Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Petycja w sprawie Dark Souls na PC przybiera na sile

31 postów w tym temacie

Lolz, petycje. Tyle razy już widziałem te "wielkie graczowskie petycje po 100 tys. podpisów" i żadna nie doszła do skutku. Normalni ludzie już by sobie dali spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisaliście powyżej ( ty Pepsi chyba histori takich przypadków nie znasz:P), takie petycje nie mają sensu bo deweloperzy i tak zrobią swoje. A to że jakiś Admin coś takiego napisał to nic nie znaczy ( to nie główny producent gry). Podpisałem już wiele liczących dzieśątki podpisów petycji i żadna niczego nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciągle za mało, żeby wydawcy i ekipie wyznaczonej do konwersji się opłacało. To są za małe liczby. Musimy tu mówić o milionach podpisów, żeby to się w ogóle opłacała wydawać. Sama inicjatywa jest chwalebna bo wyszła od samego wydawcy, który jednak ma niewiele do gadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@polish_farmer Też czytać nie umiesz. Jak wół jest napisane że petycja wyszła od Namco czyli wydawcy. Chcą sprawdzić czy warto ją wydać/ jakie będzie zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:07, dApo napisał:

45 tys kupi gre 2mil ja sciągnie ;p

Jeśli gra jest na tyle dobra, jak mówi tu większość osób które grało na konsoli, to tak czy siak twórcy na pececie zarobią na niej. Oczywiście pewnie dużo osób ściągnie ją z torrentów , ale na pewno dużo osób ją kupi, więc nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:13, Eff3ctiv3 napisał:

> 45 tys kupi gre 2mil ja sciągnie ;p
Jeśli gra jest na tyle dobra, jak mówi tu większość osób które grało na konsoli, to tak
czy siak twórcy na pececie zarobią na niej. Oczywiście pewnie dużo osób ściągnie ją z
torrentów , ale na pewno dużo osób ją kupi, więc nie płacz.

Gra może być i bardzo dobra ale to nie znaczy że się świetnie sprzeda. Muszą baardzo dużo środków poświęcić na reklamę bo nikt o tej grze się nie dowie. To dotyczy zresztą wszystkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>@Monotyp- Też czytać nie umiesz. Jak wół jest napisane że petycja wyszła od Namco czyli wydawcy. Chcą sprawdzić czy warto ją wydać/ jakie będzie zainteresowanie.

Wyrażnie jest napisane że :" Zapewnił on także, że wyjściowa pozycja Namco Bandai w sprawie stworzenia Dark Souls na PC jest neutralna" czyli i tak zrobią co będą chcieli. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:50, pepsi napisał:

U kolegów chyba ciężko z czytaniem czegokolwiek poza tytułem...

Oj, nie martw się o moje czytanie ;) Oprócz newsa przeczytałem też owy wątek z wypowiedzią administratora forum oraz artykuł na RPS. Podsumowując: to nadal jest fanowska inicjatywa. Namco nie wydało oficjalnego komentarza o tym, że petycja zadziała. Tenże admin wypowiadał się w swoim własnym imieniu, nie w imieniu firmy.

A poza tym, 45 tysięcy to bardzo, bardzo mało. 450 tysięcy byłoby rozsądną liczbą, ale nie 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra, ale nie palac glupa -jaka by nie byla- 45 tys. osob wyrazilo jakies tam checi, w koncu latwo na cos zaglosowac przez internet. Ale to nie oznacza 45 tys pewnych klientow, co jesli okazalo by sie ze proporcje sa jak 1:1 albo 1:2? Wydawca ma ochote zainwestowac, ale nie powiedzial wprost, ze zadowoli sie byle garstka "glosow", 45 tys to jest tyle co nic. Nie to zebym zapeszal (bo mi nie zalezy na tym czy wyjdzie na pc czy nie wyjdzie), ale dla tak skromnej -poki co- ilosci chetnych za dobrego portu nie zaproponuja, gdyby bylo ze 2-3 razy tyle (najlepiej z 10 razy) .. Nie wiadomo za ile wydawca chce sie w to bawic, ale sam fakt ze robi sonde zamiast z wielka pompa oglosic nietykalny plan wydania gry swiadczy o tym, ze liczyc nie zapomnial. Takze najpierw zaczekal bym na decyzje, a potem rokowal czy i jak dobrze gra sie sprzeda;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darek00 - trudno aby Namco wydało komunikat kiedy był weekend?! Myślisz że oni w sobote i niedziele siedzą aby komunikaty wydawać?

Co do petycji - zobaczymy, możliwości są dwie - albo oni już nad nią pracowali i teraz robią sobie marketing darmowy, albo on sobie od tak napisał, i na końcu powiedzą "odzew fajny, ale nic nie planujemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

45 tysięcy podpisów w internetowej petycji=/=45 tysięcy podpisów różnych osób=/=45 tysięcy podpisów osób, które na pewno grę kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:45, K0j0t napisał:

Darek00 - trudno aby Namco wydało komunikat kiedy był weekend?! Myślisz że oni w sobote
i niedziele siedzą aby komunikaty wydawać?

Wyluzuj, Kajot. Wkleję ci oficjalną odpowiedź Namco dla RPS (z piątku):

Namco have said that this is nothing more than a “rumor” stemming from the link (obviously) and offer no comment on whether they are likely to produce a PC version of the game.

Podsumowując: wypowiedź admina o tym, że Namco może wydać to tylko plotka. Namco zadecyduje, czy im się chce, czy nie. Petycja niewiele da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować