Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekipa DICE zadowolona z Battlefielda 3

69 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2012 o 17:03, Lucas162 napisał:

Lepiej niech się nie uczy bo wyjdzie im coś gorszego. Singiel w BF3 jest lepszy od tego
z MW2,MW3, jedynie MW1 ustępuje. Niech się IW od DICE uczy!


No, widzę, że gustami to chyba bardzo się różnimy. Nie wiem czy zauważyłeś zmiany pomiędzy singleplayerem z BC2 i BF3. W to pierwsze grało się raczej spokojnie, DICE nie próbował nam na siłę wcisnąć jakiejś szybkiej strzelanki, gdzie nie ma ani chwili na odpoczynek. Na dodatek mieliśmy choć troszkę większe pole manewru w kwestii poruszania się. Z kolei w trzecim Battlefieldzie stwierdzono, że skoro Black Ops tak dobrze się sprzedał to należy kampanię podrobić. Dajmy wszędzie malutkie korytarze, w których nawet nie ma się za co chować. Oczywiście akcja musi rozgrywać się przez cały czas - z tego w końcu znane jest Call of Duty. Dodamy sobie jeszcze schemat Rosja+Ameryka+atomówka i mamy (s)hit. Niestety, w kampanii z Battlefielda 3 brakowało "tego czegoś". Tego czegoś, czym Infinity Ward okrasza gry dystrybuowane przez Activision. Nie warto podrabiać innych, bo można się na tym samemu przejechać. Tak też jest z DICE w tym(tfu, poprzednim, jeszcze jestem myślami w 2011 ;) ) roku. Na szczęście multiplayer zachowali w miarę typowy dla Battlefielda - duży, otwarty teren, pojazdy, a gra jest bardziej drużynowa niż solowa.

Dnia 07.01.2012 o 17:03, Lucas162 napisał:

P.S. Trochę szkoda tych błędów w singlu i tego, ze jest taki krótki..


A weź powiedz, które dynamiczne shootery XXI wieku nie są krótkie? Tak jak napisałem wyżej - wszystko zaczęło się od Call of Duty(świetna dwójka umiejscowiona w czasach II WŚ, czwórka, która wyznaczyła nowe standardy).

EDIT: Czy tylko mi się wydaje, że Black Ops nie miał w sobie, wspomnianego "tego czegoś" co z jest obecne w MW, MW2 i MW3? Jakoś w najnowsze Call of Duty dużo przyjemniej mi się gra niż to od Treyarch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie artykuł o cziterach w tej grze, bo naprawdę jest przeogromna ilość gnojków którzy czitują i PB nic nie robi. Na forum EA multum tematów się tworzy o tym a jedyne co rob EA to zamyka je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 11:04, Lisun napisał:

> A na pewno odinstalowałeś bete i grasz w pełną grę ?:)))) bo jakieś dziwne rzeczy
piszesz
> :)
Cześć jednak się dzieje - np ile to razy już miałem, że jestem pod ostrzałem, wbiegam
za róg, a kule magicznie skręcają i mnie zabijają.
To było już w MoH 2010 - DICE , plz fix dis shit.


Trzeba najpierw przeciwnika zabić a potem wbiegać za róg. Od kiedy tak robię to takie sytuacje występują mało kiedy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spieprzony kod sieciowy jest. Są duże opóźnienia ale lagów nie ma. hitboxy po prsotu nie nadążaną za modelem postaci. Zawsze są jakieś dwa-trzy kroki za tym naszym modelem postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 13:04, Henrar napisał:

A czy w którymś BFie hitboksy działały poprawnie? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

Tak naprawdę to nigdy :D. Najlepiej widać to od czasów BF2, gdzie niekiedy 1 magazynek z M16 nie wystarcza.
Ale CoDów też ten problem dotyczy - ile to razy strzelałem do wroga a pociski sobie po prostu przez niego przelatywały. Albo strzelam do typa, a na killcamie nie jest to zarejstrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:54, Crew_900 napisał:

Spieprzony kod sieciowy jest. Są duże opóźnienia ale lagów nie ma. hitboxy po prsotu
nie nadążaną za modelem postaci. Zawsze są jakieś dwa-trzy kroki za tym naszym modelem
postaci.


Zgadzam się.. dlatego zabij 1 niż sam zostaniesz zabity ;P mi to pomogło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 12:07, KamyK_84 napisał:

Jakim singlepayerem? Nienudzącym? Dynamiczny? What?


Ano, dokładnie taki był. Fabule niczego nie brakowało, a system zniszczeń nadawał walce smaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować