarpeta!
potrzebnych jest mnóstwo patchy!


gumowe narożniki, wystrzeliwanie postaci po przeskakiwaniu bariery, błędy w grze przy broniach (gwiazdki), nie dające się zbindować niektóre przyciski (np hamowanie samolotem tylko na S), do tego strzelanie rakietami się przycina, czasem w ogóle nie da się wystrzelić rakiety ze śmigłowca w śmigłowiec, gumowe drzewa, myśliwce hamujące do niesamowicie małych prędkości i nie spadające!

masa innych błędów do naprawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest trochę jeszcze do poprawy ale nie przesadzajmy.
Dziurawy to owszem, jest Skyrim, ale nie Battlefield 3.
Ja czekam na kolejne tak dobre DLC jakim jest Powrót do Karkand.
Nie miałbym nic przeciwko takiemu na przykład "Powrotowi do Jalalabad" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziurawe czy nie, daje mi masę frajdy nawet pomimo wszelkich problemów. W moim odczuciu jest to jeden z najlepszych fps''ów sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:09, Mathik19 napisał:

A ja Was zaskoczę i powiem że czekam na Bad Company 3 :) Wiem wiem, to sobie poczekam...
;d


BF3 jest świetny.Mają powód do dumy.A co do BC3, to jak zapowiedzą to będzie mój must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcieliśmy stworzyć największego i najlepszego Battlefielda w historii, najbardziej wciągającą i fizyczną pierwszoosobową strzelaninę w dziejach. Chcieliśmy wreszcie stworzyć prawdziwą kontynuację Battlefielda 2, odkrywając nowe tereny i popychając do przodu technologię"
fajnie ze chcieli tylko szkoda ze w oczach wiele graczy bf3 to porazka a nie kontynuacja bf :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jestem zadowolony z zakupu Battlefielda 3. Mam nadzieje, że przynajmniej DICE (a raczej EA) jest zadowolona z moich pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:14, Kajmal napisał:

BF3 jest świetny.Mają powód do dumy.A co do BC3, to jak zapowiedzą to będzie mój must
have!

Lol, przecież Ty nie nienawidzisz konsol i gier na nie a BC to seria czysto konsolowa.

@knypol17: Skyrim i BF3 z nowymi engine'ami - dobry żart. To są ulepszone stare silniki z nowymi efektami reklamowane jako nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię D_1 nie narzekaj! Tam samo ludzie narzekają na Skyrim''a, nowa gra = nowy silnik i nie wszystko może być od razu na 100% zrobione. A co do BF3 to naprawili i dużo rzeczy wnerwiających. Może najlepiej, żeby wszystkie gry były takie same i na tym samym silniku zrobione, z którego nic nie można zrobić ( ściany się nie rozwalają, drzewa stoją, gałęzie nie spadają, szyby są jak ściany ). Nie ma co narzekać, wkładają nie którzy w to dużo pracy tylko po to żebyś mówił że " ten silnik jest gówniany i nie dorobiony, idźmy grać w Mario może... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar: dobry żart. To są ulepszone stare silniki z nowymi efektami reklamowane jako nowe.

Jesteś taki dobry to ulepsz sam te silniki tak aby ładnie wyglądały i żeby buggów nie było. = ) Lepiej krytykować niż doceniać to co zrobili i robią dla graczy. = ] Bardzo dobre podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:32, knypol17 napisał:

Jesteś taki dobry to ulepsz sam te silniki tak aby ładnie wyglądały i żeby buggów nie
było. = ) Lepiej krytykować niż doceniać to co zrobili i robią dla graczy. = ] Bardzo
dobre podejście

Standardowy argument fanboja.

Niech twórcy:
a) przestaną reklamować przerobione silniki jako nowe
b) niech wezmą się do pracy nad poprawą jakości technicznej silnika i pozbywaniem się błędów starych wersji zamiast dodawaniem efektów (pozdro@Skyrim)
c) niech przestaną wciskać kit, że błędy te naprawili (znowu - pozdro@Skyrim).

Dnia 06.01.2012 o 16:32, knypol17 napisał:

Lepiej krytykować niż doceniać to co zrobili i robią dla graczy. = ] Bardzo dobre podejście

No ba, w końcu lepiej im dziękować na kolanach za pełne błędów gry, płacić za to i prosić o więcej. Gratuluję podejścia, dzięki któremu większość gier obecnie to zabugowane gnioty z ładną grafiką, bo na nic innego twórców nie było stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:38, Henrar napisał:

No ba, w końcu lepiej im dziękować na kolanach za pełne błędów gry, płacić za to i prosić
o więcej. Gratuluję podejścia, dzięki któremu większość gier obecnie to zabugowane gnioty
z ładną grafiką, bo na nic innego twórców nie było stać.

Korekta teraz już nawet o lepszej grafice można zapomnieć pozdro@BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar a podaj mi przykład choć jednego silnika, którego nowsza wersja nie ma nic wspólnego z poprzednią jego wersją? Podpowiem Ci - nie ma takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED engine? Wydaje mi się, że ten nie był oparty o przerobioną Aurorę Wiedźmina 1.

Ale dobra, bo tu mówimy o EA i DICE, które mówią dużo i tyle samo obiecują a wychodzi co? No właśnie, odpowiedzcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:58, TobiAlex napisał:

Henrar a podaj mi przykład choć jednego silnika, którego nowsza wersja nie ma nic wspólnego
z poprzednią jego wersją? Podpowiem Ci - nie ma takiego.

chodzi o to ze robia wielki szum medialny ze to super hiper nowy silnik a tak nie jest.


i prawda jest ze nowe gry to coraz wieksze gowno :/ ktore nistety i tak dobrze sie sprzedaje ale co sie dziwic skoro spoleczenstwo rowniez staje sie coraz bardziej puste?? tv kino muza itp. przecietny uzytkownik nawet nie wiel ile fajnych ciekawych rzeczy omija tylko dlatego ze dana rzecz nie miala tak mocnego marketingu jak "hitowe" tandety:/
dla mnie bf 3 jest z dup*y i nawet promocyjna cena mnie nie zachecila bo dla mnie to juz nie bf:/
w bf42 -bf2 mozna bylo grac taktycznie nawet na freeplayu z przypadkowymi graczami a od bc2 jest to jeden wielki bieg po unlocki i statsy i inne bzdury ktore sa niczym innym jak tanim efekciarstwem :/
wiekszosci jak widac to sie podoba mi niestety nie i dla mnie juz nie ma chocby cienia szansy na to bf wroci do korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:58, TobiAlex napisał:

Henrar a podaj mi przykład choć jednego silnika, którego nowsza wersja nie ma nic wspólnego
z poprzednią jego wersją? Podpowiem Ci - nie ma takiego.

chodzi o to ze robia wielki szum medialny ze to super hiper nowy silnik a tak nie jest.


i prawda jest ze nowe gry to coraz wieksze gowno :/ ktore nistety i tak dobrze sie sprzedaje ale co sie dziwic skoro spoleczenstwo rowniez staje sie coraz bardziej puste?? tv kino muza itp. przecietny uzytkownik nawet nie wiel ile fajnych ciekawych rzeczy omija tylko dlatego ze dana rzecz nie miala tak mocnego marketingu jak "hitowe" tandety:/
dla mnie bf 3 jest z dup*y i nawet promocyjna cena mnie nie zachecila bo dla mnie to juz nie bf:/
w bf42 -bf2 mozna bylo grac taktycznie nawet na freeplayu z przypadkowymi graczami a od bc2 jest to jeden wielki bieg po unlocki i statsy i inne bzdury ktore sa niczym innym jak tanim efekciarstwem :/
wiekszosci jak widac to sie podoba mi niestety nie i dla mnie juz nie ma chocby cienia szansy na to bf wroci do korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż czekam na poprawę żenujących niedoróbek wersji PS3 (input lag, voip). Od czasu premiery MW3 co jakiś czas zaglądam na battleloga w celu informacji o poprawie tych błędów nie bawiąc się w BF3 w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować