Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Petycja w sprawie Dark Souls na PC przybiera na sile

31 postów w tym temacie

> 45 tysięcy podpisów w internetowej petycji=/=45 tysięcy podpisów różnych osób=/=45 tysięcy

Dnia 09.01.2012 o 11:52, Henrar napisał:

podpisów osób, które na pewno grę kupią.


Do tego, część to te same osoby - można się podpisać kilka razy o ile ma się zmienne IP. Ja tam generalnie trzymam kciuki, sam chętnie kupiłbym na PC (z braku czasu i nadmiaru tytułów do ogrania wciąż przesuwałem i przesuwam kupno wersji konsolowej na bliżej niesprecyzowaną przyszłość), petycję podpisałem, kumpel nawet się zaoferował, że można by razem pograć i wspólnie zbierać baty ;-) A czuję, że przynajmniej jeszcze jeden kolega dałby się namówić na kupno :)

Ale aż takim nadmiernym optymistą jak Pepsi nie jestem - 45 tys. podpisów to nie jest żaden oszałamiający wynik. Raczej dość skromny - rzekłbym delikatnie :) Do tego część to IMO klienci "sklepu" torrent, jak znam życie ;-)

No, ale inicjatywa słuszna, choć mnie bardziej podoba się to:

http://i.imgur.com/DKj2H.jpg

^^ Nic tak nie przemawia do wydawców jak kasa :D

To też jest niezłe:

http://i.imgur.com/1eqPN.jpg

:D

ps. Przy wersji PC mam obawy tylko co do jednej rzeczy - multiplayer. W wersjach konsolowych (wedle tego co czytałem) był początkowo niegrywalny - bo gracze bezwzględnie wykorzystywali glitche i bugi pozostawione przez programistów (do czasu patchy). Na PC tradycyjnie dojdą czity, hacki i inne tego typu cuda - mam wątpliwości czy Namco da radę to ogarnąć i eliminować oszustów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanse na to, by głośny RPG trafił na komputery, rosną!

Ta gra nawet nie stała obok cRPG (bo RPG to jest papierowe - drodzy redaktorzy). Widzę, że ogólna tendencja doklejania "cRPG" trwa i załapuje się na nią wszystko, co ma jakieś współczynniki. Idą tą drogą to i Tony Hawk''s jest cRPG - jakieś tam statsy miał, dodatkowe deski były, uniformiki, lokacje. Normalnie cRPG pełną gębą.

Dark Souls to slasher. Tak samo jak Demon''s Souls. Tak samo jak Blade of Darkness. Jak Die by the Sword.

W którymś NFS też były statsy - to co, też cRPG?

Statystyki to tylko jedna z kilkunastu składowych tego gatunku - no, ale kto by sobie zawracał głowę takimi pierdołami jak rozbudowana fabuła, NPC itp, itd.

Pograjcie trochę w prawdziwe Role Playing Game (z nastawieniem na pierwszy człon tej nazwy) i zastanówcie się co wrzucacie do jednego wora.


Natomiast sama petycja... Niech piszą, niech piszą - dev i tak zrobi to, co będzie mu się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 11:59, Zgreed66 napisał:

To może ktos na pisze, petycje dla takich jak, ja. Czyt. uważamy, ze nie ma sensu wydawanie
Dark Souls na PC ;p


Nie bądź taki samolub, co...

Jak dla mnie cały ten rumor związany z Dark Souls na PC,
to tylko próba pokazania Namco Bandai od lepszej strony
po akcjach a propos Wiedźmina 2 na Xbox''a...
i wcale nie mówię że Japończycy nie mają racji, kiedy wygrali spór sądowy.

Po prostu ktoś tam pomyślał i stwierdził że może by? a gdyby tak?... i macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej, skoro Namco Bandai tak podchodzi do sprawy [..] to wypadałoby może w przyszłości zadawać pecetowej braci takie pytania odpowiednio wcześniej,

Podpisanie petycji =/= kupienie gry. Petycja, petycją, a pozniej sie okaze, ze gre kupi ulamek tego co zapowiedzialo. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:31, Piotrek_K napisał:

Petycja, petycją, a pozniej sie okaze, ze gre kupi ulamek tego co zapowiedzialo. I co wtedy?


To co zawsze, zrezygnowanie z wydawania gier na daną platformę na okres od kilku lat do wieczności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym żeby pracowali nad Demon''s Souls 2, a nie nad wersją PC. Kto bardzo chciał w to zagrać to zagrał, tak jak z Wiedźminem drugim.
Ale w sumie moje zdanie nie jest jakieś szczególnie obiektywne, bo w Dark Souls grałem i polecam wszystkim konsolowiczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim i tyle w tym temacie. Pod koniec roku okazało się że gra nie będąca mmo tez może odnieść sukces na pc i teraz dociera to do wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam petycja, niech Namco podpisze umowę z jakimś PC-towym molochem np.Nvidia na dorzucenie do PC-towej wersji gry jakiś graficznych, bzdurnych bajerów plus jakieś logo Intela przed uruchamianiem gry (ze niby na owych procka gra lepiej działa) i kasę już maja w kieszeni, co ciekawe szkoda ze nikt z branży gier nic na temat owych umów nie pisze a zwłaszcza o zyskach dla producentów gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 15:05, AldaeR napisał:

Skyrim i tyle w tym temacie. Pod koniec roku okazało się że gra nie będąca mmo tez może
odnieść sukces na pc i teraz dociera to do wydawców.

O tak, wielki zbawca PC gamingu, Skyrim przyszedł i pozamiatał. Jedyne, co udowodnił Skyrim to to, że można wypuścić na rynek zabugowaną konwersję i wyhajpować, a i tak się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również trzymam kciuki i sam podpisuje by wesprzeć tych fanów, którzy czekają na tą grę. Ja w najbliższej przyszłości i tak nie miałbym szans zagrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować