Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekipa DICE zadowolona z Battlefielda 3

69 postów w tym temacie

ale ludzie narzekacie. gra wam źle działa, gdyż macie słabe kompy i z tego też powodu wystepują wam błędy. poza tym bf3 to gra, która w tym roku posiadała najmniej błędów ze wszystkich, była najlepiej zoptymalizowana. oczywiście nigdy nic nie będzie doskonałe, ale narzekanie z powodu paru błędów to już przesada. a nawet jeśli to rozgrywka to rekompensuje (i pokazuje jak powinien wyglądać fps. ucz się infinity ward, ucz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 15:45, D_1 napisał:

gra? dziurawa jak stara skarpeta!
potrzebnych jest mnóstwo patchy!


gumowe narożniki, wystrzeliwanie postaci po przeskakiwaniu bariery, błędy w grze przy
broniach (gwiazdki), nie dające się zbindować niektóre przyciski (np hamowanie samolotem
tylko na S), do tego strzelanie rakietami się przycina, czasem w ogóle nie da się wystrzelić
rakiety ze śmigłowca w śmigłowiec, gumowe drzewa, myśliwce hamujące do niesamowicie małych
prędkości i nie spadające!

masa innych błędów do naprawienia...


A na pewno odinstalowałeś bete i grasz w pełną grę ?:)))) bo jakieś dziwne rzeczy piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogralem miesiac i mi sie znudzilo
wolalem klimaty BC2 gdzie zeby trafic, trzeba bylo sie napracowac (mowa o missiles)

tutaj w BF3 to tylko igla albo javelin ... namierzamy, namierzony, strzelamy, rakieta sama leci i rozwala pojazd

a BC2 nie bylo czegos takiego, strzelalo sie na slepo w powietrze RPG by stracic helikopter,
mam nadzieje ze wezma sie za BC3 tóż po 2143 bo odgrzewanie BF2 to kiepski pomysl


i na dodatek wyludzanie 50zl na jakies 4 denne mapy, podczas gdy do BC2 co 2 miechy dostawalismy map pack za darmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 10:26, Kafar napisał:

A na pewno odinstalowałeś bete i grasz w pełną grę ?:)))) bo jakieś dziwne rzeczy piszesz
:)

Cześć jednak się dzieje - np ile to razy już miałem, że jestem pod ostrzałem, wbiegam za róg, a kule magicznie skręcają i mnie zabijają.
To było już w MoH 2010 - DICE , plz fix dis shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są zadowoleni i bardzo dobrze, bo wykonali kawał porządnej roboty. Dynamiczny singleplayer z nienudzącą fabułą (plus trochę śmieszących babolków) i wciągające multi. Czego tu więcej chcieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 10:04, eragon23456 napisał:

ale ludzie narzekacie. gra wam źle działa, gdyż macie słabe kompy i z tego też powodu
wystepują wam błędy. poza tym bf3 to gra, która w tym roku posiadała najmniej błędów
ze wszystkich, była najlepiej zoptymalizowana. oczywiście nigdy nic nie będzie doskonałe,
ale narzekanie z powodu paru błędów to już przesada. a nawet jeśli to rozgrywka to rekompensuje
(i pokazuje jak powinien wyglądać fps. ucz się infinity ward, ucz)



grales w poprzedmie czesci??? i nie pytam o bad company :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 11:23, Baknak napisał:

Dynamiczny singleplayer z nienudzącą fabułą (plus trochę śmieszących babolków)


Jakim singlepayerem? Nienudzącym? Dynamiczny? What?

@eragon23456
Słaby komputer przyczyną błędów powiadasz? No dowal coś jeszcze, pośmiejemy się wszyscy.
I niech lepiej DICE uczy się od IW w kwestii singleplayer''a bo próbowali podrobić a wyszło im to do d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 03:31, DarkWolf_PL napisał:

Ach świetna gra, a co do ludzi którzy psioczą, niech robią to dalej i tak grę pewnie
widzieli tylko przez szybkę, bete polizali, ekspert gotowy, powodzenia z takim nastawieniem
polaczku drogi.


Wszystko, tylko nie to słowo...
===

DICE przecież nie skrytykuje swojego dziecka, na co ludzie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z tymi silnikami zobrazować za pomocą następujących 3 przykładach.

FB 2.0 - a raczej FB 1.5 bo niby dołorzyli trochę bajerów graficznych ale jak patrzy się na BC2 to praktycznie nic się nie zmieniło od strony graficznej. DX11 był w BC2? był. Natomiast wymagania wzrosły liczba błędów też względem poprzedniej części. A destrukcja 2.0 to beka totalna czy czasem ona też nie była w BC2 a no właśnie destrukcja 2.0 to był element marketingowy BC2 no tyle że w stosunku do BC1 widać różnicę. Natomiast nie zgadzam się z twierdzeniem że BF3 jest najładniejszym FPS na PC - ten tytuł obecnie serii Crysis się należy moim zdaniem.

CryEngine 3- No tutaj jaja były w momencie premiery "Crysis 2" więc tak gra miała być najładniejszą grą na wszystkie 3 wiodące platformy. No na PS3 to KILLZONE 2&3 lepiej wyglądał, na xpudle też były gry lepiej wyglądające a na PC Crysis 1&CW lepiej wyglądały co nawet zdanim graczy na konsolach to była hańba totalna. Dobra ale teraz napisze co mnie najbardziej zdziwiło co reklamowali w swoim silniku względem PC praktycznie nic nowego a na konsolach no cóż konkurencja nie przespała tego czasu. Drugą ważną nowością miała być obsługa więcej niż 2 rdzenie CPU czyli żadna nowość bo CW wykorzystywał 3 maks. Największą wtopę wizerunkową był brak DX11 i Tekstur lepszej jakości o ile tekstury to swoją drogą musieli i tak wprowadzić bo fani już robili niezłe porównania(choć i tak klops bo do paczki z teksturami jest wymagany 64bitowy system ale obecnie kto kupuje kompa z systemem 32 bitowym). Ale DX11 to dopiero cyrk najpierw chwalili się jak to będzie w dniu premiery wyglądać potem że DX11 wogóle nie miało być i po pewnym czasie wydali upgrade do dx11 i doszli do wniosku że brak DX11 w dniu premiery wpłynął negatywnie na sprzedaż - co za debilą tam pracują że na takie wnioski wysuneli ileś czasu po premierze. No ale w końcu wydali te łatki i upgrade dx11 i pytanie czy ulepszyli tym grafikę w C2?? Odpowiedź brzmi TAK!!!! w przeciwieństwie do FB2.


UE3 - no i już stary silnik Epic ale nadal sprawdzający się w praktyce oferujący przyzwoitą grafikę za stosunkowo niskie wymagania sprzętowe. Fakt silnik cierpi na nadmierną ilość bloom''a i czasem ciężko z obsługą AA no ale przynajmniej jak wychodzi gra na nim robiona to nie trzeba się martwić że nie odpali. Oczywiście zdarzają się wyjątki np. taka seria R6V,DNF i Blacksite area 51 itd. Ale przynajmniej czas był łaskawy dla tego silnika bo pomimo ulepszeń nie nazwana go UE4 tylko nadal zwie się on UE3 nie to co pozostałe 2 przypadki powyżej i z czasem widać było ulepszenia w grafice najlepiej pokazuje to seria GoW na x360.


Natomiast trzeba spojrzeć od strony dzisiejsze standardy. UE3 obsługuje dx11 itp. bez niego nadal świetnie wygląda a wymagania ma małe jak na oferowaną grafikę czyli Sprawdza się znakomicie. CryEngine 3 no w Crysis 2 DX11 na 64 bitowym systemie pokazuje na co go stać a bez niego nadal jeden z lepszych i nie jest przy dx9 tak wymagający czyli też jest dobrze. No i teraz zostaje FB 2.0. Niestety graficznie nie najlepiej, optymalizacyjnie to dno (na serio low detale nic się nie różnia zbytnio od high poza wymaganiami sprzętowymi) czyli jednym słowem "Niewypał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sądzę, że w dużej mierze nam się to udało." - A ja sądzę, że jednak nie. Nie wierzę, że można tak było spieprzyć taką grę oraz, co najlepsze, prawie 0 supportu po premierze... Dobrze, że nie usunąłem Bad Company 2 z kompa... Wsłuchiwanie się w opinie graczy? Czyli co? Daliście im mapki z BF2, bo dobrze by się sprzedały i to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś i co zauważyłem:
- balans broni w BF3 nie istnieje - AEK, M249, AS VAL, P90 > wszystko inne
- gra jednego dnia potrafi działać płynnie w 50 FPS, a na drugi dzień spada do 25 FPS bez żadnej przyczyny.
- latanie samolotem jest niemożliwe (jeśli nie ma się unlocków)
- system spawnu jeszcze gorszy niż w MW3 (respienie się prosto przed lufa wroga to tu normalka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2012 o 13:15, Numenpl napisał:

Natomiast trzeba spojrzeć od strony dzisiejsze standardy. UE3 obsługuje dx11 itp. bez
niego nadal świetnie wygląda a wymagania ma małe jak na oferowaną grafikę czyli Sprawdza
się znakomicie. CryEngine 3 no w Crysis 2 DX11 na 64 bitowym systemie pokazuje na co
go stać a bez niego nadal jeden z lepszych i nie jest przy dx9 tak wymagający czyli też
jest dobrze. No i teraz zostaje FB 2.0. Niestety graficznie nie najlepiej, optymalizacyjnie
to dno (na serio low detale nic się nie różnia zbytnio od high poza wymaganiami sprzętowymi)
czyli jednym słowem "Niewypał".


Troszke te porownanie nie na miejscu, porownujesz silniki z roznych epok. Faktycznie UE3 ma dosyc niskie wymagania, porownujac do jakosci. Ale za 2 badz 3 lata tak samo sprawa bedzie wygladala z FB2. Dopracowany, bedzie calkiem dobrze wygladal przy malych wymaganiach, najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech lepiej DICE uczy się od IW w kwestii singleplayer''a bo próbowali podrobić a wyszło im to do d*py.

Lepiej niech się nie uczy bo wyjdzie im coś gorszego. Singiel w BF3 jest lepszy od tego z MW2,MW3, jedynie MW1 ustępuje. Niech się IW od DICE uczy!

P.S. Trochę szkoda tych błędów w singlu i tego, ze jest taki krótki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:03, Lucas162 napisał:

Lepiej niech się nie uczy bo wyjdzie im coś gorszego. Singiel w BF3 jest lepszy od tego
z MW2,MW3, jedynie MW1 ustępuje. Niech się IW od DICE uczy!


Sorry, ale single w BF3 jest tak nudny, że aż go nie przeszedłem. A to już coś. I przypomnę, że w BC2 single bardzo mi się podobał i do niego wracałem. Niestety ale BF3 nie wiadomo co miał przedstawić, próbowali podrobić akcję z gier Infinity Ward, ale im to nie wyszło. A MW3 i MW2 zwyczajnie pod względem single player''a miażdżą tą pokrakę zwaną BF3. True story. I szczerze to nie wiem czy może DICE wyjść już coś gorszego. Kiedyś się przekonamy.
Ale ja tą dyskusję kończę bo zaraz rozpęta się war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frostbite 2.0 to on jest nowy z nazwy i nic poza tym bo nie wygląda on tak oszałamiająca jak to DICE i EA pisze ba nawet nie wygląda lepiej niż BC2 że co oświetlenie i większe rozmazania dali żenada. Dopracowanie ehem w to akurat za nic nie wierzą bo flagowy tytuł miał pokazać możliwości tego wspaniałego silnika jest co najwyżej dobry bo nie ma prawie żadnych różnic w stosunku do FB 1. Jedyna znaczna różnica to wymagania sprzętowe na tego potworka. Argument że z innych epok zupełnie nie trafiony bo UE3 jest ulepszany więc spełnia wymagania obecnej tak zwanej epoki. Natomiast Crysis 2 wyszedł w 2011 czyli w tym samym roku co BF3 czyli też argument nie trafiony. A destrukcja no niestety pod tym względem jedna seria gier pod tym przoduje i to nie jest seria BF tylko RF!!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry, spoko zajebista. Później problem z kartą Realteka, teraz z Punkbusterem. Większego gówna nie widziałem. Żałuje, że ją kupiłem i to jeszcze limitowaną bo działa jak chce. Nie mam zamiaru robić reinstalli systemu i zasranego pb żeby pograć w jakiegoś durnego battlefielda, który powinien działać bez bawienia się. PS. pomoc online EA działa jak chce, raz się ktoś odzywa raz nie. DICE też dało dupy z patchami. Najlepiej grać za rok jak już poprawią wszystko co możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:50, kuzyn123 napisał:

DICE też dało dupy z patchami. Najlepiej grać
za rok jak już poprawią wszystko co możliwe.


Ehem jeśli poprawią ten kto grał/gra w BC2 do tej pory wie o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować