Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls może trafić na PC!

91 postów w tym temacie

... wiec jesli kiedys ta gra wyjdzie na PC goraco polecam Ci sie zainteresowanie tym tytulem (no chyba, ze masz konsole to kupuj juz teraz).

Fabuly tam duzo nie ma, rozmow tez nie, ale jak za pierwszym razem przeleci Ci smok nad glowa to az staniesz z zachwytu. pozycja obowiazkowa, a poziom trudnosci nie polega tylko na tym, ze masz milion potworow do zabicia, a Ty masz tylko jedna strzale. Tutaj giniesz bo popelniasz BLAD.

Zreszta, obrazek:

20120107121455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze że ostatnio myślałem nad tym iż bardzo fajnie by było gdyby nagle okazło się że to trafi na PC!
Petycja podpisana i trzymam kciuki.
Oglądając wszelkie materiały z tej gry na tvgry miałem na nią ogromną ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 12:15, Piotrek_K napisał:

poziom trudnosci nie polega tylko
na tym, ze masz milion potworow do zabicia, a Ty masz tylko jedna strzale. Tutaj giniesz
bo popelniasz BLAD.


Tylko widzisz, w dawniejszych czasach WIĘKSZOŚĆ gier cRPG tak wyglądała. To nie było nic nowego, nadzwyczajnego - to była norma (no ok, prócz systemu zapisu, który akurat moim zdaniem w nowym wydaniu jest bzdurny). Dotąd pamiętam kilka walk choćby z BG2, do których podchodziłem nawet i 20 (!!!) razy, bo czegoś nie przewidziałem, coś nie zagrało, gdzieś popełniłem błąd. Dopiero ostatnimi czasy coś się stało: nie wiem, czy to gracze zidiocieli, czy twórcy, ale gry zaczęły być robione pod tych mniej rozgarniętych, tak, by broń boże nie stanowić żadnego wyzwania i nie zniechęcić noob''ów.

A co do DS na PC - ni mnie to ziębi, nie grzeje. Bo nawet, jeśli wyjdzie, to co? Raz, że proces konwersji trwa, więc wcześniej niż za rok nie ma się co tej gry spodziewać (a do tego czasu najpewniej będzie ona już przestarzała i mało kogo będzie obchodzić). A dwa, że wszyscy wiemy, jak takie porty wyglądają.

Tak więc ok, nic przeciw nie mam, ale też specjalnie mi ten DS na PC do szczęścia nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło.Petycja podpisana!Pozostaje tylko mieć nadzieję, że się uda.Zaraz ilość podpisanych petycji dobije 24 tysięcy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 12:37, Tenebrael napisał:

ostatnimi czasy coś się stało: nie wiem, czy to gracze zidiocieli, czy twórcy, ale gry zaczęły być robione pod tych >mniej rozgarniętych, tak, by broń boże nie stanowić żadnego wyzwania i nie zniechęcić noob''ów.

Sam jesteś nierozgarnięty noob. Gra to ma być przede wszystkim zabawa i rozrywka, większość NORMALNYCH ludzi wychodzi rano z domu i wraca o 16-18 z pracy/uczelni/szkoły, jest zmęczona i nie ma sił i ochoty frustrować się i denerwować. Nie wiem, może Ty siedzisz cały czas w piwnicy, nie wychodzisz z domu, nie musisz niczego robić i masz czas i siły, by męczyć się przy trudnych pozycjach, w których przez cały czas towarzyszy graczowi myśl, że w każdej chwili może zginąć przez jeden nieostrożny ruch. Ok, rozumiem to dobrze, tylko nie obrażaj ludzi, którzy mają życie poza grami i traktują je tylko jako zabawę i formę relaksu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko który tytuł na konsole zwraca tyle uwagi na siebie jak DARK SOUL''S. Nawet taki stary wyjadacz za czasoe Amigi jak ja zwrócił na niego uwagę - SIGNED!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 12:57, Kajmal napisał:

Jak miło.Petycja podpisana!Pozostaje tylko mieć nadzieję, że się uda.Zaraz ilość podpisanych
petycji dobije 24 tysięcy;]

Eh, a przecież nie lubisz konsolowych gier...

Ja jestem tylko ciekaw, ile osób, które podpisały petycję rzeczywiście tę grę kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

większość NORMALNYCH ludzi wychodzi rano z domu i wraca o 16-18 z pracy/uczelni/szkoły, jest zmęczona
i nie ma sił i ochoty frustrować się i denerwować.

Czyli że jak ktoś wraca z pracy i ma ochotę na wyzwanie w grze, to jest nienormalny?

Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

nie obrażaj ludzi, którzy mają życie poza grami i traktują je tylko jako zabawę i formę
relaksu. :)

Ty chyba do nich nie należysz patrząc na to, ile jadu wylałeś na tak ''zabawowy i relaksujący'' temat. Zluzuj, bejbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

Sam jesteś nierozgarnięty noob.


Odpowiedź przedszkolaka. Się wielce dojrzały znalazł ;]

Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

Gra to ma być przede wszystkim zabawa i rozrywka


Bo TY tak twierdzisz? Posądzasz mnie o coś, a sam robisz dokładnie to samo, tylko w drugą stronę. Hipokryzja pełną gębą.

Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

większość
NORMALNYCH ludzi wychodzi rano z domu i wraca o 16-18 z pracy/uczelni/szkoły, jest zmęczona
i nie ma sił i ochoty frustrować się i denerwować.


Czyli co, jeśli ja wracam o 18 do domu (bo tak mniej więcej wracam) i chcę bardziej ambitnej, angażującej rozgrywki, a nie tylko jakiegoś prościutkiego mózgotrzepa, to jestem nienormalny? Cóż, to tylko potwierdza moje obserwacje z posta powyżej ;]

Dnia 07.01.2012 o 13:03, Albii napisał:

Nie wiem, może Ty siedzisz cały czas
w piwnicy, nie wychodzisz z domu, nie musisz niczego robić i masz czas i siły, by męczyć
się przy trudnych pozycjach, w których przez cały czas towarzyszy graczowi myśl, że w
każdej chwili może zginąć przez jeden nieostrożny ruch. Ok, rozumiem to dobrze, tylko
nie obrażaj ludzi, którzy mają życie poza grami i traktują je tylko jako zabawę i formę
relaksu. :)


Wybacz, ale dla całkiem sporej grupy ludzi relaks to coś więcej, niż usadzenie zadka przed telewizorem lub odpalenie gry, która przechodzi się sama. Są jeszcze na tym świecie osoby, dla których istotna jest ambitna rozrywka, a nie bezładna nawalanka, w której chodzi tylko o mashowanie przycisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę przez to że Dark Souls wyszedł na Xbox 360 , blisko jej do pecetów... Demon Souls przez to że nie było jej na Xbox 360 - daleko jej do pecetów, stracili by masę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 13:08, Daelor napisał:

> @ Albii
@ Dealor


Panowie, wyluzujcie obaj macie trochę racji... i deweloperzy zaczęli tworzyć za proste gry,
plus ludzie nie chcą się frustrować, więc ten medal to ma dwie strony.

Nie wspominając faktu że cześć gier ma taki sam poziom trudności jak tytuły sprzed 10 lat,
tylko że my gracze jesteśmy tak ograni, że nie sprawia już nam to problemu.

Po za tym część twórców zapewne wychodzi z założenia,
iż jak ktoś chce wyzwanie to "se pogra w mutli"
tylko że nie wszystkie tytułu mają sieciówkę...

Chcecie wyzwania zajmijcie się sportami ekstremalnymi lub cokolwiek innego...
Gry to tylko rozrywka, Rzymianie mieli arenę z gladiatorami, my mamy arenę wirtualną.


Wybaczcie za offtop...
Co do samego Dark Souls, jak wyjdzie to na pewno kupię...
Petycję podpisałem, pozostaje czekać jak się ta sprawa zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 13:29, Adamantium napisał:

Tylko w sumie mam pytanie... czy w tej grze 1 śmierć = konie gry, czy powraca się do
checkpointa, a poziom trudności wzrasta?

Powraca się do ogniska a potwory się respawnują z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować