Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry na PlayStation Vita ujawnione

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Monster Hunter Portable 3 na PS Vita nie doczekał się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale wydaje się, że to tylko formalność. Czekamy również na potwierdzenie istnienia anglojęzycznych wersji Final Fantasy X oraz Lord of Apocalypse.

Przeczytaj cały tekst "Kolejne gry na PlayStation Vita ujawnione" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:58, dzieciak19 napisał:

ten move jest dla zdałniałych dzieci

A gdzie tu mowa o move ...umiesz czytać ze zrozumieniem?!

Co do gier całkiem całkiem ''wszystko'' to co na stacionarnych konsolach... // szkoda iz ps vita w wersji 3G nie obsługuje podstawowych funkcji telefonu -wtedy bym se sprawił a tak SONY strzela se w stopę gdyż przenośna konsola to nie mój priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:23, maXan napisał:

Co do gier całkiem całkiem ''wszystko'' to co na stacionarnych konsolach... // szkoda
iz ps vita w wersji 3G nie obsługuje podstawowych funkcji telefonu -wtedy bym se sprawił
a tak SONY strzela se w stopę gdyż przenośna konsola to nie mój priorytet

Po co Ci przenośna konsola z funkcjami telefonu, skoro można kupić sobie telefon, który:
a) jest tańszy (chyba że bierzemy pod uwagę high-endowe smartphone''y)
b) jest mniejszy (chyba że lubisz dzwonić z 5+ calowego kloca)
c) jest przeznaczony do dzwonienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:47, Henrar napisał:

Po co Ci przenośna konsola z funkcjami telefonu, skoro można kupić sobie telefon, który:

Bo chce wygodnie grać w gry?
Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie np. sterowanie na dotykowych ekranach jest w większości przypadków nieznośne (są wyjątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:02, knopfler napisał:

Bo chce wygodnie grać w gry?

I jednocześnie pisze o tym, że konsola przenośna nie jest dla niego priorytetem.

IMO tych dwóch światów nie da się wygodnie połączyć (pozdro@XPERIA Play), bo wtedy powstanie jakiś potworek, który nie nadaje się ani do tego, ani do tego (rozmiary, ergonomia, itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:23, maXan napisał:

Co do gier całkiem całkiem ''wszystko'' to co na stacionarnych konsolach... // szkoda
iz ps vita w wersji 3G nie obsługuje podstawowych funkcji telefonu -wtedy bym se sprawił
a tak SONY strzela se w stopę gdyż przenośna konsola to nie mój priorytet


Wyobraziłem sobie kogoś z taką konsolą przy uchu.... :)

Co prawda kupić PSV nie zamierzam (jedynie Uncharted mnie w Vicie interesuje), ale cieszę się że nie ma ona funkcji telefonu. Konsole są od grania, telefony od dzwonienia. Hybrydy? Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, jak wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby szybko wydali coda i AC [z multi ofc] na PSV... jeszcze jak by powstał dobry emulator 3dsa/dsa [bądź co bądź wolę typowo zachodnie gry i 2 analogi] to było by idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:47, Henrar napisał:

Po co Ci przenośna konsola z funkcjami telefonu, skoro można kupić sobie telefon, który:
a) jest tańszy (chyba że bierzemy pod uwagę high-endowe smartphone''y)
b) jest mniejszy (chyba że lubisz dzwonić z 5+ calowego kloca)
c) jest przeznaczony do dzwonienia?


Odp. :
A) Chciałbym mieć jedno użądzenie przenośne a nie kilka bubli...
B)tak lubię
C)a tak bym miał konsole z funkcja telefonu - nie rozumiem twoich kontrargumentów ...przecie psvita w wersji 3G ma wszystko(chyba) aby mogło służyć także jako telefon wystarczy tylko soft
...
A tak ani nie kupie se smartfona ani przenośnej konsoli tylko zwyły telefon ... ( szkoda kasy na kilka badziewi ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą w końcu coś porządnego. Fifa nawet już ujdzie, Rayman fajny ale dla dzieci. Tennis jak zwykle słabo się sprzeda. Ogólnie brak FPSów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:53, maXan napisał:

> A może frytki do tego?
Lepszy był by browar.

Oj, zimnym browcem bym nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 22:19, Henrar napisał:

> > A może frytki do tego?
> Lepszy był by browar.
Oj, zimnym browcem bym nie pogardził :)

Uuu... propagowanie alkoholizmu wśród nieletnich. Wszyscy jesteście u moderatora. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować